Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106027) Pipi85


Pipi85
csendes tag

Sziasztok,

Tanácsot kérnék:
Jelen pillanatban 500 net + tv + telefon (mert kötelező, amúgy nem kellene), előfizető vagyok a yodánál. Ez 6299 Ft volt sokáig, de pár hónapja lejárt a hűség. Ekkor elkezdtek 200 Ft-al emelni pár havonta. Így lett jelenleg 6728 Ft-ot fizetek havonta. Felhívott egy ügyintéző pár napja, hogy ha nem kötök hűséget még fognak emelni.. Illetve horizon go alkalmazás szeptemberig megszűnik + a box is csak az éppen futó programokat fogja mutatni, ezért váltsak Vodafone boxra, ami + 500 havonta.

Ha én kötnék mos MyUPC oldalon hűséggel a profilomban ilyen csomagot az 7790 lenne, ha accountom nélkül teszem (kijelentkezve), az 6290 (gondolom az új belépőket, hogy ide csábítsák).

Van valami megoldás, hogy ne a magasabb árat fizessem? Van a házban konkurencia is, viszont a csatornakínálat szimpatikusabb itt, úgyhogy nem tervezek váltani, ha nem muszáj.. Majdnem 8k-t nekem ez nem ér, kb csak az NFL szezonban nézek tv-t + szökőévente egyszer..

Illetve ha valaki járt így, lemondás után hány nappal számítok új belépőnek, hogy a kedvezményes árat kapjam ismét?

Válaszokat előre is köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.