Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Újra msi vs. asus (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Makker


Makker
tag

hi all!

azért hozom fel újra a kérdést, mert vásárlás előtt állok, és az eddigi topicokban lévő infók alapján eléggé megkavarodtam... tehát asus a7v333 vs msi kt3 ultra2. muszály, hogy pontos információkat kapjak, mert nem szeretnék rosszul dönteni! érdekel az említett msi-bios beállítások szegényessége (ha van), a pár 100 pont különbség a 3dmarkban (létezik-e?), hang pattogás, stb. ezek nálam kizáró tényezők lehetnek. szal, help plz.

.

(#2) CsendPenge válasza Makker (#1) üzenetére


CsendPenge
őstag

Hát, ha az ár nem számít, akkor Asus, már csak azért is, mert nekem is az van :)) (de csak 266-os). Gyakorlatban MSI lappal még nem találkoztam. Amit meg olvastam a lapokról, az alapján mindkettő jónak tűnik, MSI árban jobb, Asus meg (állítólag) minőségben szokott jó lenni.

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#3) [amne] válasza CsendPenge (#2) üzenetére


[amne]
senior tag

Én MSI-t kértem születéásnapomra, de a véletlenek sorozata folytán egy ASUS A7V333 RAID-em lett..nem bánom, bár MSI még egy dologban jobb. Mégpedig a színe :)

(#4) Godfather


Godfather
aktív tag

Talán az ASUS kevésbé válogatós memóriák terén.
Ha meg az a párezer nem számit esetleg, akkor ASUS-t inkább.

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#5) Makker


Makker
tag

nos, gondoltam kapok néhány konkrét gyakorlati tanácsot... az msi bruttó 2500ft-tal olcsóbb, szal nem egy nagy összeg. akkor mindenki aszondja asus a7v333? senki többet?

.

(#6) Kalmika


Kalmika
csendes tag

Vegyél ASUS t : )

... hát, pont ez az, hogy nincs nője, Petike ...

(#7) cadaver válasza Kalmika (#6) üzenetére


cadaver
tag

Kalmika latom kicsit tulbuzgo vagy manapsag :)) es beirsz minden topikba de ha megnezed ide az utolso hozzaszolas 2 honapja erkezett azota valszeg megvette mar azert. :D

(#8) kovacsson válasza cadaver (#7) üzenetére


kovacsson
tag

láttam mán olyat, hogy valaki egy több, mint 1 éves topikhoz szólt hozzá... amire aztán elkezdtek válaszolgatni és még odament vagy 10-15 hozzászólás.

aztán észrevették.

(#9) kovacsson válasza kovacsson (#8) üzenetére


kovacsson
tag

én meg béna vagyok...

maradok a sima szmájlinál.

:)

(#10) casi1


casi1
csendes tag

Nos a helyzet az hogy én MSI-vel rohanok.Stabil lap és megbízható.De gyorsnak nem nevezném.Egy kicsit csalódott vagyok ezért.Ha most vásárolnék lapot,kettő közül választanék:ASUS A7N8X csak ennél nemtudom van-e Raid vezérlő?
A másik Chaintech 7NJS-Zenith,csak ez igen költséges-ennyivel nem jobb az ASUS-nál. A lényeg itt az n-Force-n van.Lehet vele kicsit hosszabb időre tervezni.:))

(#11) dr. rozmark


dr. rozmark
tag

Igen ám, de a Chaintech-hez kapsz kerek IDE kábeleket is, ha ezeket külön kellene megvenned mondjuk egy Asus laphoz, máris többre jönne ki a végösszeg. ersze ha már amúgy is beruháztál ilyen kábelekre...

http://www.szentagothailab.sote.hu

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Újra msi vs. asus (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.