Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ghoost


Ghoost
tag

Ma reggel mikor bekapcsolom a gépet ez fogad!!

:F :F :F

*moderálva
A képeket kiszedtem, #2-ben vannak a linkek. Tényleg komolyan gondoltad, hogy ebbe a keskeny hasábba be fog férni egy 1024x768-s kép? :F És illik a modemesekre is gondolni.
Adtam a topic-nak is egy címet.
Bash

Battle.net: Mcghoost#1381

(#2) Ghoost


Ghoost
tag

UHHH, inkább akkor linket adok :)

Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link

remélem ez most jó lesz!

Battle.net: Mcghoost#1381

(#3) Ghoost


Ghoost
tag

basszusss , nem hiszem el!!


http://free.x3.hu/dannko/DVC00023.JPG

http://free.x3.hu/dannko/DVC00023.JPG

http://free.x3.hu/dannko/Durvasag1.PNG

akkor itt találjátok a képeket!!

Battle.net: Mcghoost#1381

(#4) velizare válasza Ghoost (#1) üzenetére


velizare
nagyúr

az első két kép linkje rossz, a harmadik kilóg a hasábból... de elég durva... :O

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#5) MUŁĐER válasza Ghoost (#2) üzenetére


MUŁĐER
addikt

ha működik rendesen,ne foglalkozz vele szvsz...
amúgy milyen proci ez?

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#6) ollie válasza Ghoost (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Alaplapi chipset driver fent van?

Ja, hogy a Bios sem látja... Lehet hogy megsérűlt vagy csak valamiért elállítódott a cucc. Menj be biosba és állítsd be a procit normálisan szerintem, és náz meg mi történik. Az is lehet, hogy már kezd lemerülni az elem.

[Szerkesztve]

***

(#7) Ghoost


Ghoost
tag

Másold be a linkeket (amiket legutóljára adtam meg) az explorerbe azt kész

Battle.net: Mcghoost#1381

(#8) Ghoost


Ghoost
tag

hát müködik rendesen meg minden ja kb 1,5 éve megy a gépem szóval fent az alaplapi driver!! :) de azért poén , nem?

Battle.net: Mcghoost#1381

(#9) Ghoost


Ghoost
tag

Oksa kösz! nem gond

Battle.net: Mcghoost#1381

(#10) ollie válasza Ghoost (#9) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Most megjavult?

***

(#11) Biaggio válasza Ghoost (#8) üzenetére


Biaggio
őstag

Reboot? :)

Állítottál mostanában valamit? Került új hardver a gépbe?

(#12) @aMoRF válasza Ghoost (#8) üzenetére


@aMoRF
tag

A technika ördöge nem alszik.... ! :DD vagy valami más paranormális tevékenység folyik a hátérben?

A cél szentesíti az eszközt, de csak úgy, ha elérik.

(#13) Ghoost


Ghoost
tag

Skacok csináltam egy CMOS resetet és jó lett!! de ezért komoly volt , amikor megláttam kicsit megijjedtem de láttam hogy betölt a vindóz akkor már megnyugodtam :D

[Szerkesztve]

Battle.net: Mcghoost#1381

(#14) eddie303 válasza Ghoost (#13) üzenetére


eddie303
őstag

Látom, rájöttél magadtól is, pedig most akartam mondani, hogy azt próbáld meg :)

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#15) Ghoost


Ghoost
tag

Azért nem mai gyerek vagyok :) :) volt már dolgom géppel, nem is amiatt inditottam a témát mert ne tudtam volna megcsinálni, hanem hogy aki nem látott ilyet az nézze meg :)

[Szerkesztve]

Battle.net: Mcghoost#1381

(#16) _don


_don
csendes tag

hi

nekem is hasonlo problemem van, csak azz megspekelve hogy en mos vettem az laplaot + procit, abit nf7, amd barton 2600+ (nincs huzva). ugyanugy unknown cpu type a biosban meg winben. egy darabig jol megy a rencer meg okes midnen aztan random idokozonkent lefagya taskbar. tehat azok a prgk amiket megynitottama lefagyas utana a lefagyast kovetoen meg tudom hasznalni. de uj prgt mar nem tudok inditani.

tud vki helpelni? jo lenne mert mar baromira unom a sok resetelgetest :)

(#17) Flashy válasza _don (#16) üzenetére


Flashy
veterán

valószínűleg nem közvetlenül az unknown cpu type-tól fagy. de az unknown az nem jó dolog, azt jelenti hogy a prociból nem tudja kiolvasni a típusát. nekem egy hamis athlonxp-m volt ilyen. és ha hamis akkor viszont lehet attól.

(#18) _don válasza Flashy (#17) üzenetére


_don
csendes tag

es ez pontosan mit takar ? :) ajanlottak mar nekem bios update-t is. meg volt akinek cmos reset utan volt jo.

(#19) Ger|||


Ger|||
aktív tag

naés?
Nekem is ezt szokta kiírni. Tökéletesen megy így is, nem kell azér még bioszt frissíteni, jó ez így is, hidd el!
Nekem így írta ki régebben:


American megatrends blablabla ECSk7S5A bla bla bla
UnknoAMD processzor (2200Mhz)

és már bootolt is :)

(#20) Flashy


Flashy
veterán

az amd proci nem tudja magáról hogy ő mekkora, nem lehet megkérdezni tőle, nem tudja megmondani. az alaplap akkor tudja kiírni hogy 2200+2400+2600+ ha a bios rájön az alaplap beállításaiból, hogy mekkora a proci. ha olyan frekin használod ami nem szabvány, akkor néhány alaplap kerekít, néhány alaplap unknown typeot ír ki. nekem volt egy hamis procim 1 napig, arra azért ezt írta, mert 18x-os szorzója volt gondolom egy elrontott hamisítás eredményeképpen és ilyen meg nem létezik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.