Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109024) cocka válasza #72445440 (#109021) üzenetére


cocka
veterán

Jó sejtem, hogy valami ilyesmiről van szó, meg csomót az angoltudásom alapján ki tudtam következtetni, de az ilyen rövidítéseket nem, hogy CDT.

Pl. GM 3.0-áról fogalmam sincs.

iTV Portal, talán internetes TV portál?

Minibill talán az, ha valamit "veszel" a boxon keresztül.

A barkert kisakkoztam, valami reklámcsatornák: [link]

Remote booking az akármi is lehet távoli megrendelés, előrendelés, de hogy mit..

Selfcare ez ugye egészségmegőrzést meg öngondoskodást jelent vagy valami ilyesmit, asszem ez a vodaboxnak a cucca

Thin client az meg ha jól értem valami kliens-szerver alapú terminál gép, mint pl. amilyen néha főiskolákon/egyetemeken is szokott lenni.. de hogy ebben a kontextusban mivel is kéne egy szervernek a boxokat kiszolgálni, ráadásul három különböző csatornán, az rejtély.

TV Guide az nyilván = EPG
A replay verziója meg valószínűleg a műsorvisszanéző.

VOD-ot értem, hogy a kérés alapú videolejátszás, de hogy ennek minek -temp..Ja feltételezem talán az lehet a hátterében, hogy az esetlegesen megvásárolt tartalmak ideiglenesen elérhetőek legyenek.

Barker ügyben írhatna valaki, hogy a két utolsó mit jelent. Talán azok a folyamatos reklámvideók, amik egy-egy ajánlócsatornán mennek?

Szóval tudja valaki ezekből miért vannak a két alap (ugye mert az SD-t sem tüntették el, csak nincs adás) verzión kívül ilyen CODakármik is?

AXN COD
CN COD
Discovery COD
Disney COD
Filmbox COD2
HBO COD
M1 COD
M2 COD
Minimax COD
Nickelodeon COD2
RTL Klub COD
TV2 COD
Viasat COD

Analógiát vélek felfedezni az analóg csatornákkal, de pl. a Disney, a Filmbox, az HBO, a Minimax és a Nickelodeon már benne sincsenek az analóg listákban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.