Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Umi Super

Hozzászólások

(#1) alpy79


alpy79
csendes tag

Az Umi 4 Gb RAM-mal szerelt zászlóshajója!
Umi Super

(#2) alpy79


alpy79
csendes tag

(#3) alpy79


alpy79
csendes tag

(nem) csak szerelőknek!

(#4) alpy79


alpy79
csendes tag

A héten jött meg a Banggood-tól. Elöljáróban annyit, hogy nagyon szép és eddig kiválón teljesít a készülék. A navigációra voltam nagyon kíváncsi, a Touch-os tapasztalatok miatt, meglepetés volt bőven. de erről majd később.

(#5) sanyika34


sanyika34
csendes tag

Kiváncsian várom a tapasztalataidat mert nagyon tetszik az a telefon és az ára is baráti :)

(#6) alpy79


alpy79
csendes tag

Egy kis ízelítő a tulajdonságaiból a saját készülékemről:
Belső tárhely

CPU

Kijelző, kamera

Szenzorok

[ Szerkesztve ]

(#7) alpy79


alpy79
csendes tag

Antutu

(#8) alpy79


alpy79
csendes tag

A navigációról röviden: jobb mint a Touch, de ne menjünk ennyire előre.
Amikor megkaptam, egyből beleraktam egy ilyen
átlátszó tokba. A legelsők között a navigációt próbáltam. GPS vevő bekapcs, GPS Status progival nézem év percekig tart amig két nyavalyás műholdat végre megtalál. Már a világ legnagyobb lúzerének gondoltam magam, hiszen részben ez a funkció az egyik legfontosabb számomra. Elkeseredésemben nekifeküdtem a google-nek és találtam mindenfélét, de ami nagyon meglepett, hogy egyes Umi telefonokra azt írták, hogy az összeszerelésnél van egy kis gubanc amit könnyen (??) lehet házilag is orvosolni. Aztán találtam a szétszerelős videót, és akkor hasított belém a felismerés: A TOK. A tokon bizony egy szép fémcsík húzódik körbe, ott is ahol az antennák miatt a hátlapon műanyag borítás van. Faraday-kalitka, árnyékolás, tanítom minden évben a tizedikeseknek. Lekapom a tokot és láss csodát egyből tíz műholdacska zöldül be, tokot vissza, máris csak kettő. :W Azért nagy kő esett le a szívemről.
Ma autókáztam is egy kicsit, hadd lássuk mit tud menet közben a Waze-vel. A pozíciót minden bekapcsolás után másodpercek alatt megtalálta. A pozíció a térképen mindig jó volt, bár ha a tempomatot bekapcsolva egyenletesen haladtam, néha azért a sebesség érték ugrált egyértelműen rossz tartományba is.
Összességében azt kell mondani, hogy jól használható a navigáció, ötből csak azért adnék négy csillagot, amit az utolsó részben tapasztaltam. Ilyen tokot pedig csak akkor vegyetek, ha nem kell navi (nekem van egy eladó :) )
Az iránytű pontosnak mondható, ha éppen hülyeséget csinál, egy kis csuklógyakorlattal hamar kalibrálni lehet.
Ma már néhány Munzee-t is lőttem, a jövő héten geoláda keresésben is kipróbálom.

(#9) ivanicsm.93


ivanicsm.93
tag

Sziasztok!

Péntektől (07/08) lettem én is Umi Super tulajdonos :D
Spemall.com-ról rendeltem és a 10. napon már itt is volt a csomag.

Eddig nagyon tetszik a telefon. A design-ra szerintem semmi panasz nem lehet.
Jó ötletnek tartom a Shortcut gombot a telefon bal oldalán. Beállítottam a OneNote-ot így egy gombnyomás és lehet is jegyzetelni.
A kedvencem a Skylight LED. Eszméletlen jól néz ki ez a "lélegző" világítás. Arra még nem jöttem rá, hogy lehet külön apphoz színt beállítani ahogy mutatják az Umi oldalán is, de még így is nagyon hasznos mert végre nem kell állandóan bekapcsolni a kijelzőt.
Az Androidal eddig semmi gond. Látszik, hogy jól jön neki 4GB Ram. Egyszerűen semmi lag/lassulás. Próbaképpen 16 appot megnyitottam és töltés nélkül tudtam váltogatni közöttük. 3.8GB Ram-ból 2.2GB még így is maradt. Gondolom részben a Stock Androidnak is köszönhető mert semmi plusz appot nem telepítettek gyárilag.
A hangszóróval szerintem nincs gond. Max hangerőn nem recseg/torzul a hang.
Tegnap talált egy frissítést aminek köszönhetően gyorsabb lett az ujjlenyomat olvasó, Settings-be tettek egy Background Task Cleaner-t, a Camera 20%-al gyorsabban fókuszál és néhány bug fix-et.

Ez az első Androidos telefonom, előtte egy Nokia Lumia 630-at használtam kb. 2 évig. Szerintem ennyiért nagyon megéri az Umi Super.

(#10) alpy79 válasza ivanicsm.93 (#9) üzenetére


alpy79
csendes tag

A LED értesítéseket a telefon Beállítások menüjében a Harlequin LED Notification menüpontban állíthatod. Beállítható a bejövő hívás, a készenléti állapot, a nem fogadott hívás és a bejövő üzenet színe. Az összes többi értesítést egy kalap alá veszi.
Eddig két frissítés jött a FOTA-n keresztül.

[ Szerkesztve ]

(#11) FrankóStein


FrankóStein
aktív tag

Sziasztok! Szerdán rendeltem egy ilyen telót, Eu raktárból jön, remélem holnap megérkezik. Egy Redmi Note 2 Prime-ot fog váltani. Remélem jól döntöttem és nem bánom meg a váltást. Igazából a nagyobb RAM, erősebb akksi miatt váltok. Van valaki aki tett már fel TWRP-t, és másik ROM-ot, vagy ez még korai? 😀

(#12) misi021


misi021
tag

Én ma rendeltem meg a telefont, legalább 5-6 oldalt átolvastam ami Magyarul volt, és engem meggyőzött amit írtak róla :)
UMI eMAX telefonról váltok UMI SUPER-re (ő lesz a trónörökös) :D

(#13) sanyika34


sanyika34
csendes tag

Sziasztok! Úgy látom jó választás ez a teló.😃 Szinte csak jót olvastam róla, erősen gondolkodom h lecserélem a huawei g7 típusú telefonomat. Bár meg vagyok vele elégedve, tényleg nagyon jól működik több mint másfél éve :) viszont ez a telefon nagyon jónak tűnik. :DD

(#14) tibuszh


tibuszh
tag

Sziasztok,
Egy hete használom a telót. Vannak hideg-meleg tapasztalataim vele.GPS-t én kifejezetten jónak gondoltam mert házban vastag kőfallal messze az ablaktól is könnyen talált sok műholdat. Autóból -ugyan hátsó ülésről- elég nehezen talált jelet. (lehet az autó sajátossága) Én iOcean X7S-ről váltottam, ahhoz képest biztos erősebb az antenna.
Tmobilosként autópályán többször elment teljesen a térerőm az M5nél. Más teló GSMre vált röptibe, itt mint ha azzal küszködött volna h 4Gre vánszorogjon vissza. Hívással nem volt gond, ha 4Gről hívnak ki is írja h HD a hívás, érezhető is.

Töltője fura, hogy nem lehet bedugni rendesen. Pár mm kilóg, így könnyen ki is jön. (más kábellel meglátjuk)
Gombok nyomáspontjai jók.
Kamera vacak kínaihoz képest is. Más umi super tulaj nem panaszkodik olyan hibákra mint ami nekem van. Rom újrahúzásban bízok. Videó nagyon nagyon sötét, képeknél sokszor túl világos s kiég a kép v nagyon sötét. Elég bosszantó... Első kamera elmegy 5MP-hez.

ROM az elsővel érkezett de két frissítés OTAn szépen lement. Furcsa: zene lejátszó közben rezeg a teló beérkezett hívásra, de nem venné le a futó zenét és csengőhangra cserélné...
Hívó fél képe nem jelenik meg mikor hívnak v hívok. (miéééértt??)
Vettem rá üvegfóliát, előtte le se vettem a gyári matt vackot hogy felületi sérülés ne legyen a kijelzőn h sokkal könnyebben tudjam feltenni. Nah már most a széleknél nem lehetett rendesen feltenni. A teló ugyan kicsit hajlított lehet az kavar be neki, de kizárt hogy ennyire hamar hajlana az üveg..Más is panaszkodott erre ennél a telónál. Talán nem user "hiba"... egy drágább fóliát még kipróbálok. Más járt így vele?

Ujjlenyomat-olvasó szépen teszi a dolgát. 3 rögzített profilból ha közepesen erősen nyomod, akkor szinte mindig beenged.
Hangszóró nem olyan rossz szerintem. Nem felső kategória, de pár számot hallgatni rajta bőven jó. Ha többet akar az ember irány külső hangszóró.
Belső menün belül gyorsan mocorog. Chromemmal, össze hasonlítva egy Lenovo P70el, hát ez picit lassabb. Nem sokkal de akkor is...az egy gyengébb és régebbi proci mint mint a helio. Ramnál is plusz 2giga a differencia. Napi használatnál akkor is gyorsnak látszik, csak azt hittem mindenkit lenyomok vele :P Hát nem :)
Sok szempontból jó a vas, csak OPTIMALIZÁLNI :R kellene... remélem lesz elég user aki megveszi és szívesen foglalkozik vele?

Erre egy jó példa... WakeLock Detector... awake 43% körül..Istenkém.. MIÉÉÉRT? :O ;] :F Másoknak tapasztalat?
Summa summarum, nem bánom a telót, tetszik és úgy hiszem a legtöbb dolgot lehet orvosolni majd.

mi

(#15) Capox


Capox
csendes tag

Sziasztok!

Én csalódtam benne az írások alapján. A GPS szörnyen pontatlan, ugrál össze-vissza. A hangszórója silány, beállításokban kevés az opció, a névjegykezelése egyenlőre megfejthetetlen számomra, kamera szörnyű, túlzottan melegszik, egy szimpla Candy Chrush akadozik néha, a töltési csatlakozó a telefonban (USB C) kontakthibás....

Mint az előttem szóló említette OPTIMALIZÁLÁS!!!!!!!!!!! A hardver rendben van :)

Másnak is ennyire rossz a GPS?

Üvegfóliát ne vegyetek a drágábbikból sem, nem fekszik fel a széleknél a kijelző íve miatt. Amúgy is csúnya lenne tőle. Max sima fóliát.

Viszont nagyon szép és alkalmazáskezelésben gyors!!! Nem fogom eladni, bízom a fejlesztőkben és várom a javításokat :)

Ja, a Wifi sokszor behülyül és újra kell indítani a telefont. Nem frissíti a hálózatokat, eldobál, visszaérve a körzetbe nem kapcsolódik újra magától... Ezzel kapcsolatosan tapasztalatok?

[ Szerkesztve ]

(#16) Mitics


Mitics
tag

Azoktól kérdezném, akiknek problémás a gép, főleg Tibuszh és Capox! Kintről rendeltétek, vagy itthoni a teló? Én ma rendeltem volna meg a puremobile-tól, mert eddig semmi rosszat nem olvastam róla. A tietek az első negatív tapasztalat, így most egy kicsit elbizonytalanodtam :F

(#17) Mitics


Mitics
tag

Aki kintről rendelné... :) A TomTom-nál akciós

http://tech2.hu/termekajanlo-umi-super-okostelefon-18e-kedvezmennyel/

(#18) Mitics válasza alpy79 (#10) üzenetére


Mitics
tag

Van már említésre méltó újabb tapasztalatod? :)

(#19) alpy79 válasza Capox (#15) üzenetére


alpy79
csendes tag

Nálam a GPS addig volt használhatatlan amíg az átlátszó tokjában volt. Anélkül nagyszerűen működik. Tegnap geoládáztunk és oda is nagyon pontosan elnavigált az erdő mélyén is. Melegedni melegszik, de nem vészesen. A töltő is rendben van, nem kontakthibás és nem csúszik ki. Nem egészen két óra alatt 1 százalékról feltöltötte 100 százalékig. Normál használat mellett simán elmegy két napig, ha nyúzom akkor másfél nap. A kijelző gyönyörű, az automatikus fényerő jól dolgozik, erős napfényben is élvezhető, és sötétben is jó az alacsony fényerő.

(#20) megabor válasza tibuszh (#14) üzenetére


megabor
tag

Szia!
Miért kell rá fólia? (Gorilla3 - ra)
Nekem jövő héten jön....

(#21) Mitics válasza alpy79 (#19) üzenetére


Mitics
tag

El sem tudom képzelni, hogy egy szilikon tok hogy árnyékolhatja le annyira, mint ahogy írtad. Ez gáz, mert az egyetlen normális tok, amit lehet kapni ehhez a telóhoz :( Minden estre én rendeltem hozzá egy oldalra nyíló flip tokot is, eddig minden telóm ilyenben volt :)

[ Szerkesztve ]

(#22) Mitics


Mitics
tag

Ja a lényeg!!!! Megrendeltem a telót :D Elvileg a jövő héten érkezik. :C

(#23) Mitics


Mitics
tag

Nagyon kéne találnunk egy rá való és tényleg faszán felrakható fóliát! :U

(#24) alpy79 válasza Mitics (#18) üzenetére


alpy79
csendes tag

Nagy pozitívum az értesítési led, ami a Home gomb körül pulzál és beállítható a színe, de erről már írtam. A fizikai gombok helyett lehet választani virtuális gombokat is. A fizikai gomboknak nincs háttérvilágítása, nem is jelzi semmi hollétüket, de ez egyáltalán nem zavaró, tökéletesen működnek, funkciójuk pedig felcserélhető.

(#25) alpy79 válasza Mitics (#21) üzenetére


alpy79
csendes tag

Én sem tudtam, de a tapasztalat az tapasztalat. Tényleg jól néz ki a tok, de a benne körbe húzódó fémcsík pont az antenna részeknél megy, így azt árnyékolja. Nem teljesen csak annyira, hogy a navigáció elkeserítően működjön.

(#26) Mitics válasza alpy79 (#25) üzenetére


Mitics
tag

Basszus akkor nem a gyári szilikon tokot kellett volna rendelnem :DDD Kukázni kell valami olcsó fémcsík nélkülit :) Ezek után félek a flip toktól is, ki tudja... :)

[ Szerkesztve ]

(#27) ivanicsm.93 válasza alpy79 (#10) üzenetére


ivanicsm.93
tag

Igen, én is csak ennyi beállítást találtam a LED-es visszajelzésre. Azt hittem más beállításnál esetleg apponként is lehet színt beállítani. De ez legyen a legnagyobb gond. Így is baromi jó dolog :D

(#28) ivanicsm.93 válasza Capox (#15) üzenetére


ivanicsm.93
tag

Hello!

- GPS-t én nem igazán teszteltem még. Beléptem Google Maps-be és kb. ennyi, de ott nem volt gond.

- Mivel ez az első Androidos telefonom így nem tudom a beállításokat összehasonlítani más telefonnal, de eddig mindent megtaláltam amire szükségem volt (bár szerintem valamilyen szinten ez is emberfüggő kinek milyen testreszabhatóságra/beállításokra van szüksége).

- A kamera tényleg nem a legjobb bár nálam mindig az a legutolsó amit figyelembe veszek mobil vásárláskor. A Lumia-val is 2 év alatt kb. egyszer fényképeztem. Azt olvasgattam neten, hogy frissítésekkel javítani fogják a kamerát. Reméljük hamarosan kiderül.

- Pont tegnap próbáltam ki a Futurama: Game of Drones játékot és tényleg melegszik, de szerintem ez még nem vészes. Régebben amikor iPhone 4-et használtam, játékoknál annak is melegedett a hátulja sőt, ott nem is csak kicsit.

- A csatlakozóval eddig nem tapasztaltam semmi hibát. Lehet pont egy hibás készüléket kaptál :(

- Wifinél nem találkoztam ilyen problémával. Amint hazaérek csatlakozik is a routerre (ASUS RT-AC 1200G+ -t használunk) Még azt is beállítottam, ha otthon vagyok ne kelljen feloldani a telefont. Amint megyek valahova lezárja és csak ujjlenyomattal/PIN kóddal lehet hozzáférni.

(#29) Mitics válasza ivanicsm.93 (#28) üzenetére


Mitics
tag

Be lehet állítani, hogy otthon ne zárjon le, csak ha elmegyek otthonról? :C Ez nagyon jó!!!! Így még türelmetlenebbül várom már, hogy megérkezzen, de még egy hét :(

(#30) ivanicsm.93 válasza Mitics (#29) üzenetére


ivanicsm.93
tag

Igen. Beállítod a mapon a biztonságos helyeket és ott feloldja így nem kell bepötyögni a kódot.

(#31) tibuszh válasza Mitics (#26) üzenetére


tibuszh
tag

Én is rögtön megrendeltem a gyári tokot. Ki a fene gondolta, hogy pont az lesz a rossz.
Még meg sem jött a gyári de rendeltem az újat. Úgy látom ennél nincs fém rész. Azért mit ne mondjak elég gáz az UMI részéről hogy ennyi teszt idő sincs a "gyári" alkatrészekre.
http://www.aliexpress.com/item/UMI-Super-Case-New-Arrival-High-Quality-pu-cover-case-For-UMI-Super-5-5-inch/32672280550.html?spm=2114.13010608.0.58.YdujBG

Wifi nekem csatlakozik rendesen. Viszont az értesítések nagyon sokszor késnek. Nem értem miért. Nem csak messengernek. Eleinte app delayre gondoltam. De az emailek is. Nem tudom hogy a DOZE miatt van e ez.. de amúgy nem vagyok megelégedve ha van is benne oprendszerileg. Mondjátok már el nekem kinek hány százalékosan van mélyalvásban?? (wakelock decector) De ha megnézitek a képet is látszik, hogy folyton felkel a teló.

A fólia bánt. Miért nem lehet kapni olyat mind a galaxy edge-kre. Miért adják el UMI SUPER fóliának ha közbe nem is passzol rá. Senki sincs akinek passzolt volna rá, ne lenne a széleknél levegős? (akinek van nem válik fel?

FRISSÍTÉS érkezett ma délután a telóra. Még nem frissítettem. 26MB (2016_0708)
Normális az ha a recoverybe nem lép be nekem. Ill fekszik egy andorid ikon és pont. Recoveryt flashtoolal próbáltam, zöld pipát mutatott is

mi

(#32) ivanicsm.93 válasza tibuszh (#31) üzenetére


ivanicsm.93
tag

Mélyalvásban:

(#33) alpy79 válasza tibuszh (#31) üzenetére


alpy79
csendes tag

Úgy tűnik, hogy a bekapcsolt Wi-Fi alatt lép ki folyton mélyalvásból.

(#34) tibuszh válasza ivanicsm.93 (#32) üzenetére


tibuszh
tag

Lehetséges, de én még ilyet akkor sem pipáltam. Pedig volt egy pár androidos telóm. Jó lenne ha valami frissítés orvosolná. Annyira azért nem bírja jól ha valóban 4000Mha van benne.

Volt aki azt tanácsolta, hogy indítsuk újra mert valami google frissítés kavar be neki.
Hozzászólása

ivanicsm.93 jól látom, hogy az aksi töltöttségét jelzi neked a teló az ikonon belül. Azt hogy csináltad?? Külön appot kellett letöltenem hozzá, nem találtam beállításokon belül.

[ Szerkesztve ]

mi

(#35) HPAA


HPAA
őstag

Udv
2hete hasznalom mar a telot lassan,szinte az elsok kozott szerintem,de az itt emlitett hibak halistennek engem elkerultek
Aktualis kerdesem inkabb szoftveres lenne:
Google keresosavot a kezdokepernyorol hogy lehet levenni,illetve a lehuzhato gyorsgombok elrendezesen valtoztatni?
:F

[ Szerkesztve ]

************* censored

(#36) ivanicsm.93 válasza tibuszh (#34) üzenetére


ivanicsm.93
tag

Ezt én sem tudom. Nekem alapból ilyen volt.

(#37) ivanicsm.93 válasza HPAA (#35) üzenetére


ivanicsm.93
tag

A lehúzható gyorsgombok elrendezésén úgy tudsz változtatni, hogy lehúzod utána felül hosszan ráböksz a fogaskerékre ami elkezd pörögni. Ki fogja írni, hogy megjelent a Settings-ben egy System UI Tuner menüpont. Azon belül a Quick Settings-el tudod testreszabni a gyorsgombokat.

(#38) viktorhu válasza ivanicsm.93 (#32) üzenetére


viktorhu
veterán

Valamitől akad akkor Nálad, nekem működik a mélyalvás. Próbálj majd meg egy resetet.

(#39) viktorhu válasza tibuszh (#31) üzenetére


viktorhu
veterán

Update-hez a memóriakártyát ki kell szedni. Én simán kiszedem a sim tray-t, és úgy telepítem a frissítéseket. Értesítésnél (főleg whatsapp) kivételekhez érdemes hozzáadni az appot a background task cleanernél.

(#40) viktorhu válasza Capox (#15) üzenetére


viktorhu
veterán

A GPS így indult nekem is, de teljesen meggyógyult két dologtól:

- a tegnapi update és
- irányű kalibrálása

(#41) viktorhu válasza megabor (#20) üzenetére


viktorhu
veterán

hát pl. hogy ha leejted, az törjön el a kijelződ helyett, olcsóbb a kijelzővédőt cserélni mint az lcd panelt :)
meg hogy a portól származó mikrokarcokat megelőzd
de én a kerekített kijelzőt nem akarom fóliával elcsúfítani, egy jó szilikon tok kéne, ami a peremeknél is védi, és akkor eséskor arra esik, nem a kijelzőre.

(#42) SaGa59 válasza viktorhu (#41) üzenetére


SaGa59
őstag

Sziasztok!
Rootolhatóságról valami infó?
Erősen gondolkodom egy ilyen telefonon. Nagyjából abban az árfekvésben van, amit még hajlandó vagyok megfizetni (erősen a határon), méretileg kicsit nagy, de kisebben nincs olyan, ami megfizethető (nekem), van legalább 16 GB tárhelye, legalább 4000-es akkuja és működő iránytűje. Meg tudja a B20-at.

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#43) ivanicsm.93 válasza viktorhu (#38) üzenetére


ivanicsm.93
tag

Csináltam a Backup and Reset-nél egy gyári visszaállítást. Kíváncsi vagyok lesz e változás a mélyalvásnál.

A beállításoknál kikapcsoltam a Cellular data-t viszont felül még mindig jelzi a 3G-t. Ilyenkor is be van kapcsolva a mobilnet?

(#44) attack77


attack77
csendes tag

Sziasztok!
9 napnyi boldog használat után sikerült leejtenem a telefont és eltört a kijelző. Nem tudja valaki hol lehet hozzá kijelzőt venni? Vagy olyan szervizt ahol érdemes vele próbálkozni?
Előre is köszi!

Nem gondoltam komolyan........

(#45) viktorhu válasza ivanicsm.93 (#43) üzenetére


viktorhu
veterán

Azért jelez 3G-t, mert a hívásokhoz készenlétben kell állnia (mert telefonálni nem lehet 4G-vel). Ha adatforgalom is lenne, akkor 4G-re váltana, amíg be nem jön egy hívás, vagy Te nem hívnál valakit, meg a nagy 4G mellett forgalmazáskor egy kis 4G felirat külön jelezné az adatforgalmat is.

(#46) ivanicsm.93 válasza viktorhu (#45) üzenetére


ivanicsm.93
tag

Értem. Köszi :)

(#47) viktorhu válasza ivanicsm.93 (#9) üzenetére


viktorhu
veterán

"Kamera gyorsabban fókuszál": ezzel vigyázzatok, nekem be volt kapcsolva gyárilag a ZSD (zero shutter delay), ami gyorsítja de rontja is a fókuszt.

Rögtön ki is szedtem az opciót, így jóval lassabban fókuszál, de nagyon jó képeket csinál. Meglepett, hogy milyen jó rossz fényviszonyok között is más kínai telefonokhoz képest.

(#48) ivanicsm.93 válasza viktorhu (#47) üzenetére


ivanicsm.93
tag

Na, ezt majd letesztelem én is. Köszi a tippet.

(#49) ivanicsm.93 válasza viktorhu (#38) üzenetére


ivanicsm.93
tag

Csináltam egy új screenshot-ot a Battery-ről és tényleg használt a factory reset. Awake-nél alig van csík, míg korábban végig Awake-ben volt. Mégegyszer köszi az ötletet.

(#50) ivanicsm.93 válasza tibuszh (#34) üzenetére


ivanicsm.93
tag

Hülyeséget írtam korábban az akku töltöttségét jelző ikonról. Valamiért a screenshot-os battery diagram-ra értettem...

Lehúzod a notification-t és hosszan ráböksz a Settings (fogaskerék) ikonra. Ha elkezdett gyorsan pörögni engedd el és kiírja, hogy hozzáadta a System UI Tuner menüt a Settings-ben. Ott be tudod kapcsolni az akku százalékjelzőt (plusz testreszabható a notification menü).

Mégegyszer bocs.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Umi Super
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.