Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13401) canniball válasza rayoliviero (#13392) üzenetére


canniball
nagyúr

Az albérletben nem tudod otthagyni a szolgáltatást (a tulajnak vagy az utódnak)?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#13402) upsyka válasza canniball (#13401) üzenetére


upsyka
aktív tag

te bevállalnád,hogy otthagyod és mi van,ha nem fizetik?kapod a végszámlát egybe kötbérrel....
én főbérlőként sosem megyek ilyenbe bele,aki akar netet,kötesse be saját névre...

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok én kertész,hogy gyökerekkel foglalkozzak...

(#13403) canniball válasza upsyka (#13402) üzenetére


canniball
nagyúr

Természetesen névre átírva gondoltam.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#13404) rayoliviero válasza upsyka (#13398) üzenetére


rayoliviero
veterán

valami analóg tv előfizetés, pár darab csatornával, havi 100 Ft.

Mindenkinek upc-je van, akit ismerek és hűsége, nem tudom átiratni. Ilyen röhejes szabályt sem láttam még.

És csomagban van barátnőmnél a tv és in ternet együtt, most mondták telefonon, így azt a kettőt valaki nevévre át kell irassam ahhoz, hogy oda tudjam vinni az enyémet. Csak ilyen embert nem ismerek.

Mi van ha nem fizetem a Trio L csomagot 2 év hűséggel, ami az én előfizetéset és akkor az övét használom. Mondtam, a UPC-nek is hogy mást megoldást nem látok a nevetséges szabályuk miatt. Akkor mennyi kötbért vernek rám? Ha nekik az a megoldás nem jó, hogy mindkettőt fizetjük, akkor az egyiket nem fogom, erre kényszerítenek rá.

cannibal: Sajnos nem tudom, mert a tulaj semmiben nem segítőkész. :(

Még az a megoldás van, hogy valakinek eladom fél áron a barátnőm 100 Ft-os tv és internet előfizetését, hogy írassa át az ő nevére. Vagyis én kifizetem az éves előfizetés felét és úgy megéri neki.

[ Szerkesztve ]

(#13405) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

nna, nem kell ide isolator... Az új modem wifije még egyszer sem adta meg magát

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#13406) canniball válasza rayoliviero (#13404) üzenetére


canniball
nagyúr

Most jut eszembe: azt írtad majdnem 2 év van hátra, akkor gondolom nemrég lett kötve; ha jól emlékszem ilyenkor a már eltelt pár hónapra kell kifizetni a "büntetést", kérdezzétek meg az mennyi. Illetve kérdezzétek meg barátnőd csomagjára is ezt, ha az övé alap szolgáltatás akkor gondolom arra kevesebb.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#13407) Kobe


Kobe
veterán

na, kicsit tesztelgettem. Az én gépemen átjön a 240ből kb 200 Mbit /20 tehát kábelen egész jó. Viszont olyan húdenagy különbséget én nem láttam a wifis és kábeles letöltés között, próbáltam ugyanazt a megfelelően seedelt torrentet, wifin olyan 8.5 MB/s, kábelen néha felugrik olyan 10-11 re néha, de feljebb nem.

gondolom ez akkor se lesz sokkal jobb, ha beiktatom a tp link routert, a 60 mbites kb 7 MB/s és a 8 MB/s között nincs olyan nagy különbség, szóval szerintem érdemes visszaváltani, mondjuk Trio M + HD tv cosmagot emgtartanám Szerintetek ?

(#13408) spider80 válasza Kobe (#13407) üzenetére


spider80
őstag

Szerintem válts vissza. 7 MB/seccel is bőven elleszel. Amúgy torrenten is megy feljebb is,csak azt meg általában a winchester nem szereti (sok helyről egyszerre tölteni,meg seedelni vissza.) Ma is töltögettem bőven 120mbites nettel 15 megával. De sokkal kiegyensúlyozottabb lesz a neted 60mbittel,azt torrenten is hozni fogja szinte mindig.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#13409) rayoliviero válasza canniball (#13406) üzenetére


rayoliviero
veterán

Felhívtam őket, barátnőmnek harminc valamennyi ezer büntetést kellene fizetni. 2 hónap telt el a tvből és a netből. És minél több eltelik, annál több büntetést kell fizetni, azt mondta az ügyintéző. én pedig csak 3 hónap múlva tudok költzni. Akkor már a 30-ból lesz 60? miközben szinte a fél hűség már letelt. A büneteés többszöröse az éves előfizetési díjnak. :W

(#13410) jerry311 válasza rayoliviero (#13409) üzenetére


jerry311
nagyúr

Nem drága virágszálam...
Hívhatod büntetésnek, de az csak a listaárhoz képesti kedvezmény mértéke. Benn van a szerződésben (ÁSzF-ben) is, hogy a hűség felmondása a kapott kedvezmények visszafizetésével jár.
Ha 3 hónapig vagy előfizető, akkor 3 hónapig vetted igénybe a szolgáltatást és 3-szor kaptad meg a listaár és akciós ár közti árkülönbözetet mint kedvezményt. Ezt kell visszafizetni.
Ha fél évig, akkor 6x.
Ez így van mióta a UPC Magyarországon szolgáltat. Talán az egyetlen pontja az ÁSzF-nek, amit lényegileg nem változott az elmúlt 15 évben.

(#13411) rayoliviero válasza jerry311 (#13410) üzenetére


rayoliviero
veterán

Értem így már.
De az röhejes, hogy egy címen nem lehet két tv előfizetés sem egy néven, sem két ember nevén.

Azt találtam ki, hogy lemondom most a barátnőm tv előfizetését, kifizetem a kötbért. Az internetje megmarad, majd három hónap múlva átköltöztetem a komplett csomagomat a címére. Mert két net előfizetés lehet egy címen. Fizetjük az én csomagomat és az ő netjét is. Ha az ő internet hűsége lejár, akkor azt már le tudjuk mondani. Ilyet lehet szerintetek?

(#13412) poli27 válasza Kobe (#13397) üzenetére


poli27
veterán

Ez nem gigabites router, az kb 80 at tudhat a 100 megás lan miatt szval erre a netre nem jó!Ahhoz hogy ki tudd teljesen használni egy ac router kellene neked de nagyon drága még,ráadásul az ellen oldalnak is támogatnia kell oda is kell vevő! Azt még nézd meg a technokolban, hogy a csatorna sávszélesség 40mhz re van e állítva, mert ha 20 akkor érthető ez a sebesség.5ghz en még próbálkozhatsz az talán átvisz olyan 100-110mbit et!

(#13413) canniball válasza rayoliviero (#13409) üzenetére


canniball
nagyúr

Ehh, kevesebbre gondoltam...
Még egy ötletem maradt: kérdezd meg ha a barátnőd szünetelteti a szolgáltatást akkor odaviheted-e a tiédet.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#13414) jerry311 válasza rayoliviero (#13411) üzenetére


jerry311
nagyúr

Ha van hűséged és le akarod mondani, akkor minél előbb. (vagy fizesd végig, nyilván ez inkább akkor éri meg ha a hűség vége felé van az ember)
Arra azonban készülj fel / figyelj, hogyha nem az egészet mondod le, akkor ugye már nem csomagban van, tehát teljesen más árai lesznek az egyes szolgáltatásoknak, mint most a csomagban.
Lehet érdemes lenne egyben lefelé módosítani is a legkisebb csomagra a netet és listaáron hűség nélkül.

(#13415) Mate válasza Kobe (#13387) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem olvastam át az össze hsz-ed, hogy őszinte legyek, de megpróbálok válaszolni.

A Trio L díjcsomag árában nincs benne a HD opció, csak első 2 hónapra. Tehát ha leteltek az akciós hónapok és HD-t szeretnél, akkor havi 9999 Ft lesz az előfizetés díjad.

Korábban említetted a mediacard cserét. Ha lemondod a HD opciót, akkor csak simán kikapcsolják a központban és kész. Nem szükséges eszközt cserélni.

"bekötés után kell némi idő, mire a net rendes sebessége beáll ?" Ebből azt veszem ki, hogy nem rég lett bekötve. Pontosan mikor?

Azt, hogy neked az L vagy M éri meg nem tudjuk megmondani. Az L-ben digital gold+120-as net, míg Trio M-ben digital bronze+60-as net van. A telefon megegyezik.

Gazsi00: Nálunk 3 internet előfizetés gond nélkül ment egy időben, TV-t valóban nem engednek. Hogy ennek mi az oka fogalmam sincs.

Mikor indultak az előfizetések?
Pontosan milyen előfizetése van barátnődnek?
Pontosan milyen előfizetésed van? (Közben megtaláltam, hogy Trio L)

[ Szerkesztve ]

(#13416) TechArtist válasza Intruder2k5 (#12961) üzenetére


TechArtist
aktív tag

Így tizenegy néhány nappal később, egy rövidebb idejű hibamentes állapot után ismét elkezdte az akadozást a net:

tehát a modemmel sincs kapcsolat ilyenkor.

(#13417) blakey válasza spider80 (#13393) üzenetére


blakey
titán

Pedig megvan a 120/10 és stabilan. :) UPC-s hgw-vel.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#13418) rayoliviero válasza jerry311 (#13414) üzenetére


rayoliviero
veterán

Igen, ezt telefonon is mondták, hogy mivel lemondom a tv-t kötbérrel, így a net ára nőni fog. Azt nem tudta a hölgy megmondani mennyivel. Jelenleg a legolcsóbb net csomagja van. Mennyive l nőhet vajon?

cannibal: A szüneteltetés azért nem jó, mert 6 hónap lehet max és utána ugyanúgy fizetni kell. De nem hiszem, hogy szüneteltetett tv előfizetés mellé is átköltöztethetném az enyémet.

(#13419) Kobe válasza blakey (#13417) üzenetére


Kobe
veterán

ez pontosan milyen gateway beállításokkal, ha szabad tudni ?

(#13420) blakey válasza Kobe (#13419) üzenetére


blakey
titán

5GHz-en simán megvan, 2,4GHz-en 104/10 (a sok wifi miatt). A gépeknek is tudniuk kell ezt a sebességet.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#13421) jerry311 válasza rayoliviero (#13418) üzenetére


jerry311
nagyúr

ÁSzF 144. oldal:
Fiber Power 15 csomag
Nettó 4 724,41 Ft
ÁFA 1 275,59 Ft
Bruttó 6 000 Ft

Szerintem ennyi lesz, hiszen másik hűséget nem akarsz, tehát csak a listaáras opció marad.

(#13422) Kobe válasza blakey (#13420) üzenetére


Kobe
veterán

na ezt megnézem...amúgy a gatewaynek mi az alap login useridja és jelszava ? Gondolom admin / admin, csak nekem belépéskor azt írja ki hol azt írja ki hogy incorrect username / password vagy hogy "A user has already logged in. Only one session is allowed at a time."

(#13423) upsyka válasza Kobe (#13422) üzenetére


upsyka
aktív tag

indítsd újra a modemet,VAGY mikor meghívod a modem felületét,a böngésző címsorába a logint írd át logoutra és enter,ezután már be tudsz lépni :)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok én kertész,hogy gyökerekkel foglalkozzak...

(#13424) rayoliviero válasza rayoliviero (#13418) üzenetére


rayoliviero
veterán

Megoldás lehet, hogy valakire át próbálom irattatni barátnőm 100 Ft-os tv és az alap net előfizetését, erre van esély? Pl. feladok egy apróhirdetést, hogy ha valaki átvállalja a kb 10 hónap hűségét, annak fizetek 10 000 Ft-ot.
Ha valakinek pont alap netre van szüksége és 100 Ft-os tv-re, akkor megéri neki, mert így olcsóbban hozzájut. Erre lát valaki esélyt, vagy ilyen úgysem lesz szerintetek?

(#13425) jerry311 válasza rayoliviero (#13424) üzenetére


jerry311
nagyúr

Simán.

(#13426) rayoliviero válasza jerry311 (#13421) üzenetére


rayoliviero
veterán

Hát az úgy nagyon sok. akkor egyszerűbb lemondani a tv és net előfiezetést együtt, amire a kötbér 30 körül van együtt most. Csak barátnőmnek akkor 3 hónapig nem lesz netje.

#13425: Ok, köszi, ez biztató. Csak akkor helyben kell, Debrecenben ilyen embert találnom. De elég nagy város ahhoz, hogy megvalósítható legyen, legalábbis remélem.

upsyka: Keresni nem is fog, de ha én meghirdetem és elolvassa, akkor felfgyelhet rá. Csak elég legyen neki a 100 Ft-os alap analóg tv előfizetés, mert az evés embernek elég. :(

[ Szerkesztve ]

(#13427) upsyka válasza rayoliviero (#13424) üzenetére


upsyka
aktív tag

próbát megér,veszteni nem vesztesz,viszont nem hinném,hogy ilyet keres vki hírdetésba...

Nem vagyok én kertész,hogy gyökerekkel foglalkozzak...

(#13428) jerry311 válasza upsyka (#13427) üzenetére


jerry311
nagyúr

Szokott az menni, bár nem mindig a leggyorsabban, de általában megoldható.
Na most a kérdés: ha barátnőd elköltözik onnan, akkor az új beköltözőnek nem kell net? Mert ha igen, akkor elég egyszerű lenne...

(#13429) rayoliviero válasza jerry311 (#13428) üzenetére


rayoliviero
veterán

Én költözök el az albimból hozzá és vinni akarom a trio L csomagomat, ami csak úgy valósíható meg, ha barátnőm lemondja minimum a tv előfizetését.

az én címemre pedig nem tudom az ő szolgáltatását, mert ahol lakok oda a főbérlőm akar beköltözni ésw vele nem vagyok már jóban, így ezt nem tudnánk megbeszélni.

[ Szerkesztve ]

(#13430) blakey válasza Kobe (#13422) üzenetére


blakey
titán

Cisco-n üresen kell hagyni, TC-nél nem tudom.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#13431) jerry311 válasza rayoliviero (#13429) üzenetére


jerry311
nagyúr

Whatever.
Akkor a te címedre az ő szolgáltatását vagy nemtom. Mindegy ezt úgyse én fogom megoldani innen a távolból. :B

(#13432) kabelmania27 válasza upsyka (#13427) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Annak jönne jól aki szeretne kedvezményes árú kevesebb mint két éves hűséggel rendelkező csomagot.

(#13433) rayoliviero válasza kabelmania27 (#13432) üzenetére


rayoliviero
veterán

Barátnőmenk csak 10 hónap hűsége van, nekem van közel két éves. És az ő előfizetését akarnánk átiratni valakire, hogy az én két év hűséggel rendelkezőmet hozzá költöztethessem.

10 hónap hűség, havi 2700 Ft. Alap net és 100 Ft-os analóg kb. 10 darab tv csatorna. ezt ha valaki átrná fozetnék még neki egy tizest, szerintem ez jó ajánlat, ha ilyet hirdetnék meg.

[ Szerkesztve ]

(#13434) kabelmania27 válasza rayoliviero (#13433) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Jól hangzik. Létezik 100Ft-os analóg start csomag?

(#13435) rayoliviero válasza kabelmania27 (#13434) üzenetére


rayoliviero
veterán

Barátnőmnek ajánlották fel, amikor a legolcsóbb net csomagot kötötte új előfizetőként. Felajánlották, hogy havi 100 Ft-ért kap kb.10 analóg tv csatornát. Ezt csak új előfizetőknek ajánlják fel elvileg, hát persze rögtön elfogadta, mivel a Mindig Tv-t nem tudta rendesen fogni, sokszor elment a kép.

Most a 100 Ft-os miatt van a szívás, mert ha tv előfizetés nem lenne csak net, azon a címen, akkor már az én trio csomagomat vihetném oda. A tv előfizetés a kizáró ok. :(

[ Szerkesztve ]

(#13436) kabelmania27 válasza rayoliviero (#13435) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Értem. Ilyen csomagról még nem hallottam, ettől függetlenül jó kis csomag szószerint :)

[ Szerkesztve ]

(#13437) canniball válasza rayoliviero (#13418) üzenetére


canniball
nagyúr

Arra gondoltam hogy ő szüneteltet, te átmész a tieddel. Aztán fél év után te szüneteltetsz és használjátok az övét. Majd mire a te szüneted lejár neki kb. le is telik a hűség.

Kérdés hogy mehetsz-e szüneteltetett szolgáltatás mellé.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#13438) Mate válasza rayoliviero (#13435) üzenetére


Mate
nagyúr

Mikor indultak az előfizetések?
Pontosan milyen előfizetése van barátnődnek?
Pontosan milyen előfizetésed van? (Közben megtaláltam, hogy Trio L)

(#13439) rayoliviero válasza canniball (#13437) üzenetére


rayoliviero
veterán

Szüneteltetés közben is ketyeg a hűség? Az nem lenne rossz.

(#13440) rayoliviero válasza Mate (#13438) üzenetére


rayoliviero
veterán

Olyan 4 hónapja indult mindekettőnk előfizetése, az övé lehet csak 3, pontosan nem tudom.

Barátnőm: Fiber power 15 + havi 100 Ft-ért analóg tv csatornák: Mindez egy év hűségre.

Enyém: Trio L 2 év hűségre.

Mivel hozzá akarok költzöni 3 hónap múlva kb, vinni akarnám a címére a Trio L-t, de ebben az ő tv előfizetése akadályoz, mert kettő darab tv előfizetés egy címen nem lehet, internet elvileg lehet két darab is.

canniball: Ennek utána kérdezek.

[ Szerkesztve ]

(#13441) canniball válasza rayoliviero (#13439) üzenetére


canniball
nagyúr

Jó lenne, de nem hiszem. Viszont amíg a barátnődé szünetel(ne) addig a tied ketyeg(ne), majd fordítva. ;)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#13442) upsyka


upsyka
aktív tag

úgy tudom a szüneteltetés nem számít a hűségidőbe és majdnrm ugyan annyi a díja...legalábbis nekem egyszer pár éve ezt mondta ügyfélszolis

Nem vagyok én kertész,hogy gyökerekkel foglalkozzak...

(#13443) horush válasza rayoliviero (#13440) üzenetére


horush
addikt

Oda - vissza kötés nem megoldás? Tehát te átviszed hozzá az előfizetést, ő meg hozzád, mivel az előbb írtad, hogy fizetnétek kettőt egyszerre is akár, így ugyanúgy jönnétek ki.

(#13444) Mate válasza rayoliviero (#13440) üzenetére


Mate
nagyúr

Tehát ha jól értem most barátnőd fizet havi 2690 Ft-ot, te pedig 8999 Ft-ot.

Szerintem több megoldás is van.

1. Mint már írták egyiket lemondod és kifizeted a kötbért.
2. Írsz facebook-on UPC-nek elpanaszolod a bánatod. Ha sikerül megegyezni gond letudva, ha nem kicsit kellemetlenebbül fogalmazol.
3. Előállsz egy ajánlattal, amivel mind a ketten jól jártok.

UPC nem hülye. Mi számít neki? Hogy az ügyfél a lehető leghosszabb ideig a lehető legtöbbet fizesse.

Most mennyit fizettek? 11680-at havonta.
Egy trio XL 10500 Ft. Már majdnem ugyan annyi, mint amit most fizettek. 240-es nettel vagy második TV-vel növelhető ez az összeg.

Vegyük pl. a 240-es felárat. Azzal havi 12.500 Ft a havidíj. Vagyis 820 Ft-al többet szed be tőled UPC.
Ha ezt megírod nekik ötletként, gyanítom, hogy belemennek a dologba és elengedik a kötbéreket. (Megjegyzem a 240-es felárra nincs hűség, így 3 hónap múlva gond nélkül lemondhatod, de addigra a szerződésmódosítás megtörtént ;) )

(#13445) Gazsi00

Természetesen lehet egyszerre digi+upc, de bekötésnél oda kell figyelni, ha digit kötik be később!

[ Szerkesztve ]

(#13445) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Tesóm Pesten lakik, én Debrecen. Ha barátnőm megy Pestre az ő nevére tudná átiratni esetleg Fiber power 15-öt és a 100 Ft-osat és még úgyis olcsóbb, mint a kötbér, mert használni tesóm nem tudná, mert Digi van nála. De egy lakásban lehet Digi és Upc is? Úgyis más kábelen megy nyilván. Csak a lakásba lehet nincs behúzva a Upc, kábelcsatorna tudtommal nincs, ajtó pedig új. És gondolom még jön a bekötés díja is tesómhoz, úgy mér lehet kötbér árat közelíti.

(#13446) upsyka válasza rayoliviero (#13445) üzenetére


upsyka
aktív tag

mehet,de írtam,ha nem kel valósan a upc,szólsz a szerelőnek és nem kábelez,csak aláírod a papírt és kész,nincs szétfúrva a kecó....
átiratni meg nem kell más nevére,mert az is plussz zseton,maradhat csajod nevén,csak a címet kell átiratni és megoldva :)
a tiedez meg átviszed csajodhoz.
téma túltárgyalva sztem...

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok én kertész,hogy gyökerekkel foglalkozzak...

(#13447) rayoliviero válasza Mate (#13444) üzenetére


rayoliviero
veterán

Digi már be van kötve hozzá és amellé menne a UPC.

Jól érted, barátnőm fizet havi 2690-et, én 8490 Ft-ot Trio L-re (akkor még ennyiba került, amikor kötöttem).

1. A barátnőmnek a kötbér harminc valamennyi, ha rögötn fizetünk, a tv és net is így lemondódna. Vagy tesómra azt átiratom. Úgy 8 hónap x 2690 Ft, az 21500 Ft, de gondolom erre még rájön a z új címre a bekötési díj, ami nem tudom mennyi lehet. Úgy már alig marad le a kötbéres összegtől.

2. Facen írtam, azt írták, hogy semmi megoldás nincs, csak ha valakire átiratom. Telón háromszor beszéltem 3 különböző ügyintézővel, ugyanezt mondták. Mondtam nekik, hogy akkor ne csodálkozzanak, ha barátnőm netjét használom, az enyémet pedig tovább nem fizetem, természetesen kötbért sem, ha nem képesek átköltöztetni, de nem hatotta meg őket, mondták rendben. Facen még írtam neki, hogy kiírom ezt az egészet a facebook üzenőfalukra, mert ez röhej. Utána írták, hogy hétfőn keresnek majd és megpróbálják megoldani, úgy ha kifizetem a kötbért. Ezek szerint még a kötbér kifizetése megoldás sem 100%-os? :(

3. Ajánlatatot még nem tettem, de hétfőn azt is megpróbálom.

Mondtam telón az ügyintézőnek, hogy egy havi 100 Ft-os tv előfizetés az akadálya, hogy elköltözhessek, mert anélkül az én csomagom nem tudom vinni. Mondták, hogy költözhetek, csak a csomagot nem tudom vinni.:DDD Majd valósznínű fizetem még vagy 20 hónapig a 8490 Ft-ot havonta a semmiért. Akkor inkább nem fizetek semmit és küldjék rám a behajtó céget, annak sem fogok kötbért sem. Ha nekik ezt megéri. Nem jó a megoldás, hogy fizetjük mindkét előfizetést. :(((

upskya: Azt nem tudtam, hogy a nevet nem köteleztő átiratni. De most, hogy írod, teljesen logikus, azt miért kellene, elég másik címre. De attól még a beszerelés díját az új helyre tuti rámverik, akármit is beszélek meg a szerelővel.

[ Szerkesztve ]

(#13448) Mate válasza rayoliviero (#13447) üzenetére


Mate
nagyúr

Küldtem pm-ben egy negyedik megoldást ;)

(#13449) rayoliviero válasza Mate (#13448) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nagyon szépen köszönöm a segítséget. :) :R

(#13450) Kobe


Kobe
veterán

na kipróbáltam mindenféle kombinációt, arra jutottam visszaváltok Trio M-re. Sajna mint kiderült a notikban levő N-es wifik nem támogatják az 5 GHzet. Kábellel semmiképp se szeretném használni, viszont a WR841N-es router közbeiktatásával sem lett jobb (a technicolort átraktam bridge módba, rá a router), de úgy is csak stabilan 60 Mbit jött át, pedig reméltem annaka külső antennája jobb, javul kicsit.
Tudom meg lehetne oldani de most plusz 10ezret routerbe meg külön külső wifis vevőbe ölni, nincs kedvem, annyit nem ér pluszba. Inkább jöjjön stabilan az M-es csomag wifin, ha ahhoz kérem a HD csomagot, még akkor ics spórolok 2-3 ezret havonta, és legalább nem fizetek olyan sebességért aminek a 3/4-ét nem tudom kihasználni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.