Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112501) Ferenc874


Ferenc874
csendes tag

Hello. Jelenleg Home Premium 1000 csomagom van egy extra Mediabox-al. Szeretném módosítani Home HD Plus + Net XL csomagra, a csomagváltásnál az alábbi módon megadva nem lesz probléma a második Mediabox-al? 0 Ft lesz az ára?
https://i.imgur.com/aQuva3z.jpg

[ Szerkesztve ]

(#112502) Csabi1984 válasza cocka (#112498) üzenetére


Csabi1984
addikt

Így van :)

(#112503) Puro válasza #72445440 (#112497) üzenetére


Puro
aktív tag

50p várakoztatás után meguntam a telefonálást :DDD Holnap délelőtt újra próbálom őket keresni.

(#112504) kezo0 válasza Puro (#112503) üzenetére


kezo0
addikt

Pedig már nagyon közel voltál hozzá, hogy felvegyék! ;]

Egyébként amikor én is így, egy péntek este próbáltam a 1270-et hívni, és közel egy órányi zenehallgatás után végre felvette egy pasas, azt mondta, én voltam az utolsó várakozó, és, hogy ilyenkor összesen ketten (2-en!) vannak szolgálatban a vonal túlvégén. Ez éjfél körül volt valamikor.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#112505) z67 válasza #72445440 (#112500) üzenetére


z67
őstag

Én is ezt hittem a héten, de a telefonálás sem segített. Újra kellett hangolni. 4-5 éves LG.

(#112506) Menotti válasza jeni (#112469) üzenetére


Menotti
aktív tag

A fekete box gyakorlatilag ugyanaz mint a fehér(A Vodának fekete házban érkezik,itt-ott reszeltek rajta egy kicsit)...ugyanaz az elb...tt puma chipset van benne:
[link]
Viszont ha modemként használod,akkor mire nem volt elég a maradék 3 port?

(#112507) MadMancs válasza Roland8622 (#112485) üzenetére


MadMancs
veterán

Csodamasinának tökmindegy milyen netet adsz. Miénk az elmúlt 10 hónapban csak addig látott voda netet amíg beüzemelték, azóta digi neten lóg. Köszöni szépen jól működik.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#112508) jeni válasza Menotti (#112506) üzenetére


jeni
félisten

Két konzol volt rajta.
Kettő PC gép
Hálózati lézeres multi nyomtató
Lett közbe beszerezve 8 portos 1gb switch.
Ha már rossz lett a Connect Box akkor cseréljék ki.
A másik új j router WiFi része 1000x jobb.
Azokra 1 laptop és 5 mobil kapcsolódik

Tudtam a fehér Box Puma cbipes, a feketére nem számítottam, hogy az is csak új ruhát kapott.

[ Szerkesztve ]

(#112509) kezo0 válasza cocka (#112343) üzenetére


kezo0
addikt

Tegnap óta megint működik a visszanéző a régebbi boxokon, szóval tényleg nem megszüntetés volt (egyelőre legalábbis), hanem központi hiba, amit kijavítottak.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#112510) cocka válasza #72445440 (#112500) üzenetére


cocka
veterán

kérdezőnek sokáig ki volt húzva az áramból a boxa

Nekem is. Nekem sincs alacsony fogyasztásra állítva. És 3 hetet állt áram nélkül. Szóval annyira nem nyilvánvaló, hogy biztos inaktív lesz. (mármint a vtv box)

[ Szerkesztve ]

(#112511) cocka válasza kezo0 (#112509) üzenetére


cocka
veterán

Nem 13-a óta? Én akkor néztem és már akkor működött. Sőt még a hiányzó napok is visszakerültek: 7-étől.

Mondjuk nálam nem is volt betölthetetlen a guide, mint nálad.

(#112512) kezo0 válasza cocka (#112511) üzenetére


kezo0
addikt

Lehet, hogy már 13-a óta, én csak tegnap észleltem a Cisco boxon. És akkor az EPG is betöltődött rendesen.
(A nálam maradt 1 db Cisco csak másodlagos, amolyan tartalék eszköz a hálóban, amióta a másik példány helyett már Vodabox van a nappaliban, ezért ritkábban használom. Mondjuk nem jött rosszul a napokban, amikor azon még meg tudtam nézni a bringaverseny Vodaboxos "felvételéből" lemaradt utolsó 27 km-t is, mivel a Cisco-n a rögzítés programozásánál rá tudtam hagyni a műsor EPG szerinti vége után még 3/4 órát...)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#112513) woodworm válasza jeni (#112508) üzenetére


woodworm
veterán

Modem-mód, saját router és egy 8 portos switch esetén tényleg zavaró lett volna, ha az egyik port rossz? Ráadásul úgy, hogy egyszerre 3 használható gyakorlatilag?

(#112514) gregory91 válasza Puro (#112496) üzenetére


gregory91
senior tag

Nekünk is hasonló van,szerelő lesz végül.

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

(#112515) MadMancs válasza cocka (#112510) üzenetére


MadMancs
veterán

Kártya se lesz inaktív.
2 hetes nyaralás alatt áramtalanítva a lakás, hazajöttünk, tv bekaocs - azonosítás - működik.

Édesanyám költözött, új lakásba kis TV 1 és kis TV 2 át lett víve tényleges költözés előtt 3 héttel . Egyikben MediaCard másikhoz Kaon. 3 hét múlva pöcröff indult mind a kettő.

(MÁS) Sajnos igazatok lett, tegnap délután kódoltak lettek SD csatik HD Plus ban. Idióta egy folyamat, soha nem volt szokás hogy a nagy csomag nem tartalmazza a kissebb csomag csatornáit. :F

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#112516) vargalex válasza woodworm (#112513) üzenetére


vargalex
félisten

Azt nem írta a kolléga, hogy az eredeti fehér CB-t modem módban használta-e...

Alex

(#112517) Sinu válasza cocka (#112498) üzenetére


Sinu
senior tag

Dynamicra állítottuk, lan1-wan OK, bár nem áramtalanítottuk de újraindítás volt, csinálunk ma egy áramtalanítást is. Srácnál nincs másik utp csak amivel a 2 eszközt összeköti. Minden wifin csatlakozna. :(

No Future

(#112518) bulek válasza Puro (#112491) üzenetére


bulek
tag

Én is így jártam ..
Próbáld felhívni a 1270-t és kérj frissítést. Hátha az megoldja...
Nekem nem oldotta meg, szerelő küldtek. Kiderült, hogy a modul/kártya volt a rossz.
Az újjal is ezt az üzenetet mutatta, de a szerelő kért frissítést és néhány perc múlva jó is lett.
Azt mondta, hogy kb 10 percenként kapják a kártyák a frissítést. Próbáld még egy kódolt csatornán hagyni egy kis ideig, hátha befrissül, ha nem akkor ügyfélszolgálat

(#112519) UnSkilleD


UnSkilleD
senior tag

ezek a jelszintek milyenek?
[kép] [kép]

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#112520) kekedi


kekedi
senior tag

Sziasztok!
Megrendeltem az HBO szolgáltatást, amiben van HBO GO is. De kódot nem kaptam, így nem tudok regisztrálni. Meg lehet azt nézni valahol? (írtam már nekik pár napja, még nem válaszoltak)

(#112521) pjen válasza Sinu (#112517) üzenetére


pjen
félisten

Kevés jó van a CB n, de a,WIFI pont az, legalábbis nálam. :)

(#112522) MadMancs válasza kekedi (#112520) üzenetére


MadMancs
veterán

Hívd fel. Én se kaptam meg automatikusan, pedig megerősítették hogy kellene (emailben). Ügyfélszolgálatos hölgy küldött újat, amit még beszélgetés alatt meg is kaptam.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#112523) gregory91 válasza MadMancs (#112522) üzenetére


gregory91
senior tag

Mi úgy jártunk hogy nem küldtek nekünk se kódot, ügyfélszlg felhív, mondják küldik de semmi,közben bejelentkeztem a myvodába "nincs megadva a e-mailcím", mondom oké,(de mivan azzal a emailcímmel ahová küldik a számlákat egyéb tájékoztatókat az nem jó?) megadtam a címet, azután se semmi.Személyes ügyfélszolgálatnál ennyi "Meg kell adni a szolgáltatónevét majd mail-jelszó párost",(pedig az oldal mást írt de egye fene alapon próbálva) de semmi. Megint telefon, kapcsolt valakit,küldi de csak 3 nap múlva,letette pár percel később jött e-mail HBO GO regisztráció és rajta egy sorszám.Gondoltam akkor gyorsan lebonyolítani a regisztrációt stb. amint lehet. A TV-nek is adtam hozzáférést.

[ Szerkesztve ]

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

(#112524) vigyory71 válasza kezo0 (#112512) üzenetére


vigyory71
tag

Nekem sajnos továbbra is kuka az EPG a Cisco Boxon. Jó ideje masszívan.
Én az igazat megvallva már nem remélek ettől javulást. Hogy mikorra lesz VTV boxom, azt sajnos nem tudni, ezt az ügyfélszolgálat sem tudta megmondani. :N
Az ügyintéző azt mondta, ő személy szerint nem cserélne, amíg fegyverrel nem kényszerítik. A Cisco Boxom felvesz, működik, és az is tény, hogy az EPG-t annyira nem is nagyon használom, szóval ezért annyira nem nyüzsgök a hiba miatt mostanában. A felvétel kérdése már más lesz. Ha azt kihúzzák alólam biztos hangos hisztibe fordul a türelem nálam is. :))

(#112525) balazs1956


balazs1956
senior tag

(#112527) jeni válasza woodworm (#112513) üzenetére


jeni
félisten

a 8 portos switch csak a Box-al együtt volt bekötve míg az új routert be nem szereztem.
mivel kevés volt a LAN port (4-ből csak 3 volt jó) addig az a megoldás volt.
az új Box most 4 LAN jó (modem mód) és az új router (ebben már 8 prot van) ,a switch eldobozolva.

(#112528) gduck válasza balazs1956 (#112525) üzenetére


gduck
addikt

Esetleg megadhatnál infókat, hátha valakinek van ötlete ;)

- oprendszer verzió,
- böngésző verzió,
- videokártya típus/driver
- monitor kábel(ek) típusa (VGA/DVI/HDMI)
- monitor(ok) típusa

Esetleg ha több monitor van a géphez kötve?

(#112529) MadMancs válasza jeni (#112527) üzenetére


MadMancs
veterán

Modem módban végülis mindegy hogy 3 vagy 4 port működik mert csak 3 használható egyszerre. Ráadásul mind a 3 más más publikus IP-t ad, így még csak nem is 1 hálózat lesz.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#112530) balazs1956 válasza #72445440 (#112526) üzenetére


balazs1956
senior tag

A Teamviewer a voda honlapján szerepel mint lehetséges hibaforrás a 1807-es hibakódhoz.
De ugyanezt a hibakódot dobja fel a 4 éves Dell Vostro laptopon is. Pár percig megy, aztán leáll a fenti hibakóddal. Wifin, és vezetékkel is ugyanígy működik, ill. nem működik.
Az asztali gép 4 éves elég erős, hdmi-vel csatlakozik, az 1 éves 26 colos monitorhoz.
Mindkét eszközön eddig hiba nélkül ment a horizon go, hbo go, netflix. A vodánál 1px jelentettem be a hibát, és elképesztően fogalmatlanok voltak.
Csak egy értelmes nővel beszéltem, aki szerint a "mérnökök" dolgoznak a hibán...

(#112531) Adams84 válasza balazs1956 (#112530) üzenetére


Adams84
tag

Ezek a hivatalos alapkövetelmények:

- Windows 10
- Google Chrome 90 és újabb / Microsoft Edge 90 és újabb / Firefox 89 és újabb böngésző
- A webes Alkalmazás kizárólag beépített képernyőkön vagy HDCP-kompatibilis (nagy sávszélességű digitális tartalomvédelemmel ellátott) kijelzőkön támogatja a lejátszást.

(Jelenleg a Mac operációs rendszer valamint az Internet Explorer, Safari, Opera böngészők NEM támogatottak!)

Ezek a feltételek nálad mind megvannak?

[ Szerkesztve ]

(#112532) tomee987


tomee987
tag

Sziasztok!
A Részleges szolgáltatás (csak feltöltés) hibaüzenet okozhat gondot? A sebességem megvan 500/22. A ping is 10-13ms. Csak beléptem a ConnectBox adminfelületére és úgy vettem észre.


(#112533) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Mennyire lenne macerás, ha átíratnám bátyám nevét az enyémre? Látom, hogy van hozzá felület, de gondolom az nem erre van.

(#112534) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Sziasztok ha ilyen sok baj van a Vodafone-nal vajon tudnak adni nekem Rtlmost+ hozzáférő kódot :D ?

(#112535) cocka válasza vigyory71 (#112524) üzenetére


cocka
veterán

Megsúgom, hogy okosba megszerezhetők a visszanézős cuccok, meg valószínűleg a felvételre bejelölt cuccok is.

(#112536) Gubek-Einste válasza UnSkilleD (#112519) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Rendben van de jó lenne látni a letöltési oldalon a Power (dBmV) oszlopot.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#112537) cocka válasza Adams84 (#112531) üzenetére


cocka
veterán

Ezt úgy lehet finomhangolni, hogy minimum Windows 7 legyen, hogy 32 bites vagy 64 bites az mindegy.

Böngésző felsorolásnál kizártnak tartom, hogy az Operában nem megy. Az Opera szó szerint ugyanazt a Blink motort használja, mint a Chrome. Operában elég egy bővítményt feltenni, ami elérhetővé teszi a Chrome áruházas bővítmények nagyját.

A webes Alkalmazás kizárólag beépített képernyőkön

Vagy nem. Laptop beépített képernyőjére is ugyanazt a hibát dobja, amit a VGA-soknak. Biztos azért, mert annak a laptopnak csak VGA kimenete van.

HDCP-kompatibilis (nagy sávszélességű digitális tartalomvédelemmel ellátott) kijelzőkön támogatja a lejátszást.

De valószínűleg a videokártyának is HDCP kompatibilisnek kell lennie.

(#112538) balazs1956 válasza Adams84 (#112531) üzenetére


balazs1956
senior tag

Ilyen monitorom van [link] .
Hogy ez HDCP kompatibilis-e, vagy nem, azt nem tudom
A többi rendben. Firefox 93, új chrome stb.
De a Dell Vostro laptopon i 2-3 perc múlva leáll.

(#112539) kabelmania27 válasza tomee987 (#112532) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Modem áramtalanítás után is csak négy feltöltési csatornát használ a modem?

(#112540) cocka válasza balazs1956 (#112538) üzenetére


cocka
veterán

A linked nem vezet sehová. Be kellett volna illeszteni a megjelenő szövegmezőbe. :D Azt hittem javascript link, de kiderült, hogy ez egy hiperhivatkozás a semmire.

(#112541) gduck válasza balazs1956 (#112538) üzenetére


gduck
addikt

Windows verzió? Win10? Még a 4 éves 1904-es verzió vagy frissítetted rendszeresen? Videokártya driver friss?

(#112542) jeni válasza MadMancs (#112529) üzenetére


jeni
félisten

Értelek, akkor sem ment a 2. lan port mikor csak arra volt rákötve egy eszköz .
A fiatal srác tesztelte egyesével és szólt, hogy csere lesz. Azt is elmondta, hogy a hibás darabokat mrgjavítják vagyis 2/3-ból 1-t csinálnak és újra forgalomba hozzák.

(#112543) tomee987 válasza kabelmania27 (#112539) üzenetére


tomee987
tag

Áramtalanitás után megjelent mind a hat feltöltési és eltűnt a hibaüzenet is.

(#112544) balazs1956 válasza cocka (#112540) üzenetére


balazs1956
senior tag

Bocsánat: Benq2406z, Win10 , frissül állandóan.
Most próbálom, Siófokon a Vidanet hálózatán hibátlanul fut a Dell Vostro laptopon.
Budapesten egy 500-as neten, 1-2 perc után kiakad.
Ezek után ne magyarázza nekem az ügyfélszolga, hogy hiba az ön készülékében van...
Csak nem értem hol a hiba. Siófokon a teraszon wifivel 100 mb-os nettel hibátlan.
Pesten 500-as nettel, vezetékkel 2 klf. eszközön sem megy

(#112545) betyarr


betyarr
veterán

sziasztok!

a TG3442DE mennyire számít jó szolgáltatói eszköznek?nincsenek vele problémák?

(#112546) kmarci25


kmarci25
veterán

Sziasztok!
Ezt a típusú boxot tudom valahogy távirányító nélkül irányítani?
Illetve az is segítene, ha tudnám a márkáját, hogy Xiaomi infrás telefonnal összehangoljam és irányítsam, de sehogy sem tudom kideríteni...

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#112547) Adams84 válasza balazs1956 (#112544) üzenetére


Adams84
tag

Akkor valószínűleg a modem beállításaival lehet valami probléma.
Esetleg bekapcsolt ipv6?
Saját routerre kötve tesztelted vagy közvetlenül a Vodafone modemre csatlakoztatva?

[ Szerkesztve ]

(#112548) cocka válasza kmarci25 (#112546) üzenetére


cocka
veterán

Csak a saját távjával lehet irányítani.

Sagemcom

(#112549) betyarr válasza betyarr (#112545) üzenetére


betyarr
veterán

visszaolvasva nem sok jóval kecsegtet ez az eszköz...valóban nem lehet bridge módot kérni erre a xarra a vodkánál?van egy jóféle mikrotik routerem meg unifi ap-m,én ezeket szeretném használni e helyett a csoda helyett.

(#112550) gduck válasza kmarci25 (#112546) üzenetére


gduck
addikt

Még a Vodafone App-al tudod telóval "irányítani" ;) Csatit váltani, visszanézőből filmet indítani, stb.

Xiaomi appban jelentsed le a készülék típusát, én is azt tettem, hátha belekerül.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.