Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dzson


dzson
csendes tag

lécci dobj 1 mélt v csak nyomj 1 hsz-t mert olyan prolémám van amit nem szeretnék a fórumban megvitatni.

(#2) reewer


reewer
aktív tag

Én is keresek upc-nél dolgozo sracot netlimit gondok miatt

Si vis pacem, para bellum.

(#3) válasza dzson (#1) üzenetére



addikt

Egyszerűbb itt a ph!-n keresni, mint mondjuk felhívni az ügyfélszolgálatot?

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#4) Csibi válasza (#3) üzenetére


Csibi
tag

sztem is inkább hívd fel az ügyfélszolgálatot.

[Szerkesztve]

Megmondtam nektek hogy elhaggyuk a kispályát!!!:D

(#5) dzson válasza (#3) üzenetére


dzson
csendes tag

így van
egyébként kösz az infót.

UP!

[Szerkesztve]

(#6) reewer válasza (#3) üzenetére


reewer
aktív tag

hát nemtudom én inkabb dumalnék vele itt vagy mail ben(mint már hallottam van amikor hetekig nem veszik fel azt a sz@r-t)

Si vis pacem, para bellum.

(#7) válasza reewer (#6) üzenetére



addikt

Rendben dumálj vele itt.
Csak egy gond van, lehet, hogy itt tényleg hetekig kell rá várj, ellentétben az ügyfélszolgálattal, ahol minden rémhirrel ellentétben azonnal elérhetők.
Ja, te még nem próbáltad...

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#8) dzson


dzson
csendes tag

up

(#9) #57764352


#57764352
törölt tag

Nézz be a Chello pró és kontra II topicba!

(#10) dzson válasza #57764352 (#9) üzenetére


dzson
csendes tag

köszi az infót

(#11) Csibi


Csibi
tag

upc ügyf: 1221:D

[Szerkesztve]

Megmondtam nektek hogy elhaggyuk a kispályát!!!:D

(#12) dzson


dzson
csendes tag

up

(#13) dzson


dzson
csendes tag

up

(#16) Viktor77


Viktor77
titán

Agressor1 bannolva (már a múltkor be lett ígérve neki), felesleges hsz-ek törölve.

Akárhogy sunyul valamilyen módon itt valaki, nem köcsögözünk, nem gecizünk, meg úgy egyáltalán, nem személyeskedünk.

Topicnyitó viszont kis infót csepegtethetne, mert tényleg gyanús a dolog.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#17) tiv83us válasza Viktor77 (#16) üzenetére


tiv83us
veterán

écci dobj 1 mélt v csak nyomj 1 hsz-t mert olyan prolémám van amit nem szeretnék a fórumban megvitatni.

Ennek igy mi a f*sz ertelme van? Ahh...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#18) Viktor77 válasza tiv83us (#17) üzenetére


Viktor77
titán

Adjunk egy esélyt a topicnyitónak. Ha pár napon belül nem ad megfelelő indokot, akkor törlöm a topicot.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#19) reewer válasza Viktor77 (#18) üzenetére


reewer
aktív tag

lol szagény srac nemlátjatok hogy ujonc ;)

Si vis pacem, para bellum.

(#20) reewer


reewer
aktív tag

ha személyesen akar dumalni hat hagy dumaljon ;)

Si vis pacem, para bellum.

(#21) e-biza


e-biza
őstag

nincs chellom, de volt már szerencsém chello miat telefonálni életemben 3x. a 15perces várakozás az a minimum. legutoljára a 3mbites chello pro elöfizetés nem ment, 15 perc után felvették, majd kapcsoltak egy kollégát, aki közölte hogy huzzam ki a modemet majd dugjam be újra. megtettem (elötte már néhányszor), de addig le nem raktam a telefont :). végülis kiderült hogy volt egy kis bib a chello hálozatában és ha már havi 30e ftot fizetnek a tvvel együtt akkor ma már ne is számitsunk internetre, mert szakember csak holnap ér rá. :)

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#22) válasza Viktor77 (#18) üzenetére



addikt

Nem akarok beleszólni, de miért kell pár nap egy rendes indokra?

Az meg nem rendes indok, hogy ha az ügyfélszolgálatot hívja sokat kell várni, mert bármennyit is kell, nyilvánvaló, hogy ez a módszer még annál is sokkal lassabb, elég csak megnézni a topicnyitás dátumát és az azóta lelkesen jelentkező UPCs kollégák számát...

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#23) Viktor77 válasza (#22) üzenetére


Viktor77
titán

Sejtem én, hogy suskus van a dologban, de annyi ember kapott már itt esélyt, miért pont a topicnyitó ne kaphatna. Ha holnap estig nem ír, akkor törlöm a topicot.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#24) endre..


endre..
csendes tag

Sziasztok!

Segitseget szeretnek kerni, UPC satelit antenna beallitashoz, hogy tudjam fogni a magyar csatornakat Angliaba. Gondolok arra, hogy mennyi legyen a dolesszog es merre alljon stb.
Jelenleg egy uj 80 cmes atmeroju satelit antennam van, strong belterivel.

Minden megoldas erdekelne.
Koszonom elore is

Sziasztok

(#25) Spirit


Spirit
őstag

Én is keresnék UPC-s emberkét, szerelőt, bárkit...

Nem titkolom, hogy egy kis rugdosás kellene az ügyemnek, ezért az ügyfélszolgálatot nem zargathatom.Tőlünk független okokból megszűnt az ADSL elérésünk, ezért megrendeltük a chello-t tegnap este, de ha jövő hét végéig nem sikerül beköttetni, akkor szerintem csak januárban fogják, és net nélkül marad a család téli szünetre(4 gépünk van,mindenki egész nap netezik).

Van itt valaki, aki esetleg tudna segíteni,hogy hamarabb bekössk a netemet,mint a szerződésben vállalt 30 nap?:(

(#26) Ati9500


Ati9500
senior tag

Nem egészen szakember de van közöm az UPC-hez!!

Várom a kérdéseteket!! (ha tudok segítek)

(#27) jasszer válasza Spirit (#25) üzenetére


jasszer
senior tag

Nem akarlak elkeseríteni, de én fél éve rendeltem online chello-t, vissza is igazolták mail-ben a rendelést és azóta nem kerestek meg. Írtam Nekik egy levelet h ugyan azóta nagy ívben lesz*rom a dolgot & mégegyszer biztosan nem fogok előfizetni náluk, de nem ártana ha jönne vki és bekötné a netet, hamár egyszer megrendeltem.

Az utóbbi fél évben nem jött válasz, azóta is lelkesen várom... :))

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#28) Spirit válasza Ati9500 (#26) üzenetére


Spirit
őstag

Az én esetemben tudnál valamit intézni?
Esetleg jasszer papírjait is előszedethetnéd a fiókból...

[Szerkesztve]

(#29) Ati9500 válasza Spirit (#28) üzenetére


Ati9500
senior tag

neked küldtem privátot!!

(#30) Spirit válasza Ati9500 (#29) üzenetére


Spirit
őstag

Válasz ment.

(#31) Don Vittorio válasza Spirit (#25) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Jogos. Egy tanítványomnál is bekábeleztek a múlt héten, és azt mondták, 4 órán belül jelentkeznek időpont egyeztetésre, amikor beélesítik a netet és a telefont. Azóta is telefonálnak. Az ügyfélszolgálat meg annyit mond, hogy nagyon sokan rendeltek év végén, és ne aggódjanak, sorra fognak kerülni.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#32) jasszer válasza Spirit (#28) üzenetére


jasszer
senior tag

Köszi, de arra már nem lesz szükség. Megoldottam a dolgot másképp. :)

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#33) Spirit válasza Don Vittorio (#31) üzenetére


Spirit
őstag

Na akkor teló annak a srácnak, meglátjuk mi lesz...

(#34) Spirit


Spirit
őstag

Továbbra is várom, hátha valaki ott dolgozik közületek, és tudna segíteni..Fontos lehet talán,hogy Budaörsi vagyok..

(#35) alfonzka


alfonzka
csendes tag

Tudja valaki, hogy mi történt a jó kis HBO-val .... tegnap óta megszűnt nálam ... vagyis mintha kódolt lenne ... (ami ez esetben elég fura) ...változtattak valamit .... esetleg tudtok valami megoldás :R

[Szerkesztve]

(#36) ANGLIABA válasza Spirit (#25) üzenetére


ANGLIABA
csendes tag

szia.ha mar talaltal arra megoldast, hogy lehet e magyar csatornakat(UPC) nezni angliaba akkor legyszives ird mar meg az email cimemre,koszi asalanki@hotmail.com en es a felesegem angliaba elunk,az en anyanyelvem az angol ugyhogy nekem jo az angol sky digital is de a felesegem nem beszeli az angolt es szeretnek szerezni neki magyar csatornakat,hallottam,hogy van aki fogja itt del angliaba a UPC t,az online csatornakat fogjuk (hir tv,duna tv,mtv2 stb)de a UPC erdekelne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.