Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Upc chello internet (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Balli


Balli
őstag

Ugy tünik hogy lehetőségem lenne havi 7000Ft-ért vagy rosszabb esetben 8000Ft-ért csatlakozni a UPC Chello DolgozóNet-hez. Ez elég baráti összeg, elgondolkodtató. Normális esetben mennyi az előfizuja?
Mit kell erről a net-ről tudni? Gyorsabb mint az ADSL? Letöltési/feltöltési ideje? Költözés esetén lehet vinni?

Athens 2004

(#2) Angie™ válasza Balli (#1) üzenetére


Angie™
addikt

Nem volt még ilyen téma igaz ?? :F :D :O

Bővebben: link

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#3) Balli válasza Angie™ (#2) üzenetére


Balli
őstag

Jogos, elnézéest.
Én is rákerestem a Chello-ra a topic nyitas elott, lattam is hogy van egy csomo- de mivel egyik sem tetszet (nem találta egy átfogó topicot- bár most látom a pro és contra), s nincs most sajna időm (azaz dolgoznom kell,s otthon nincs net) sajnos most elolvasgatni azokat:( Bár sajna gonoltam hogy ez lesz az eslő hozzászólás
Csak légyszi válaszoljon a feltett kérdésekre valaki összefogaló szrüen a chello-ról, utána akár zárható is a topic. Érdeme-e előfizetni?

És mégegysz bocs

Athens 2004

(#4) Balli


Balli
őstag

Zárható, átköltözök. Elnézést

Athens 2004

(#5) sasz


sasz
csendes tag

Hali!

A barátnőmnek chellos nete van és az a gáz vele,hogy van amikor van net olyan 2percig,utána + nincs 1óráig,aztán +int van net olyan 5percig,aztán +int elszáll a net...
Mi okoz6ja vagy mit kell ez ellen tenni?
Nincs vírus a gépén,a kábelmodem műxik rendesen,Adaware SE fenn van a gépén:)
Szal nem tom mi le7 a netével,de szegénynek szüksége lenne rá nagyon:B
Tud valaki segíteni nekem?:))

(#6) floppy13 válasza sasz (#5) üzenetére


floppy13
csendes tag

Hali. Helyileg a Bnődnek hol van a ch-ja?(?ker-ben utca?):Ykezdetben mi volt vele,ment rendesen?

[Szerkesztve]

A 230V nem ráz,csak elveszi az életkedvedet!

(#7) sasz


sasz
csendes tag

Nyíregyházán lakik + én is:)

(#8) sasz


sasz
csendes tag

hát voltak már kinn a Upc-sek.Vmit babráltak a kerti kábelekkel,de hogy mit:F
van ez a Dr. NET,szerinte nem megfelelő a DNs szerver elérése...:((
De hogy hol le7ne kijavítani?

(#9) floppy13 válasza sasz (#8) üzenetére


floppy13
csendes tag

Hát így nehezebb a dolog,de én azt javasolnám,hogy 1 komplett oprendszert tegyetek a gépre,és a CH-s telepítö helyett,csak 1 mozzilla firefox-ot tegyetek a rendszerre( mozzilla firefox-0.9.312win32-hu installer exe),mindenféle más progit mellözzetek.Telepítés elött az utp dugót húzzátok ki a hálókariból, és 1 víruskeresőt sem árt tenni a kihúzott dugónál .Telepítés után dugó be és ujraindítás után lennie kell a netnek(jobb esetben) :))
ha ígysem,akkor a kábelezésük s.@zar,és persze a modem is szokott rendesen s@zar lenni.Ezt nehadjátok annyiba mert vállalták a szolgáltatást,ezért panaszkodni kell feszt:Y:O

[Szerkesztve]

A 230V nem ráz,csak elveszi az életkedvedet!

(#10) sasz


sasz
csendes tag

jaja,az LESZ!!!;]

(#11) sasz


sasz
csendes tag

A másik hogy régi Terayon 4LED-es kábele van,és már arra is gondoltam hogy esetleg amiatt is le7 ez,hogy a Upc más frekvencián sugározza a csatornákat...
CSak az a poén hogy adtak nekik a modemhez szűrőt,szal így ez a gondolat is tiszta...:)
De akkor hogy mi le7 a hiba fingom nincs....:(

(#12) Zordkaszás válasza floppy13 (#9) üzenetére


Zordkaszás
senior tag

Na egy újabb chello-s mindentudó.

Csak szólok, hogy firefox-ból megjelent az 1.0 (már elég régóta).
Ha meg nem megy a net annak ezerféle oka lehet, és abból csak 2 ha a koax vagy a modem nem jó.

UI: javaslom az eredeti és egyetlen chello topicot: Bővebben: link

[Szerkesztve]

█ Egyszer elmegyek érted!! Érted? █

(#13) floppy13 válasza Zordkaszás (#12) üzenetére


floppy13
csendes tag

Na egy újabb nagyokos aki nagyokosnak nevez4:O:O:O:O:O:C:C

A 230V nem ráz,csak elveszi az életkedvedet!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Upc chello internet (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.