Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ultram3jor


Ultram3jor
senior tag

Hamár egy csomo emberkének van, nekem is lesz!!!
Mivel hajnali fél 5 van, és ezen a napont eddig semmi érdekes nem történt azon kívül hogy a PH! bújom és 4 liter teát elfogyasztottam...
Tegnap:
Mivel beteg vagyok, ezért reggel el kellett mennem vérvételre, utána körzeti doki, ő elküldött röngenre, mert asszite a parasztja hogy tüdögyulladásom van. Na utána go haza, kaja, cigi, budi, stb., majd gép elé becsapódtam, Feltettem a Half-Life-ot, és kb fél orán keresztül kerestem az a kib@szott mentést amit fél éve rejtettem el valalhol. Megtaláltam, hurrá, kb 1 órát jáccottam, utána aoe2-öztem 1et. Utána egy kiadós délutáni alvás jött, majd anyám felébresztett h mi volt a dokinál, stb. Otthagytam, mert megint lökte a hülye dumát... Megint aludtam, majd 11kor felkeltem, South Park, Hungarikum megnézése után gondoltam bekukkantok a PH!ra, és azóta itt vagyok :)

Ennek amugy mi értelme, ennek a blognak???
De amugy jóóó

Üdv, Dávid

(#2) Ultram3jor


Ultram3jor
senior tag

Rájöttem mi értelme! Hsz gyüjtés ;] Bár ahhoz eléggé lassú...

9igy PH!-ztam, utána egy eseménydús olvasás volt a kádba, majd beleejtettem a könyvet, annyira fáradt voltam, ugyhogy alvás következett, kb 10kor. 2kor felébredtem, majd vissza is döltem azon nyomab (másnaposság fíling...) oszt 6körül felkeltem, híradó, kaja, BT, Fábry - közbe egy kis HL2 - Házon kívül, SouthPark, és most lám, ujra itt vagyok! És ma van a 18dik szülinapom!! HURRÁÁÁááá!

Üdv, Dávid

(#3) Ultram3jor


Ultram3jor
senior tag

Nabaszki, az az orvos megint kiirt egy hétre! Ennek örülök is meg nem is, mivel nehéz lesz bepotolni az anyagot! Kaja, felköszöntött a növérem, kaja, gép, felköszöntött a növérem barátnöje, kaptam töle egy bögrét :R Ja, és növéremtöl egy indiai budhát :R

Üdv, Dávid

(#4) Ultram3jor


Ultram3jor
senior tag

Nabaszki (mlegyszer igy kezdem), automatikusan megnyomtam az okot, és átmentem egy másik lapot nézegetnii, és letelt a limit....
Na szal ott tartottam h kaptam egy bögrét, budhát. Gépeztem, merthát mi mást csináltam volna... Este ünnepi kaja, sültkrumplíí és brassói. Kaptam anyáméktól egy könyvet, címe: Ajándék a végzettöl, Márai Sándor írta, és a 38-40es évekböl való cikkek vannak benne a revizióról... Örültem neki, régen meg akartam venni :R
Hát ennyi a mai napom!

Üdv, Dávid

(#5) Ultram3jor


Ultram3jor
senior tag

Jó volt a mai napom, azt köll hogy mondjam. Felkelés, jöttek az ösök ösei, kaja, majd aludtam, utána az ösök ösei elmentek, majd game game game. És most megint itt vok....

Szerk.: És megnyitottam az uj, 9edik A64-esek klubját :C :C :C

[Szerkesztve]

Üdv, Dávid

(#6) Ultram3jor


Ultram3jor
senior tag

Üdv mindenkinek!
Nah, ma forduloponthoz érkezett az életem. De erröl késöbb :) . Szóval reggel feltápászkodtam az ágybol, lefutottam a körzetihez, és még pénteken se kell mennem a suliba :)) No és aztán, végre valahára bekötötték azt a qrva netet :DD Nagyon örülök neki, nem kell orákat várni egy töltésnél egy modemmel. Jött a csávó, rendes volt meg minden, kábeleket ide, majd oda kötögette, nem volt lenézö, jot dumáltunk, stb! Anyám kérdezte h adtam e neki borravalot, merthát eléggé rendes munkát végzet, be kell ismerni. Én meg mondtam hogy nem, de hogy is kérdeztem volan :F ''hé, haver, mennyivel tartozom...?'' Ugyis azt mondja hogy semmivel.... Nem lett volna pofája.... No, azt délután bekötötte, és most itt logok :)
Ja, és nem megy az a rohadt cod!!!!! A fene!

Üdv, Dávid

(#7) Ultram3jor


Ultram3jor
senior tag

Hát, elég fura napom volt. Elmentem moziba az osztállyal. Nézek is hogy már 2 hete be nem tolom a suliba a pofámat, de moziba megyek... lol. Megnéztük a rokonokat. Egy nagy szar. Arra ébredtem hogy kukoricával dobálnak :DDD És 10 perc mulva vége is volt a filmnek. Takarodtam haza. Codot sikerült elindítani, de vmi szar gubanc van benne a punkboster miatt, és emiatt nagyon felbasztam az agyam! Kutyát nem vittem le, csak bementem a konyhába és mondtam h levittem, erre anyám kérdi h ilyen gyorsan. Mondtam hogy igen! Utána hazjött növérem, vacsi, barátokközt, majd elaludtam, me a növérkém netezett, és nem tudtam mit csinálni. És azota itt rohadok a ph!-n. Mingyá megyek aludni...

Üdv, Dávid

(#8) Ultram3jor


Ultram3jor
senior tag

Jó volt az estém! He-he

Tegnapelött 12 órát codoztam egyfolytába :DDD lol

Üdv, Dávid

(#9) Ultram3jor


Ultram3jor
senior tag

Suliban szopattak, nem részletezem. Ma kodoztam elöszzör a fragfesten, és rögtön azt mondták hogy csítelek. Nem tehetek rola hogy ilyen rohadt bénák... No majd holnaap a cod2vel ;) Gyakorolni kell, mert Balit oda kell vágnom :DDD No megyek fürcsizni.

Üdv, Dávid

(#10) Ultram3jor


Ultram3jor
senior tag

Szar a cod2.... Nem teccik. Most értem haza a sulibol. Kaptam 4 5öst :) Jol tolom mi :)
No, megyek jáccok, mert este tanulni kell matekot!

Üdv, Dávid

(#11) Ultram3jor


Ultram3jor
senior tag

Na, tegnap havernál voltunk kertet csinálni. Közben sörözés, cigizés, munka 1000el :) Utána betértünk egy kocsmába, de az egyik span kicsit rosszul volt, kiment, produkált vmit a földre, majd mondta h ö hazameg. Ö hazamegy, megy más is, mondom akkor megyek én is, és akkor már a többiek se maradtak. Semmit se fogyasztottunk, pedig ott voltunk a kocsmában vagy fél orát, majd eljöttünk! De égöööö!
Ma xpt telepítettem, má a f@szom televan a géppel.

Üdv, Dávid

(#12) Ultram3jor


Ultram3jor
senior tag

De rég irtam ide vazze. F@sz kivan, éjjel melózni kő:S Valami virust is elkaptam, taknyos vagyok, és a gépem is az, szal most nekieshetek lekapni az xp-t és egy ujat felnyomni. Unom má'! Fáj a fejem is... megyek... páááá

Üdv, Dávid

(#13) Ultram3jor válasza Ultram3jor (#12) üzenetére


Ultram3jor
senior tag

Eppen melozok, es hat mire nem jo a meloido,blogot veyetni>D Ut'lom ay angol billentzuyetet, mert olzan hulzen ney ki ay irasom ekeyet nelkul...
Mingza! vege, es go csocsoyni>)

Üdv, Dávid

(#14) Ultram3jor


Ultram3jor
senior tag

Remélem rámkeresel te kis pöcs, és ezt elolvasod! Havert is letiltottad, engem is, pedig mi probáltunk higadtan beszélni veled. Még találkozunk!

Üdv, Dávid

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.