Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Unalmas napló

Hozzászólások

(#1) Casseus


Casseus
csendes tag

Érdekes dolog ez a naplóírás! Emlékszem vagy 5 éve kezdtem el egyet írni, aztán mikor másnap megláttam milyen baromságokat hordok össze abba is hagytam! Valószínü hogy ennek is ez lesz a sorsa!

SONY Cybershot W50

(#2) Casseus


Casseus
csendes tag

Utálom, hogy nem történik velem semmi! Hétfötöl péntekig itthon ülök a gép elött, péntek és szombat este meló! Viszont már a Dj-zés sem a régi! Pár évvel ezelött kökeményen hullottam a csajok a lábam elé és szabad voltam! Ha nem lenne kapcsolatom, akkor biztos összeszednék valami nemi betegséget, de mivel van és hüséges típus vagyok, ezért csak gondolatban játszadozom(ugy is lelkiismerefurdalással)!

SONY Cybershot W50

(#3) Casseus


Casseus
csendes tag

Lehet el kellene mennek egy agyturkászhoz, mert néhe olyan dolgokra gondolok, amire szerintem normális ember nem! Jah meg tutkóra perverz vagyok, mondta a csajom is, bár elég tág ennek a szónak a jelentése! Szal ha már a szexnél járok.......tudniillik nagyon nyitott vagyok a nemi élet terén........nagyon kevés dolog van amit még nem próbáltam ki! A legjobb az az volt mikor ebéd elött egy tál csülökpörkölt mellett ment az akció! Vagy mikor anyámék kertjében úgy, hogy csak egy pár méter és egy pici bokor válaszott el minket!

SONY Cybershot W50

(#4) Casseus


Casseus
csendes tag

Rájöttem hogy ha gépelek, akkor nem tudok helyesen írni! Szal minden olvasótol bocsánat a helyesírási hibákért!

SONY Cybershot W50

(#5) Casseus


Casseus
csendes tag

Komolyan el kellene foglalkoznom a rap-el! Az a baj mindig elkezdek írni egy számot és leblokkolok 8-10 sornál!

SONY Cybershot W50

(#6) Casseus


Casseus
csendes tag

Tegnap sikerült beitaloznom 2 hét után! Kicsit hülyén is viselkedtem, de nem csaltam meg az asszonyt! Ez elég nagy dolog, mert szalagavatós cucc volt tele jó bulákkal! :)
Többet nem iszok pezsgö vodka redbullt, kicsit kavarog a gyomrom! Az egyik távoli rokonom is ott volt tegnap, mit mondjak jó kemények a mellei(véletlenül meggyomroztam öket)...csak viccelek!

SONY Cybershot W50

(#7) Casseus


Casseus
csendes tag

Meglehetösen fájnak egyes részeim! Holnap kellene mennem giannihoz is a cumókért! Még a teljes összeg sincs meg. Szaladgálhatok kölcsönért! (0640505050, nah hülye azért nem vagyok :) )
Megint részegen vezettem haza. (Többé nem teszem.)

Valaki felvidíthatna!

SONY Cybershot W50

(#8) Casseus


Casseus
csendes tag

Remélem ma keresek egy kis pénzt!

SONY Cybershot W50

(#9) Casseus


Casseus
csendes tag

Úgy döntöttem hogy mégse veszek sima sata vinyót! Belekóstolok az újabb sata2-es teknológijába!

SONY Cybershot W50

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Unalmas napló
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.