Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101451) pjen


pjen
félisten

:B Stét.Keresgéltem, de nem igazán találom.Lg Tv t akarok autómatán UPC re hangolni.Frekvenciát és hálózati azonosítót kér.Mit kell beírni, hogy ne találjon 250 adót amíből 100 nem müködik.

[ Szerkesztve ]

(#101453) cof válasza pjen (#101451) üzenetére


cof
veterán

Megtalálja mindet, a kódoltakat is akkor is ha nincs benne kártya.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#101454) kezo0 válasza Botivagyok (#101450) üzenetére


kezo0
addikt

Nem lehet, hogy csak simán le van véve nullára a csengés hangereje?

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#101455) Robi_73 válasza Botivagyok (#101450) üzenetére


Robi_73
őstag

Szia!

Az árukeresőn a véleményeket olvasva más is járt úgy mint te, és hiába cserélte ki a telefont a másik is "hibásan" működött. Majd a szervizhez fordult és ők mondtak valami beállítást, ami után hibátlanul működött a telefon. Szerintem a telefonnál a Tone/Pulse mód megfelelő beállítása lehet a megoldás. ;)

Robi73

(#101456) pjen válasza cof (#101453) üzenetére


pjen
félisten

Az rendben, de rengeteg értelmetlent is megtalál game1 től 4 ig és hasonlók.250 valahányat.Beteszem a kártyát, működik.Csak legalább 100 csatit törölnö kell.

(#101457) cof válasza pjen (#101456) üzenetére


cof
veterán

Igen vannak olyanok. Nem ugorja át csatorna léptetésnél?

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#101458) pjen válasza cof (#101457) üzenetére


pjen
félisten

Nem, hogy a fene egye meg.

(#101459) cof válasza pjen (#101458) üzenetére


cof
veterán

Akkor próbáld meg hálózati azonosítóval. Itt a lista alján: [link]

Szolgáltató UPC, csak Digitális csatornák kezdőfrekvencia 346 MHz.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#101460) Toth_Jani válasza pjen (#101458) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Nekem is volt LG tévém, lementettem a csatornalistát PC-n kigyomláltam (valahol van hozzá program, talán a ChanShort ) és visszaraktam azokat amiket esetleg lapozás erejéig néztem.
Most Philips van itt kedvenceket kell csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#101461) pjen válasza cof (#101459) üzenetére


pjen
félisten

Kösz, ez működik.Még sose kellett ezt megadnom.

(#101462) viktorhu válasza Botivagyok (#101450) üzenetére


viktorhu
veterán

A vezetékes így működik, hogy a hívó fél akkor is kicsöngést hall, ha nincs is minek kicsörögnie a másik oldalon.

Jó helyre van bedugva a bázis? (Ha jól emlékszem, két telefonos kimenet is van.)
Össze lett párosítva a telefon a bázissal? (Mit mutat a kijelző?)

(#101463) Botivagyok válasza kezo0 (#101454) üzenetére


Botivagyok
csendes újonc

Nincs lenémitva, ugyanakkor a hivasnak meg kellene jelenni rajta ha nincs hang

[ Szerkesztve ]

(#101464) Botivagyok válasza Robi_73 (#101455) üzenetére


Botivagyok
csendes újonc

Délután ránézek. És köszi

(#101465) Botivagyok válasza viktorhu (#101462) üzenetére


Botivagyok
csendes újonc

Úgy gondolom minden stimmel csatlakozás ügyileg, a bázison található egy kereső gomb, amit megnyomva egyből megcsörgeti a handsetet, szóval párosítva van, illetve, mint írtam, hívni tudok róla. Délután ezeket is átnézem. Köszi

[ Szerkesztve ]

(#101466) pjen


pjen
félisten

Jó reggelet.Kettős előfizető vagyok, vezetékes+mobil.Üzenet a vodától:karácsonyi meglepetés.Nyomjam meg a kettős előfizu gombot aztán a jó dolgok gombot.Válasz:nincsenek ajánlatok,térjen vissza később.Gondolom majd husvétra kapom meg.

(#101467) MadMancs válasza pjen (#101466) üzenetére


MadMancs
veterán

Ezt írja sima mobil előfizetőknek is most. Általában délelőtt frissülnek az ajánlatok, csak túl gyors volt az értesítés :DDD

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#101468) kabelmania27


kabelmania27
Topikgazda

(#101470) Botivagyok válasza #72445440 (#101469) üzenetére


Botivagyok
csendes újonc

Igen abba van bedugva, a régi telefon tökéletesen működik is.

(#101471) Toth_Jani válasza Botivagyok (#101470) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Ja hogy a régi működik, hát akkor mi a kérdés, vettél egy rossz telefont és ez van.

(#101472) HwGuru


HwGuru
csendes tag

Boldog Karácsonyt!

Segítségeteket szeretném kérni. Az optikai DIGI netemmel mostanában rengeteg a gond, a hibaelhárításuk kritikán aluli, ezért szeretnék váltani VODAUPC-re, és lenne pár kérdésem.

A VODAUPC internet mennyire megbízható mostanában?
Főleg arra lennék kíváncsi, hogy online játékoknál vannak e nagyobb laggolások, pár másodperces kimaradások, lag-spikok, stb, vagy teljesen normális, folyamatos?
(a diginél pont ez lett a baj mostanában, pár másodperces szakadások véletlenszerűen, borzasztó zavaró, nem nálam van a hiba, mobilnet-megosztással semmi gond sincs.)

A 300 mbit-es csomagjuk letöltési sebessége valójában mennyi szokott lenni általában?
Érdemes választanom 500as csomagot a 300 helyett, az tényleg gyorsabb 200 mbittel letöltésben? A garantált sebességekben nincs valami nagy differencia...

Előre is köszönöm a válaszokat. :)

(#101473) inf3rno válasza HwGuru (#101472) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nekem szaggatnak a jatekok Vodaval, de ez hely fuggo is lehet, passz. Irj varost, hatha valaki tud kozelebbit mondani.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#101475) samfishR


samfishR
senior tag

Sziasztok! Miskolcon nincs net, nektek hasonló tapasztalatotok van esetleg?

(#101476) -Maujuri- válasza HwGuru (#101472) üzenetére

Hát erősen helyfüggő lehet. Nekem Budapest 8. kerület, 500 net szinde mindíg, csúcsidőben is hozza a 500 ast. Játékoknál sem érzek emiatt semmi hátrányt.

(#101477) -Maujuri-

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok mindenkinek.

(#101478) samfishR válasza -Maujuri- (#101476) üzenetére


samfishR
senior tag

Sajnos itt se net se telefon. TV neha van neha nincs.... modem reset se segit

(#101479) MadMancs


MadMancs
veterán

Sziasztok.
Mint meglevő voda mobilos ügyfél online lett leadva vezetékes szolgáltatásra igény. Ilyen esetben a háttérben ők auto elvégzik az összevonást (közös ügyfél), vagy ezt jelezni kell nekik külön? Illetve TV Prémium + 150 és net lett rendelve, szerelőt lehet kérni hogy CB-t be se üzemelje (digi net lesz) vagy kötelessége? Net csak csomag miatt lett mert még így is olcsóbb mint a csak TV :FEgyebként 1 eszköz VTV box 0ft/hó , 2. eszköz Kaon 500ft/hó, 3. Eszköz MediaCard 500ft/hó ( ez csak az miatt ha olyat szeretnék felvenni amit VTV nem "tud" ;]) Tehát első eszköznek tényleg ingyenes VTV.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#101480) Toth_Jani válasza MadMancs (#101479) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Enni nem kér max. nem kapcsolod be, és ahogy kormányunk elkezdte ütni a Digit lehet hogy kell az a CB hamarosan.

(#101481) ates2 válasza Toth_Jani (#101480) üzenetére


ates2
senior tag

Csak év végi pénzbeszedés nincs pánik...
Csekolj rá google-n: gvh telekom,gvh vodafone, gvh telenor... pörögtek a százmilliók meg milliárdok év vége fele

[ Szerkesztve ]

(#101482) MadMancs válasza Toth_Jani (#101480) üzenetére


MadMancs
veterán

Én nem félek ettől annyira. Mobilt ütik nagyon de egyenlőre állja a sarat. Ahova most költözünk (bár optika évek óta a házban van) egyenlőre csak FTTB érhető el. Környező utcák sorban állnak át FTTH ra szóval megindultak nagyon. Nekem végülis nem baj, szomszéd ajtó a szülői ház, ott atomstabil volt mindig is.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#101483) Toth_Jani válasza MadMancs (#101482) üzenetére


Toth_Jani
őstag

A vezetékes netbe is belekötöttek, mert nem közölték az előfizetőkkel hogy az 1GB-es internetet egy ócska gépen vagy mobilon nem lehet maximálisan kihajtani.
És sokan vannak akik úgy gondolták a Nokia 3310-es alkalmas az 1GB-es sávszélesség kihasználására, ők pedig csalódtak. :)

[ Szerkesztve ]

(#101484) MadMancs válasza Toth_Jani (#101483) üzenetére


MadMancs
veterán

Tényleg. Jogos.
Bár az nettó hazugság. Mert mindig is kint volt weboldalon hogy mi a minimum gépigénye 500 és gigabites netnek. Sőt még inkább biztosra is mentek mert olyan gépigenyt írtak hogy a hajam égnek állt. :DD

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#101485) vargalex válasza Toth_Jani (#101483) üzenetére


vargalex
félisten

Ezt a hírt én is hallottam néhány napja, de nem igazán értem. Pont a Digi volt, aki gigabites nethez kiírta az i5-ös CPU és SSD igényét (erősen túllőve, mivel inkább úgy kalkuláltak, hogy a PPPoE-t is a kliens intézi) ...
Más szolgáltató még ennyit sem tesz meg. Én azt látom, hogy a Diginek ott tesznek keresztbe, ahol csak tudnak.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#101486) petne válasza vargalex (#101485) üzenetére


petne
őstag

Csak az eljárás indult meg bejelentés alapján, döntés nem született.Eljárás elindítása meg megfelelő bejelentés esetén mindenképpen elindul.
Ne keverjük a dolgokat.

(#101487) Toth_Jani válasza petne (#101486) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Tehát mégis közölték a minimum gépigényeket.
Akkor mégis mire alapoznak egy ilyen eljárást, egy idióta feljelentőre aki nem tud olvasni??

(#101488) MadMancs válasza Toth_Jani (#101487) üzenetére


MadMancs
veterán

Közölték bizony.
És ez már azóta ott van mióta elérhető lett az 500 majd gigabites csomag. Ráadásul figyelembe vették hogy router nélkül elég izmos gép kell a max sebességhez (routerrel messze se kell ennyi) pppoe és NAT miatt.
De 99% ban személyes megrendelés esetén digi ügyfélszolgalat is elmondja.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#101490) MadMancs válasza #72445440 (#101489) üzenetére


MadMancs
veterán

Vodával nincs baj, kérdésemre választ kaptam. Digi szál mellékesen indult el un érdekességként mennyire gyalázatos sunyi "hivatal" a GVH és az NMHH.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#101491) Gzu73 válasza cocka (#101436) üzenetére


Gzu73
tag

bocsi valaki leírná részletesen, hogyan lehet a leveleket 'áttölteni' gmail-be.
régóta használom az upc- webmailt, elég sok levelem van különböző mappákban, ezeket szeretném a gmail fiókomba átrakni, hogy megmaradjon, viszont nem tudom hogyan kell.

(#101492) gregory91 válasza cof (#101459) üzenetére


gregory91
senior tag

Az nem a kezdőfrekvencia lesz,szerintem ezen a frekvencián vannak tárolva a "csatornalisták".

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

(#101493) MaCS_70 válasza Gzu73 (#101491) üzenetére


MaCS_70
félisten

Levelek áttöltése két fiók között: Itt nézd meg!

MaCS

[ Szerkesztve ]

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#101495) vargalex válasza petne (#101486) üzenetére


vargalex
félisten

Szerintem semmit nem kevertem, csak fura, hogy ebben az országban már mindennek - egy ilyen nyilvánvalóan alaptalan vádaskodásnak is - olyan szinten hír értéke van, hogy a médiában - többek között a rádióban is - rögtön meg kell jelennie.

Alex

(#101496) MaCS_70 válasza vargalex (#101495) üzenetére


MaCS_70
félisten

A GVH önmaga karikatúrája és szerintem de facto a fogyasztónak kedvező versenyt lehetetleníti el. Nem mellesleg hathatósan segíti elő a társadalmi szintű elbutulást.
Sajnos személyes && szakmai tapasztalat.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#101497) ztsoft


ztsoft
őstag

Nem tudom, hogy mit csinálnak, de a netem (120-as) kritikán aluli.

A sebesség teszt is "csak" 100 Mb/s-ről indul és 2 mp-en belül a felére esik vissza (több szervert is néztem, de mindnél ugyan az). Az 1 GB-os teszt fájl letöltésénél is többször a garantált alá esik a sebesség, a max nem éri el a 60 Mb/s-et.
Kodi alatt a Youtube FHD videók is többször pufferelnek.

Ha már a 120-ast nem tudja kiszolgálni, akkor mi van a többi (nagyobb) csomaggal.

Server: Magyar Telekom Plc. - Budapest (id = 2073) ISP: UPC Magyarorszag Latency: 15.73 ms (3.51 ms jitter) Download: 47.59 Mbps (data used: 55.7 MB) Upload: 10.26 Mbps (data used: 4.6 MB) Packet Loss: 0.0% Result URL: https://www.speedtest.net/result/c/2615dfd5-9d77-47a5-855f-c69166e1f3be

Server: Vodafone Magyarország Zrt. - Budapest (id = 31271) ISP: UPC Magyarorszag Latency: 26.25 ms (14.43 ms jitter) Download: 47.49 Mbps (data used: 76.2 MB) Upload: 10.25 Mbps (data used: 4.6 MB) Packet Loss: Not available. Result URL: https://www.speedtest.net/result/c/72247e23-cb74-48b7-b788-55b433d74136

2020-12-26 11:53:28 (4,23 MB/s) -- „1GiB.4” mentve [1073741824/1073741824]

A letöltésnél szokta hozni a 14,7 MB/s-et, most csak az a 10-es hiányzik. :D

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#101498) kabelmania27 válasza ztsoft (#101497) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Modemújraindítás után sem javul a helyzet?

(#101499) ztsoft válasza kabelmania27 (#101498) üzenetére


ztsoft
őstag

Nem. Valamit variáltak a frekvenciákkal, eddig a le iránynál a 410 MHz volt a legmagasabb, most meg ez a legalacsonyabb. Azóta kaotikus a netem, csak sajnos nem olyan szinten, hogy bejelenthetném.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#101500) nyunyu


nyunyu
félisten

Vidéki nyugdíjas anyámat fel akartam készíteni, hogy nemsokára új emailcímet kell készítenie, erre látom, hogy a laptopján Gmail van megnyitva a megszokott UPC webmailja helyett :Y

Kérdezem, hogy ezt meg hogy?

Aztán elmesélte, hogy nyáron felhívta egy Voda ügyintéző, hogy látja, hogy már lejárt a hűsége, és nem-e akar velük szerződni, lenne egy jó ajánlatuk.
Rádumálta valami csomagra, kapott egy fehér ConnectBoxot a régi szívárványszínűen villogó Ubee? helyett.
Viszont másnap már nem tudott belépni a webmailre, akárhogy próbálta.

Jó ideig nem foglalkozott vele, mire egy hónap múlva ismerősei cseszegetni nem kezdték, hogy miért nem válaszol a leveleikre.
Akkor egyik barátnője csinált neki egy gmail fiókot.

Mondom jó, nézzük meg a webmailt, majd én belépek neki.
Saját júzeremmel persze sikerül, de anyám eredeti chello-s, aztán upcmail-es címeivel sehogy nem bírok belépni.
Anyám persze nem emlékszik a jelszavára, de a noteszében felírt összes kombót végigpróbálva sem fértem hozzá a leveleihez, hogy archiváljam, illetve megnézhesse utólag, amit fél éve nem kapott meg.

Létezik olyan, hogy szerződésmódosításkor egy tollvonással megszüntetik valakinek az email fiókját, anélkül, hogy szólnának a kedves ügyfélnek?

Köszönjük Vodafone. :W

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.