Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Upc direct megosztás (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) phanfantom


phanfantom
senior tag

Hello!
Talán itt valakinek lesz valamilyen ötelete ezzel kapcsolatban.
A műholdas upc-t kellene 2-3 tv-re egymástól függetlenül megosztani. Tehát ugy, hogy minden tv-n más más csatorna menjen egyidőben.
Ha esetleg erről tudna valaki mondani valamit, azt megköszönném.

(#2) Pacák válasza phanfantom (#1) üzenetére


Pacák
senior tag

Elég lesz az egyik topik is. :)

[link]

Nuclear launch detected

(#3) phanfantom válasza Pacák (#2) üzenetére


phanfantom
senior tag

Csak azt nem tudom, hogy az ide járó emberek benéznek-e oda is. Tehát mivel nem egyszerű a dolog, így minden szemre szükség lehet:)

(#4) ArGab válasza phanfantom (#3) üzenetére


ArGab
őstag

Szerintem ne reménykedj benne, hogy ez megoldható lenne. A fejből jövő jelet talán még el is lehetne osztani, de több készükék kellene ahhoz, hogy egyszerre több csatonát is dekódoljon. Ezekhez meg több kártya is kell, hogy a kódolt Directes csatornákat nézhesd, azt meg biztos nem kapsz ingyen.

mod.: ne nyitogass ennek ennyi topikot, elég lesz egy is. Sőt, a UPC Direcnek szerintem lessz sajátja is, ott meg belső emberkék is vannak akik segíthetnek.

[Szerkesztve]

(#5) phanfantom válasza ArGab (#4) üzenetére


phanfantom
senior tag

Beszéltek nekem valami twin tunerről. Erről tudsz valamit?

(#6) ArGab válasza phanfantom (#5) üzenetére


ArGab
őstag

Lehetnek olyan beltérik, amik egyszerre két csatornát is tudnak dekódolni (legalábbis földi digitális adásokhoz vannak ilyen set-top-boxok, de lehet hogy ezek is csak úgy tudnak kettőt hogy egyet nézhetsz a másikat meg felveszi; csak félszemmel olvasgattam ilyenekről, szóval passz, ehhez komolyabb szaki kéne). De ha nem tudod beletenni a UPC-től kapott kártyádat, akkor már itt halott a dolog. Meg gőzöm sincs mennyibe fáj egy ilyen.
A szűk keresztmetszet a beltéri egységed, mivel egyszerre egy csatornát tud dekódolni és kiküldeni tévére (azt az egyet viszont simán szétoszthatod). Hiába veszel otthonra több beltérit, ezekkel kártya nélkül csak a szabadon fogható adókat nézheted, annak meg nem sok értelme van, gondolom azért lett megrendelve ez.

(#7) Loretto


Loretto
veterán

Amint látom már nyitottál a témának topicot, miért kell mégyegy?
Ezt zárom.

Soirée...

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Upc direct megosztás (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.