Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101051) HXY


HXY
addikt

Sziasztok!

Valaki meg tudná mondani, hogy ha a Vodafone webshopjából ha rendelek egy laptopot, akkor azt mikor szállítja ki a futár?

A weboldalon amikor megrendelem, akkor azt írja, hogy:
Melyik napra készítsük össze a csomagod a szállításhoz?A csomagod a választott időpontban adjuk át a futárszolgálatnak, akik 5 munkanapon belül kézbesítik ezt neked.
2020 december 23.

Az automatikus emailes visszagazolásban meg ezt írja:
Ekkor érkezik a futár
2020 december 23., szerda

Mert szerintem nem egyértelmű.
A weboldal alapján én úgy értelmezem, hogy december 23. +1-5 munkanap
Az email alapján meg úgy hogy már 23-án ki is hozza a futár.

Hogy van a valóságban?

Válaszokat nagyon szépen köszönöm előre is! :R

(#101052) AtHoS válasza HXY (#101051) üzenetére


AtHoS
nagyúr

1 TV és 1 Tablet (tablet éppen most csütörtökön) azon a napon érkezett (külön - külön vásárolva és még időben is hónapok közöttük) amely nap ki lett választva, tehát nem a kiválasztott napon adták fel, hanem akkor csöngetett a postás :)

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#101053) HXY válasza AtHoS (#101052) üzenetére


HXY
addikt

Nagyon szépen köszönöm a válasz!
Sokat segítettél vele! :R
Ezért meg mertem rendelni a kiválasztott terméket a december 23-t kiválasztva.
Kellemes Ünnepeket!

(#101054) szab.tam


szab.tam
nagyúr

Sziasztok újra! :))
Ezt a Vodal Voda tv-s topic-ban is megírtam, mert összetett a probléma, így kétlaki...

UPC-től örökölt. Vodának átnevezett digitális kábel tv, (+ analóg) és net.
A lakásba bejön a koax. rendesen telepített elosztás. Konyhába megy egyik, másik a szobába. ott elosztó. egyik a tv-be, másik a modem-router kombóba.
konyhai analóg tv-m befuccsolt, vettem egy 24-es cl+-os, dvbc-s, akármis kis tv-t.
Analógon ugye kevés a csatorna, a kép is igen fostos.
Begyalogoltam egy boltba. Gondoltam, hazaviszek egy box-ot, kérek hozzá egy smart kártyát, beállítom, és eljoy...
Ilyen box már nem nagyon van, talán lehet rendelni.
Ok. akkor mediacard? (kompatibilitás a készülékemmel nem egyértelmű, de 2020-as O.K. így valószínű.)
Hát, azt nemsokára ki fogják vezetni. Kérjek Voda tv-t!
(Konyhában nincs utp...) Itt elszaladtam.
Majd lehiggadtam, és vissza. Tegyük be azt a nyomorult Voda tv box-ot a szobába, gondolkodjon helyettem, ajánlja megnézésre azt, amit jónak lát. nem érdekel. És a régi bo-xot kiviszem a konyhába. Akkor kérek egyet.
Nem úgy van az. meg kell rendelni, kimegy a szerelő, mert kell elé egy switcher, nem lehet az utp-t csak úgy a router-be bedugni.
Végül is van benne logika. mert a tv-nek magasabb a prioritása a sávszélességre. (Gondolom emiatt is.) :F
Pontosan leírtam nekik a problémámat, de végig a Voda tv-s boxon, és a szerelő általi telepítésen rugóztak.

Amiket nem értek:
Mi az, hogy nem kaphatok egy normál box-ot egy + smart kártyával?
Mi az, hogy ki fogják vezetni a Cl+ használatát, (de még létezik), és nem nyomtak egyet a kezembe?
Mi az, hogy ha már le akarják nyomni a saját innovációjukat a torkomon, szerelőnek kell kijönnie, be kell engednem, hogy összedugjon pár kábelt...
Mert hogyha a külső dobozból új bekötés kéne, akkor megérteném. (Vagy kell?)

Tehát vagy nagyon hülyén mondták el, vagy én vagyok hülye, vagy csak annak néztek.)

*******

Idáig volt az eset leírása.

Kérdéseim:
Mi a legegyszerűbb megoldás, hogy a konyhában is jöjjön a digitális dejel.
Tényleg nem tudok már havi 1000-ért hagyományos 2. box-ot + kártyával bérelni?
Tényleg be kell engednem a szerelőt, hogy "beüzemelje" a semmit?
Tényleg nincs olyan, hogy bemegyek egy Voda értékesítőhöz, és kapok 5 perc alatt a 2. tv-hez egy eszközt?
Megoldás-e az, hogy veszek valakitől pl. egy UPC Horizon media box-ot, amit hőségidő lejárta után. és szolgáltató váltás miatt már nem használnak, és csak kérek egy + smart kártyát? És egyáltalán lehet?

Köszönök minden hasznos választ! :R :R :R

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#101056) MadMancs válasza szab.tam (#101054) üzenetére


MadMancs
veterán

Szia.
Röviden. Ne hagyd magad. Lehet boxot (Kaon MediaBox), és MediaCard ot is kérni. Nekik ki van adva hogy nyomják VTV-t de egyelőre tervben sincs fentiek kivezetése.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#101057) MiZo1990 válasza szab.tam (#101054) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

A Mediacardot nem vezetik ki, egyelőre a régi SD boxokat vezetik ki március végétől.
Miért kéne a szerelőnek switch-et telepíteni, amikor a Voda saját modem-routeréből (ConnectBox és társai) kell netet adni a Vodafone TV-hez? Switch???
A Vodafone TV-t lehet kérni saját beüzemeléssel, ahogy a Horizon/KAON beltérit meg a Mediacardot.
Nem az összes Voda üzlet tart eszközöket, így nem tudsz csak úgy bemenni egy kártyáért.
Ez eléggé bicskanyitogató történet...

A legegyszerűbb dolog kérni egy nem-megszűnő Mediacardot saját beüzemeléssel. Futár viszi ki és nem megy szerelő a lakásba.

Használt Horizon boxot nem igen tudsz venni, mert a box össze van regisztrálva a benne lévő kártyávay. Így neked nem lesz jó semmire.
Olyan külső beltéri, ami kezel CI+ foglalatot és használható UPC kábel TV-hez 50 000 HUF környékén van.

(#101058) cof


cof
veterán

Inkább azért kellene őket perelni mert megtévesztően hazudnak, ferdítenek, rákényszerítenek a VTV BOX-ra úgy, hogy azzal "fenyegetőznek", hogy kivezetésre kerülnek a régebbi készülékek és így zsebreevágják a +500 Ft-ot havonta. Nem a hülye e-mail cím miatt...

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#101059) kezo0 válasza szab.tam (#101054) üzenetére


kezo0
addikt

Úgy tűnik, elég sok mindenben megvezettek téged, mert kb. semmi sem igaz azokból, amiket mondtak neked.
Az az egy igaz, hogy ha bemész egy Vodafone-üzletbe, ott valószínűleg nem adnak neked semmilyen eszközt. Viszont az nem igaz, hogy csak szerelő helyezheti nálad üzembe a boxot, és pláne nem egy nyomorult mediacardot. (Ha már mediacard: abból lenne csak palotaforradalom, ha azt kivezetnék!)

Nekem a napokban küldtek egy levelet, amiben agitálnak a Vodafone boxra (egyelőre semmiképp nem szeretném kérni), ezt a részt neked ollóztam most ki belőle:

CoF: egyetértek, ez most már a sokadik eset, amikor arról számolnak be az előfizetők, hogy az értékesítők szándékosan megtévesztik őket annak érdekében, hogy rábeszéljék őket az új eszközre.

[ Szerkesztve ]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#101060) BaLee válasza BaLee (#101021) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Erre valaki? :F

Azóta tegnap csináltam egy factory resetet is a CBn, de ugyanúgy fos.

(#101061) cof válasza BaLee (#101060) üzenetére


cof
veterán

Tölts le a PC-re is valamit, ha ott jó a sebesség akkor a NAS-ban vannak bajok.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#101062) Apaxp válasza szab.tam (#101054) üzenetére


Apaxp
senior tag

Nem értem. Ha eddig elég volt az analóg, akkor miért vergődsz a vodával? Dugd a koaxot simán az új tv-be és kerestesd le a digitális adásokat. Ahhoz nem kell kártya. Lesz jó pár adó ami digitálisan vehető kártya nélkül.

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#101063) MaCS_70 válasza #72445440 (#101049) üzenetére


MaCS_70
félisten

"Magával a felvétellel egyébként nincs gond, azzal maximum a szolgáltató "feltételeit" sérted, de ha nem jelezték hogy nem szabad felvenni magáncélra, akkor szerintem azt nem tilos."

Így van, sőt! A szerzői jogi törvény a magáncélú felhasználást médiatartalmak esetén kifejezetten megengedi,amit a szolgáltató em korlátozhat -- ezért fizetjük az üresadathordozó-jogdíjat. :K

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#101064) cocka válasza #72445440 (#101055) üzenetére


cocka
veterán

Nem mellesleg a boxokat csak bérlitek, vissza kell adni,

És mennyi az ára, hogy a bérléssel még mindig nem sikerült kifizetni senkinek?

Vissza kell adni? Miért? Hogy mehessen az elektronikai hulladékba? Azért nem érdemes visszaadni.

de ha tudnál sem lenne jó semmire.

Tudtommal az a huszonvalahány kódolatlan adó még így is jönne rajta.

(#101065) szab.tam válasza #72445440 (#101055) üzenetére


szab.tam
nagyúr

Töröltem az elsődleges reakciómat. mer túl sokan válaszoltatok. :))
Holnap is lesz honlap. Átolvasom.
Köszönöm!!!! :R :R :R

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#101066) szab.tam válasza szab.tam (#101065) üzenetére


szab.tam
nagyúr

mer. mert... :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#101067) szab.tam válasza Apaxp (#101062) üzenetére


szab.tam
nagyúr

Uhh. Ezt most nem pontosan értem, de holnap megnézem. Köszi!
Csak ebben valszeg nem lesz pl. spiler 1-2 foci...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#101068) szab.tam


szab.tam
nagyúr

Nah, most olvastam mindent végig, köszönöm a hsz-okat, tényleg okosabb lettem. Vagy nem. De tényleg köszönöm!

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#101069) BaLee válasza cof (#101061) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Csak a PC-re töltök le, NAS-ra nem töltök csak másolok közben. De csak így tudom kimutatni, hogy leesik a sebesség, ha közben nem másolok NAS-ra akkor csak annyit veszek észre, hogy megy egy letöltés a háttérben és baromi lassú a böngészés is.

[ Szerkesztve ]

(#101070) cof válasza BaLee (#101069) üzenetére


cof
veterán

Sebességet mértél már úgy, hogy nem megy semmilyen letöltés? Itt a speedtest.net meg szelessav.net mehet mindegyik és jöhetnek az eredmények, meg az előfizetett csomag neve, persze LAN kábeles mérés kell nem Wifi.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#101071) BaLee válasza cof (#101070) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Mértem és úgy nem látok akkora problémát, attól eltekintve, hogy 500-as csomagon van és olyan 2-300mbit általában megvan lefelé, felfelé meg 22.

(#101072) cof válasza BaLee (#101071) üzenetére


cof
veterán

Értem. Még annyit megnéznék, hogy milyen sebességgel csatlakozik a NAS a CB-hez. ehet, hogy sérült a LAN kábel vagy nem stimmel a csatakozó érintkezésné, és akkor gigabit helyett máris csak 100-as lesz.

Esetleg egy CB csere kérést megpróbálhatsz még.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#101073) LouiS22 válasza BaLee (#101069) üzenetére


LouiS22
veterán

Az ok, hogy letöltés fut, de mellette mennyi seed van? Egy bizonyos mennyiség felett okozhatja azt, amit te írsz (saját tapasztalat).

Kettő: a NAS-ra másolás és a letöltés ugyanarra a valamire (feltételezem HDD) történik? Mennyire van ő tele? Mennyire töredezett? Egészen biztosan 100%os a HDD?

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#101074) BaLee válasza LouiS22 (#101073) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Úgy is fennáll a probléma, hogy a torrent kliens ki van kapcsolva. Letöltés mindig PC-re megy, NAS-ra nem töltök le torrentet oda csak filmeket szoktam másolni. Szóval NAS HDD-re másolok, PC HDD-re megy a letöltés. Most teszteltem bezárt torrent klienssel is a 8mb-al másolok a NAS-ra, elindítottam egy Speedtestet, amíg a letöltési teszt ment belassult 4.5mb-ra de lassult volna tovább is csak vége volt a tesztnek, szóval nem torrent kliens függő. A HDD-k 100%osak a NAS-ban is meg a gépben is, ellenőriztem. NAS HDD-n kb. 5% a szabad hely (150gb+) de ilyenkor még nem szokott belassulni csak amikor már csak 10-20gb hely van.

Speedtest eredmény:

#101072 CoF: Megpróbáltam úgy is, hogy a CB-ről lehúztam minden más vezetékes csatlakozást és kicseréltem a NAS kábelét is másik UTP kábelre illetve a számítógépét is, de változás nem volt. Amúgy a CB felületén minden vezetékesen csatlakoztatott eszközre gigabitet ír, ha az számít bármit. Lehet kérek CB cserét ha ilyet lehet.

(#101075) LouiS22 válasza BaLee (#101074) üzenetére


LouiS22
veterán

Még egy ötlet, de ez is csak pótcselekvés: vadiúj UTP másik portba dugva a CB-n? Minimális az esélye, de ezt azért még próbáld ki. Minden más kihúzva, csak NAS bedugva.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#101076) cof válasza BaLee (#101074) üzenetére


cof
veterán

Nincs egy routered saját? Akkor megnézhetnéd hogy összekötöd a PC-t meg a NAS-t, és másolsz a NAS-ra. Akkor kiderül, hogy a CB-e a hibás.

Előfordulhat, hogy terhelés alatt annyira melegszik, hogy a hűtés már nem segít rajta mert jó öreg és ezért laggol. A sebességed az láthatóan nem olyan rossz.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#101077) szab.tam válasza szab.tam (#101054) üzenetére


szab.tam
nagyúr

Nah...

1270, igaz fél órán keresztül zenét hallgattam, de 2 perc alatt rendeltem kiszállítással egy mezei, koax-os hd box-ot havi 500-ért. Futár hozza, nem szerelő... :C
Csak a saját megnyugtatásom miatt lehet, hogy ma betérek a tegnapi üzletbe némi eszmecserére... :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#101078) ghoul_


ghoul_
csendes tag

Sziasztok!

Vodafone 500-as netem van CB routerrel (még :DDD ) Pár napja azt vettem észre, hogy nagyon lassú a wifin a sebbeség, még a telón netezést is megakasztja. Elvégeztem egy pár speedtest mérést. Lan-on 300 felett van, tudom, hogy a leterhelt hálózat miatt még teljesen elfogadható. Wifi-n viszont 2-3 méterre a CB-től max 30-ig ment fel, ami szerintem elég siralmas.

Panel lakás, sok a router a közelben, ezért kiválasztottam azt a csatornát, amin a legkevesebben vannak (8) és kikapcsoltam az automatikus csatorna választást. Szegény routernek nem sok beállítási lehetőségei vannak. Tartós Home Office miatt elég sok eszköz van rajta.

Tudok esetleg még valamit kipróbálni vagy engedjem el és vegyek egy normális routert :D

Előre is köszi a válaszokat.

(#101079) Gubek-Einste válasza ghoul_ (#101078) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Mindenképpen ajánlatosabb a saját router használata, főleg home office esetén.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#101080) cof válasza szab.tam (#101077) üzenetére


cof
veterán

Milyen az a mezei koax BOX? :D

Amúgy van már valami BOX-od vagy kártyád tőlük jelenleg? Mert ha nincs akkor bizony VTV BOX-ot kapsz amihez kell internet, elsődleges eszköznek az kerül 500 Ft /hó-ba KAON és CI is 0 Ft /hó, nem is értem, hogy miért nem kártyát kértél ha olyan TV-d van ami tudja kezelni.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#101081) BaLee válasza cof (#101076) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Sajnos nincs saját routerem eladtam anno, mert a CB mellett feleslegesnek tűnt. Az imént hívtak, hogy holnap kijön egy szerelő és megnézi... Legjobb lenne ha hozna egy másik CB-t és azzal ki tudnánk próbálni.

#101075 LouiS22: csináltam azt is, szerintem ilyen téren már minden lehetőséget megpróbáltam.

(#101082) MiZo1990 válasza cof (#101080) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

Van már első eszköze, utána a "mezei koax box" vagy a kártya is +500 Forint.
VTV másodikként meg +1000 Forint.

(#101083) cof válasza MiZo1990 (#101082) üzenetére


cof
veterán

Jaja, már látom. Csak átfutottam az 54-es hsz-t.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#101085) sly54 válasza szab.tam (#101054) üzenetére


sly54
tag

Az eddig elosztott kábelt simán bedugod a konyhai (dvbc-s)tv-be (kb.20-23 csat.jön digitálisan)és tudod nézni(már ha elég az a 23 csatorna)

(#101086) kabelmania27 válasza BaLee (#101021) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Milyenek a modemértékek?

(#101087) szab.tam válasza #72445440 (#101084) üzenetére


szab.tam
nagyúr

Gondoltam rá, de havi +500-ért nem akartam vacakolni vele.
Örültem, mint majom a farkamnak, megkapom végre azt, amit akartam. :DDD

#101082 MiZo
Pontosan.
Így most lesz 2 db. koax hd box-om.

#101085 sly54
Már untam, hogy csomó nézett csatornát főzés közben nem érek el...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#101088) BaLee válasza kabelmania27 (#101086) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Ilyenek:
[kép] [kép] [kép]

(#101089) Robi_73


Robi_73
őstag

Sziasztok!

Valaki mondott fel vezetékes előfizetést, és adott le eszközöket mostanában? Szerintem elégé vérlázító ahogyan intézi a dolgokat a Vodafone! :W

Bocsánat, kicsit hosszú lesz.. :B

Történt ugyan is, hogy pénteken (12.11.) telefonon felmondtam a vezetékes szolgáltatást és az ügyintéző azt mondta, hogy vagy postán, vagy pedig bármelyik Vodafone üzletben leadhatom az eszközöket. A szolgáltatást 12.14.-én fogják kikapcsolni (a telefonbeszélgetés után 40 perccel már nem üzemelt a upcmail, és a Horizon go) és onnan számolva 3 munkanapon van leadni az eszközöket. Ma hónom alá csaptam a boxokat és a modemet és besétáltam a szolnoki hivatalos (nem a partner) Vodafone üzletbe. A kezelőpultnál kiválasztottam az eszközleadást, és sorszámot húztam. Pár perc múlva hozzám lépet az egyik ott dolgozó alkalmazott és közölte, hogy ha eszközt szeretnék leadni, akkor várnom kell ami lehet akár 1 óra is. A karácsonyi időszak miatt számoltam ezzel a lehetőséggel, mondtam neki kivárom a sorom nem sietek. Az üzletben nem volt tumultus, utánam is közvetlenül ketten, max hárman húztak sorszámot. Ismét eltelt egy kis idő, majd ismét odalépett hozzám egy másik értékesítő hölgy, aki a postai leadást tanácsolta, mert lehet akár 2-3 órát is várnom kell míg leadhatom az eszközeimet. Itt már sejtettem, hogy mire megy ki a dolog, mert a jóval utánam érkező ügyfeleket is rendre elém sorolta a rendszer. Mondtam a hölgynek, hogy a kolléganője 1 órát mondott, azt megvárom és utána eldöntöm mit szeretnék. Ismét eltelt egy kis idő, jött a következő ügyintéző srác, hogy ő csak jót akar, ne várjak feleslegesen jobban járok a postával. Azt a magyarázatot adta, hogy ők csak megörökölték a régi UPC-s ügyfeleket és nincs kapacitásuk, idejük az eszközök leadásával foglalkozni, és a rendszer minden érkező ügyfelet elém fog sorolni. Magyarul addig várakoztatják az ügyfeleket míg fel nem adják a dolgot. Mondtam neki, akkor a weboldalon és a telefonos lemondásnál miért nem kizárólagosan a postai leadást jelölik meg lehetőségként?! Erre nem mondott semmit, morogtam neki egy kicsit, elköszöntem és 40-45 percnyi várakozás után angolosan távoztam. A postán pedig 10 perc alatt végeztem úgy, hogy nem volt megfelelő méretű doboz.

Sajnos lesz velük még egy köröm, mivel a záró-jóváíró számlával amit majd küldenek be kell hozzájuk mennem, hogy kérvényezem az időarányosan visszajáró havidíjam összegét. Ez is milyen dolog már, elektronikusan fizetem, miért nem tudják automatikusan visszautalni a túlfizetés összegét.

20-22 éve vagyok két év megszakítással előfizető, azért ez semmilyen szinten nem ügyfélbarát eljárás. Soha nem volt tartozásom, mindig időre fizettem és egy autó árát hagytam "náluk". A UPC sokkal jobban bánt az ügyfeleivel, a Telekomtól pedig tanulhatnának ügyfélkezelést, pedig ők sem szentek... :(((

Robi73

(#101090) kabelmania27 válasza BaLee (#101088) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ezek jó értékek.
Van a koaxon bekötve osztó vagy Fam/Attenuator feliratú csillapító vagy direktbe megy a kábel a modembe?

(#101091) BaLee válasza kabelmania27 (#101090) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Egy ilyen van a tv alatt, ebből megy a CB-be.

[kép]

(#101092) kabelmania27 válasza BaLee (#101091) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ez egy jófajta osztó.
Ellenőrizd, hogy a modem a -3.5dB-s kimenetbe legyen kötve és a bejövő kábel legyen az in bemenetben.

(#101093) BaLee válasza kabelmania27 (#101092) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Ezek így stimmelnek anno erre figyeltem, ez szépen működött kb. 3 évig...

(#101094) kabelmania27 válasza BaLee (#101093) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Rendben van a bejövő jelerősség, jól van beállítva a hálózat.
Lehet átmenetileg terheltek a letöltési csatornák, amelyek bővíteni fognak így 24 darab lesz akkor elvileg kevésbé fog ingadozni a letöltési sebesség.

(#101095) Ledi válasza Gondics (#101045) üzenetére


Ledi
aktív tag

Akkor Te is úgy jártál, mint én 1 hónapja az HBO Pakkal. Az online felületen én se tudtam lemondani csak a 1270-en keresztül. Célszerű őket délidőben hívni akkor kevésbé foglalt az üfsz. ;)

(#101096) Ledi


Ledi
aktív tag

Nemcsak a upcmail szűnik meg a közeljövőben. A Vodafone valóságos "tisztogatásba" kezd 2021 elején.
Rengeteg szolgáltatást megszüntetnek különböző okokra hivatkozva.
[link]

Megszűnő vezetékes szolgáltatások:

UPC Wi-Free: 2021. jan. 31.
upcmail/chello: 2021. márc.1.

Megszűnő mobil szolgáltatások:

WAP, Videotelefon: 2021. jan. 20.
mobil Hangposta, Vodamail: február 20.

Amin leginkább meglepődtem a saját hangposta szolgáltatásuk. Ezt nem vették meg a Libertytől és a megszüntetésre nem is tudnak normális magyarázatot adni. :(((

(#101097) cof válasza Ledi (#101096) üzenetére


cof
veterán

A Vodafone valóságos "tisztogatásba" kezd 2021 elején.

LoL. Csak nem újságíró vagy? Lehetne ez egy igazán klikkvadász szalagcím is. :D

HorizonGO-ról furcsa mód semmi infó.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#101099) Ledi válasza cof (#101097) üzenetére


Ledi
aktív tag

Nem vagyok újságíró! :DDD
De elsőre ez jutott eszembe amikor megláttam, hogy 2-3 hónap alatt ennyi szolgáltatást kivezetnek.

(#101100) cof válasza #72445440 (#101098) üzenetére


cof
veterán

Pedig én azt gondolnám ha elolvasnám a cikket, hogy ez bizony klikkvadász.

Oyan szolgáltatások szűnnek meg amik rétegtermék, és van másik alternatívája máshol. Az lenne a "tisztogatás" ha a vezetékes internetszolgáltatás szűnne meg.

(#101099) Ledi Ok. Van hozzá tehetséged, na. :DD

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.