Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mizu_


mizu_
tag

Sziasztok!

Gondoltam nem ártana mostmár az UD-nek is egy fórum.

(#2) mizu_


mizu_
tag

Nektek is eszméletlenül belassult az egy csomagra fordított processzoridő?
Egy héttel ezelőtt még 450 ligands-ot dolgozott fel a procim egy csomagban és ez kb. 8 óráig tartott, most 100 ligands-ot tartalmaz egy csomag és 20-22 óra mire végez vele.

(#3) Hmmz válasza mizu_ (#2) üzenetére


Hmmz
aktív tag

Mesélsz nekem egy kicsit erről?
(ha lehet ne old meg egy linkel a dolgot inkább mondd el saját szavaiddal)

Mottó:Ha kiírnád a telszámot, az árat, meg a várost, akkor már rég megvettem volna...

(#4) mizu_ válasza Hmmz (#3) üzenetére


mizu_
tag

Ennél a programnál is a szabad processzoridődet ajánlod fel, akárcsak a SETI-nél.
Több projektben is részt vett már az UD (pl.: lépfene, rákkutatás), de szerintem a rákkutatást tekinthetjük a fő profiljának, mely most a második fejezeténél tart. Ebben a projektben molekulák reakcióját vizsgálják proteinekkel szemben.

Azért én mégis beszúrnék egy linket ahol ennél bővebb információkat találsz: Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#5) Hmmz válasza mizu_ (#4) üzenetére


Hmmz
aktív tag

Nem hangzik rosszul..

nemtalálom honnan lehet letölteni... page cannot found van a linkben levő linken...
át tudod küldeni mélben esetleg? vagy egy pontos linket?

Mottó:Ha kiírnád a telszámot, az árat, meg a várost, akkor már rég megvettem volna...

(#6) mizu_ válasza Hmmz (#5) üzenetére


mizu_
tag

Innen: Bővebben: link tudod letölteni.

(#7) dat


dat
senior tag

Számol a drága.... kicsit lassan, komótosan, de teszi a dolgát. Nekem meg jobb tőle a lelkiismeretem.

(#8) Szabesz


Szabesz
őstag

Lehet ebben állítani hogy mennyit használhat?
Értsd: Mehet mindig csak a CPU egy bizonyos kapacitásásn, pl: 50-60%

¯\_(ツ)_/¯

(#9) Szabesz válasza mizu_ (#6) üzenetére


Szabesz
őstag

Még1: Letöltöttem onnan elindítottam, kijött: ''UD Registration'' kitöltöttem , majd login.
Most mit kell csinálni? Innen nem lép tovább.

[Szerkesztve]

¯\_(ツ)_/¯

(#10) mizu_ válasza Szabesz (#9) üzenetére


mizu_
tag

Ha jól tudom sajna olyat nem lehet beállítani, hogy csak max 50-60%-on menjen.

A regisztrációval és is sokat szenvedtem, nem ír ki valami olyat, hogy ez a login már foglalt. Én a sokadik login variáció után rátenyereltem a billentyűzetre és az így megszületett loginnevet végre elfogadta.

(#11) Szabesz válasza mizu_ (#10) üzenetére


Szabesz
őstag

Várjál ugye ez a prog is Idle időben megy? Vagyis csak a proc azon részét használja ami épp kihasználatlan? Mert akkor nem is kell ilyen beállítás!

¯\_(ツ)_/¯

(#12) mizu_ válasza Szabesz (#11) üzenetére


mizu_
tag

Ahogy mondod.

(#13) mizu_


mizu_
tag

Mostmár azt írja, hogy 600 molekula van egy csomagban. Lehet, hogy eddig is ennyi volt.

Azt elfelejtettem mondani, hogy most 2 projekt aktív. A másik projekt valami human proteom ... , vagy valami ilyesmi. Szóval ha abban nem akarsz részt venni akkor ha a Bővebben: link oldalon bejelentkezel és kiválasztod a my device manager -> profiles -> default -ot a legalján ott lesz a két projekt egy-egy pipával. Csak vedd le a pipát és onnantól azzal nem foglalkozik.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#14) FRIZ 22


FRIZ 22
senior tag

Hmmm, nálam a Member Statistics History grafikonon nem számolja a beküldött csomagokat. Pedig szinte minden nap küldök vissza adatot.
(Last Result Returned (UTC): 07/28/2005)
De a grafikon meg tök üres már hetek óta.

Most nézem. A Hungary csapatnál sem számol 2005.07.18 óta.

(#15) FRIZ 22


FRIZ 22
senior tag

Team Member Details and Statistics: Hungary Statistics Last Updated:
07/19/2005 23:59:59 (UTC)
[ 222 hour(s) ago ]

222 órája ??????????????????????

(#16) Karex válasza FRIZ 22 (#15) üzenetére


Karex
senior tag

18-19. korul volt valami nagyobb leallas, offline volt a szerveruk is. Aztan amikor ujra beindult a dolog, ujra be kellett loginolni, es az egyes userek is ''tiszta lappal'' indultak. Legalabbis nalam ez igy volt.

(#17) FRIZ 22 válasza Karex (#16) üzenetére


FRIZ 22
senior tag

Az újra login, nálam is megjelent. Szerencsére egy pontom sem veszett el. Azóta csak gyarapodott. Viszont a grafikonok a helyes statisztikakezelés ellenére üresek továbbra is.

(#18) FRIZ 22


FRIZ 22
senior tag

Lehetséges az UD futtatása 2 szálon, HT-s procin?

(#19) Karex válasza FRIZ 22 (#18) üzenetére


Karex
senior tag

En az ud tweakert ismerem, az tud hasonlot: Bővebben: link (es meg sok mast)

(#20) FRIZ 22 válasza Karex (#19) üzenetére


FRIZ 22
senior tag

Köszi, kipróbálom.

(#21) FRIZ 22


FRIZ 22
senior tag

Sajnos nem vált be.
Folyamatosan kifagy tőle a gép.

(#22) FRIZ 22


FRIZ 22
senior tag

:O END :O

[link]

http://forum.grid.org/phpBB/viewtopic.php?p=599007

[Szerkesztve]

(#23) And válasza FRIZ 22 (#22) üzenetére


And
veterán

Tényleg, tegnap nálam is leállt a program: felkiáltójel a tálcán, majd ezt a linket adta. Ehhez képest a linkre kattintás után egy kevés idővel észrevettem, hogy folytatja a számítást (Cancer research phase II). Tegnap további 1-2 csomagot el is küldött, úgyhogy nem tudom, mi van vele :F.

(#24) FRIZ 22 válasza And (#23) üzenetére


FRIZ 22
senior tag

nálam több csomagot nem tölt le, tegnap este óta
még az utolsót befejezte és ennyi (Cancer research phase II)
az összes grid.org-on nyilvántartott csaknem 4 évnyi számolásból eredő pont vész így el a grid.org bezárásával (bár nem ez a lényeg, de akkor is…. :(( )

a Cancer research projekt folytatódik tovább, de most kezdhetem 0-ról world community grid-el

(#25) And válasza FRIZ 22 (#24) üzenetére


And
veterán

Nekem is valamivel 4 év feletti prociidőm volt (nem itthon futott ;)), de ez van. Remélem, legalább lesz valami eredménye, az elmúlt években úgysem csepegtettek túl sok infót erről..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.