Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106831) cocka válasza vargalex (#106830) üzenetére


cocka
veterán

Sokkal erősebb egyéb sugárzásokat kapsz...

Na ezt aláírom. És ha már rokonsugárzás, akkor MRI. Na abból mindig csak kitámolyogtam, szédítő ami abban a csőben zajlik. Meg szárító is. Hiába jár benne a levegő, egyszerűen légszomjad van a végére. :)

Ha folyamatosan megy az eszközöd (esetünkben a routered) és nincs központi leállás,

Hát a routerem az folyamatosan ment, de leállogatás többször is volt a vodkafon hibájából. Többek közt ma is 11 körül, de olyan szinten, hogy tévét bekapcsoltam, pár millisecnyi ideig narancssárgán is felvillant a led, mikor bekapcsoltam a médiaboxot, na mondom jóra itt már nem számítok. Bejött: Nincs jel. :D Kábelmodem IP címe: N/A stb.. :D És mikor már izzítottam volna a 2. routert a pótléknetnek, hirtelen visszajött minden. A UPC a vesémbe lát. :D

Üzenem ish4d0w-nak, már van Pace HD-n műsorvisszanéző is. :) De az se indult zökkenőmentesen, mert elindítottam egy videot és át akartam tekerni a reklámokon és miközben "csavart", kiírta, hogy Sajnos... (ez volt a főcíme az ablaknak) Megszakadt az adásrögzítő szerverrel a kapcsolat. Meg még vmi olyasmi volt utána írva, hogy megállítani és tekerni nem fogom tudni. Na mondom ez fasza... miközben a videót tekeri előre és semmire nem reagált. Mert ezek szerint abból indult ki a szoftver, hogy ilyen helyzet csak lejátszás közben fordulhat elő. :D UPC gombbal tudtam kilépni. :DDD

Senki nem bizonyította, hogy káros lenne

De azt se, hogy fiziológiailag hasznos. :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.