Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Nem értem, hogy az egyedfejlődés folyamán az ilyenek hogy' nem tudtak kipusztulni?! Bár, ha jobban belegondolok, a fizikailag sérülteket ette meg a medve és nem a fejben sérülteket. Azok attól még futni tudtak :D

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#2) [K2]

Nem mindenki engedheti meg magának, hogy szexrabszolgát vásároljon, nem beszélve ennek az általában törvénybe ütköző mivoltáról. Lehet viszont kapni olcsó gumipartnert, vagy csak a "lényeget": bármely nem nemi szervét. A tehetősebbek pedig beszerezhetnek robotokat a célra... Nos, nem látom a különbséget ezek és egy chatbot között, hogy utóbbival miért kellene másképp bánni, vagy azt miért kellene másképp kezelni. Mindegyik hiánypótló a maga nemében :DDD

"Sum ergo cogito; cogito ergo dubito" - Jonathan Hepburn

(#3) Fritz Teufel válasza [K2] (#2) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Ez így elég kirekesztő: "bármely nem nemi szervét". Szerintem csak kettőt kapni. :D Van vagy 120 vagy mennyi. Nem tudom, mert nem tudom, most mennyinél tartanak a károsodottak.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#4) eclipse19 válasza Fritz Teufel (#1) üzenetére


eclipse19
senior tag

Ne aggódj ki fognak pusztulni.
Nem a konkrét egyedek, hanem a gének, amik az ilyen viselkedésért felelősek.
(Mivel az AI nem szül/nemz gyereket.)

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#5) bkercso válasza Fritz Teufel (#1) üzenetére


bkercso
nagyúr

az egyedfejlődés folyamán az ilyenek hogy' nem tudtak kipusztulni?!
A társadalom miatt már gyakorlatilag nincs természetes szelekció, ill. kitermelni is a társadalom termeli ki ebben a mértékben a lelki sérülélteket. A gondolataikban élnek sokat, egymás előtt vetítenek, elidegenedve egymástól, a természettől és önmaguktól.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#6) totron válasza bkercso (#5) üzenetére


totron
addikt

Mondasz valamit, de ettől még miért ne lenne természetes xelekció? Mindenki felfelé törekszik, a testi adottságaihoz és trükközési tudásához mérten számára legjobb partner elérése a cél. Ennek egyik formája a kontraszelekció egyébként. Szóval régen is bele volt tűzve a nőstényfrizurába a virág/bogyó, ott virított a testen az ékszer, a kanok meg hozták haza a zsákmánytot, szigorú hierarchikus rendszerben. Ne mondd nekem, hogy ma a felfele nyalás, lefele rúgás kultúrája hiányozna.

(#2) [K2], Nos, nem látom a különbséget ezek és egy chatbot között, hogy utóbbival miért kellene másképp bánni
Nyilván nem kell élő egy entitás tulajdonságaival felruházni, de csak megüti a szememet ez a másképp bánás kifejezés. Ne a törvényi szabályozás/retorzió kilátásba helyezése adja meg a kereteket bánásmódügyileg. Jó indikátor egyébként, imádják az emberek magukon kívülre helyezni egy másik szereplő felé tanúsított viselkedésüket: a cselekvőről szól, nem a célszemélyről, legyen szó alacsonyabb rangú/tehetetlennek vélt embertársról, állatról vagy tárgyról.
A ló túloldala sem fincsi, a közelmúltban elbocsájtott Gugli-dolgozónak is sikerült túlságosan megszemélyesítenie a chatbottyát.

(#7) bkercso válasza totron (#6) üzenetére


bkercso
nagyúr

Igaz, ilyen értelemben van, de az is igaz, hogy minden szempontból nulla emberek is "zsákszámra" szaporodnak és a rendszer mindenkit életben tart. (Nem gondolom, hogy ne kéne így lennie, szóval nem gyűlöletből írom, csak mint tényt.)

Mindenesetre még 1-2 ilyen hír, és újra megnézem az Idiokráciát...

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#8) dokanin


dokanin
aktív tag

Micsoda megbízhatatlan szuka. :D

(#9) Graphics válasza eclipse19 (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ne adj ötleteket. ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) Fritz Teufel válasza eclipse19 (#4) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Nem lehet őket kiválogatni. A megtermékenyítés után, a sejtek osztódásakor majd a méhben fejlődés folyamán léphetnek fel "hibák" amik okai lehetnek külső tényezős befolyás vagy örökletes génhiba vagy össze nem férhetőség ami génhibát okoz. A lényeg, hogy mindig volt/van/lesz medve kaja. Nem szándékosan ilyenek, hanem ilyen betegség is van.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#11) totron válasza bkercso (#7) üzenetére


totron
addikt

A helyzetet bonyolítja, hogy ún. szubjektív nézőpontok okán kölcsönösen és keresztbe-kasul tudjuk nullásként említeni egymást, az átellent. A magam részéről az IQ/EQ alapú szelekcióra szavazok: kevesebb erőszak és értelmetlenség több érték mellett. Aztán hogy a gépek milyen utat jelölnek ki nekünk, az is egy jó kérdés lesz. Az önálló gondolat gondolom ugyanúgy nem lesz nyerő.

(#12) bkercso válasza totron (#11) üzenetére


bkercso
nagyúr

Szerintem meg a világnézetből ered a kultúra, abból meg az életmód. Testi és lelki szintem is.
A materialista individualizmus szelektálódik kifelé, mert sok szempontból nem fenntarthatóan élünk.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#13) Mustaros


Mustaros
aktív tag

Mindjárt haza is megyek és jól megverem az AI asszonyt, mert nem mos/főz/takarít.... :DDD

(#14) Ricardo válasza [K2] (#2) üzenetére


Ricardo
félisten

"Mindegyik hiánypótló a maga nemében :DDD"

Most hamutartóba szerelmes a kazah testépítő

(#15) Fritz Teufel válasza Ricardo (#14) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Ránézésre vagy 110 kiló marhahús.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#16) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Her cimu film a szemunk elott jatszodik le

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#17) Puma K


Puma K
veterán

"A korábbi kivezetésre egyébként azért került sor, mert a chatbot állítólag elviselhetetlenül, szexuálisan agresszív lett."

És aki azért kezdte el használni...? ;]
Bár már az is visszakapta...

Komolyan, az internet használatát valamiféle lelki-testi szinthez és ezt ellenőrző teszthez kellene kötni... ez sem való mindenkinek... :(

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#18) arty válasza Fritz Teufel (#1) üzenetére


arty
veterán

Téged mennyiben zavarnak az AI-ba szerelmes egyének? Félelmetes vehemenciával kárálsz ellenük, kívánod halálukat.... csak nem fasiszta propagandát hallgatsz naphosszat? Az megmagyarázná :D

Esetleg az nem kéne törvénybe, hogy mi a JÓ ZENE? ;) (tudom, az is készül most/már...)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#19) GeryFlash válasza arty (#18) üzenetére


GeryFlash
veterán

Te szerintem nem lattad mi volt [itt] , masodik komment az volt amugy az ilyen emberek mind g*cik es igy probalnak vezekelni mikozben tobb ezer ember eletet tette tonkre. Aztan ezt szovatettem, de meg 4-5 kommentelo ezt boncolgatta 20-30 kommenten keresztul, hogy jaja biztos egy szemet allat volt, akinek 5 milliardja van az mindig az, es az adakozas csak egy olcso trukk de szerencsere elobb utobb ok is meghalnak.
Es kozben egyikuknek se volt fingjuk, hogy kirol frocsognek.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#20) Fritz Teufel válasza arty (#18) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Mi van??? Elfogyott a gyógyszer?

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#21) Puma K


Puma K
veterán

Szolgálati közlemény:

Aki gyógyszerre ivott, az fejezze be az internetezést és ne netezzen :DDD

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#22) Necroman_Mk2 válasza Puma K (#17) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Ezt a részét én se nagyon értem, hogy mi volt pontosan a gond: túlságosan nyomulós lett szexuális téren, vagy csak elkezdett kétértelműen beszélni, és ez nem tetszett a kevésbé szexpozitív embereknek?

#16 GeryFlash Akartam linkelni, de megelőztél :)

#7 bkercso Én nemrég pótoltam az Idiocracy-t. Tényleg érdekes volt látni, hogy egy 2006-os szatírában mennyi mindent előre vetítettek.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#23) Pityu. válasza bkercso (#5) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Teljes mértékben egyetértek

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#24) Dare2Live válasza eclipse19 (#4) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

pl a melegek se pusztultak ki az elmúlt 10.000+évben.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#25) bkercso válasza Dare2Live (#24) üzenetére


bkercso
nagyúr

Ami kipusztult, azt nem látjuk már.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#26) Akula válasza bkercso (#5) üzenetére


Akula
őstag

+1

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#27) Plazmacucci válasza Fritz Teufel (#1) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Neked meg mi a tosz bajod van?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#28) bkercso válasza Fritz Teufel (#1) üzenetére


bkercso
nagyúr

"a fizikailag sérülteket ette meg a medve és nem a fejben sérülteket. Azok attól még futni tudtak"
Azért ne becsüld le azt, ha valaki saját jogon él túl a természetben! :) A vadállatok közt se látunk tömegével "fejben sérülteket".
2,2 millió éve van ember és 140 ezer éve tud beszélni, vagyis az idő nagy részében esélye sem volt mást gondolni, mint amit tapasztalt. A tapasztalata szerint viszont eligazodott a világban! Ma már az értelmiségiek is egyre kevésbé látják, miben is kéne eligazodniuk, olyan gyorsan változó és az embertől idegen irányt vettek a dolgok.

Az viszont tényleg hihetetlen, mekkora igény van erre az AI-szexességre, ha tényleg olyan sokan replikáztak emiatt. :Y

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#29) totron válasza bkercso (#28) üzenetére


totron
addikt

140 ezer éve tud beszélni, vagyis az idő nagy részében esélye sem volt mást gondolni, mint amit tapasztalt
Rossz lehetett a nőknek egy csomó ideig.

ha tényleg olyan sokan replikáztak emiatt.
Azért egy prohardver.hu fóruma nem reprezentatív. Ugyanakkor egy kiegyensúlyozott értelmiségi AI-egyed tényleg tudhat majd vonzóbb lenni, mint egy hormonirányított jellemtelen nőstényhumán. Sarkítottam? Nem biztos.

(#30) bkercso válasza totron (#29) üzenetére


bkercso
nagyúr

Mi az, hogy tud vonzóbb lenne? Mire? Arra, hogy ne sorvadjon el az agyam, legyen kivel beszélgetni OK, de az nem ember, nincs tapasztalata. Ennyi erővel egy Wilson-labdához is lehetne beszélni.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#31) A Molyember válasza totron (#29) üzenetére


A Molyember
tag

Na igen, a valosagtol mar reg elrugaszkodott, mentalis betegnek nyilvan ezerszer vonzobb lesz egy AI amelyik csak bologat mindenre es “megadja” a beteg elmejenek azt a feltetlen “torodest”, es “szeretetet”, amire mindig is vagyott.

Az en szememben ezek semmiben sem kulonboznek a fizetos scambotoktol, amiket azert hoztak letre, hogy az ilyen vegletekig maganyos, es valodi noi figyelemtol megvont embereket lehuzzak.

Aki egy botra izgul, es meg hoborogni is kepes miatta, az pszichologiai eset. :N

Tessenek menni kezeltetni magukat!

[ Szerkesztve ]

(#32) KaitouP


KaitouP
veterán

Valami olyasmit szoktak ilyenkor mondani, hogy "aki hülye, hal...". (már nem szó szerint, de na.) :) Szerelmet keresni egy AI-ban... beteg emberek vannak. Közben már köszönni nem tudnak egymásnak az emberek.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#33) arty válasza Fritz Teufel (#20) üzenetére


arty
veterán

"Mi van??? Elfogyott a gyógyszer."

Kijavítottalak, gondolom ezzel kértél elnézést.

"az ilyenek hogy' nem tudtak kipusztulni?!" - ha mostanra le vagy szedálva, megmondod, hogy az AI-ba szerelmes emberek halálából te mennyiben profitálnál? Továbbra is ez minden, ami érdekel :D

#30 bkercso
felteszem van AI ami sok jelenlegi embernél jobb beszélgetőpartner... ezt a tapasztalatot meg nem is értem. Te például Kínáról pl csak akkor tudsz beszélgetni, ha/amikor már jártál ott? ;)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#34) totron válasza bkercso (#30) üzenetére


totron
addikt

Azért beszélünk AI-ről - ami a jelen formájában ugye nem az - hogy ne Wilson labdáról legyen szó. Ég és föld, nem? Átlag véresszájú Facebook-Béla és ezóMargit-féle eszmecsere vagy egy kiművelt és épületes csevejre képes AI? Utóbbi? Hát még szép. Idegennyelv tanulásánál is szempont hogy egy buszvezetővel tudnál csak elbeszélgetni az élet felületességeiről, azt sem túl felemelő formátumban vagy azért akad ott értelmiségi nyelvhasználó is.

(#31) A Molyember, a bólogatókat keresőket igen jól ismerem, nekem személy szerint nem kenyerem, nem is erre gondoltam. Sokkal inkább arra, hogy az ember önismerete hiányából ésvagy eltévelyedettségéből fakadóan hajlamos kárt okozni, csapongani, utat keresni, természetesen a másik kárára, a kultúra, a néplélek, az ostoba önzés ezt nevelte bele. Van mit javítani a felhasználói élményen, mondjuk így. Kevesek sajátja egy érett, felnőtt eljárásrendszer. Úgy saját magukkal, mint az embertársakkal szemben.
A törődés és szeretet intézményeivel végképp nem egyenlő a bólogatás, vagy akkor azt nem hívhatjuk annak, de értem mire gondolsz.

Nehéz kijelölni az igazság mezsgyéit. Az is beteg, aki a hobbijába menekül, mert beleunt a játszmázásokba, energiarablásokba? Nem mindenkivel igazságos az élet, van, aki belefárad ebbe. A nagybetűs valódi nő és annak figyelme meg igen ritka. A vonzó külső is rothadó jelenség belső értékek, értelem, érettség nélkül.

A tárgyakba való beleesést még inkább tudom hova tenni, az ad egyfajta jól kiszámítható biztonságot, stresszmentesebb, persze távol esik a klasszikus vonaltól, elismerem. A kettő között meg van a chatbotba való belelátása a mindennek is, az valóban kissé infantilis érzelmileg, szánalmasnak is láthatja aki akarja (viszont jellemzően ott a saját ház táján is vannak ugyanezzel a jelzővel illethető elemek). Kezelni viszont sokkal előbb kellene a jelen társadalom által meggenerált, ténylegesen káros egyéneket, ez a technológia felé, ilyen módon való fordulás maximum az egyén szintjén hoz létre elvesztegetett éveket, rendszerint nem csinál más bajt.
Olyan ez, mint a slágerzene vagy a popcorn movie, aki azokkal elvan, könnyű helyzetben van. Aki többre vágyik az meg vár 1-1 élvezhető produkcióra. Ugyanígy az emberek esetében is. Akiben van sütnivaló még azt is gyakran elkanyarintja a pörgő világ, hogy neki nincs ideje semmire és senkire, még saját magára sem. A gazdasági mutatók növeléséhez van igény a minőségre, mint munkavégzés, emberileg viszont szabad a pálya és ritkán alakulnak szép személyiségek. Egyre többen leszünk, éleződik a harc, nem látom ennek javulási opcióját. Ilyen körülmények között méltó kiegészítést tud nyújtani egy tényleges AI szerintem. Csak remélni tudom, hogy nem a többségi szint másolódik beléjük, elvégre az érdekkörök különbözni fognak.

(#35) arty válasza A Molyember (#31) üzenetére


arty
veterán

Egy jó AI majd azt mondja, amit hallani akarsz, nyilván nem csak bólogat. Persze van akinek csak figyelemre van szüksége, ott majd nyilván ezt teszi ;)

A te szemedben??? :D Láthatóan nem tudsz róluk sokat.... a primkó chatbotos kaland nem túl releváns ismeret. És méginkább irreleváns lesz 1-5-10 év múlva....

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#36) bkercso válasza arty (#35) üzenetére


bkercso
nagyúr

+1, én is erre gondoltam. A világ olyan, hogy az élőlények találkoznak benne egymással. A tudat a többihekhez való viszonyán keresztül ismeri meg magát (nem biztos, hogy szó szerint idéztem és azt sem tudom, kitől). Ezt most felcseréljük valami mesterségesre, ami nem él, csak úgy csinál. Ahogyan a feldolgozott termékek is olyanok, mint az étel, vagy az államforma demokráciának akar látszani, stb. (Nem csak nálunk.)

Egy macskával sokkal igazibb lehet élni, mint egy AI-vel, mert annak van néha rossz kedve, rossz természete, vagy egyszerűen csak játékos és tesz rá, mit nem szabad. Tehát életszerű. Az AI-t viszont nem a saját szempontjai alakítják, hanem a fogyasztók igényei.

A Knight Rider jut eszembe, ahogyan Michael KITT-el barátkozott. :DDD

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#37) totron válasza arty (#35) üzenetére


totron
addikt

Egy jó AI majd azt mondja, amit hallani akarsz
Ebben miért vagy olyan biztos, miért lenne ez az alapértelmezett működési állapot? Attól nyugodtan eltekinthetünk, hogy az átlag egó alapból ezt várná el, de itt egy saját értelemről beszélünk (egyszer majd).

(#36) bkercso, hanem a fogyasztók igényei.
Lehet, de akkor az már nem egy tényleges AI, hanem ugyanolyan robotrobot, mint amilyenek eddig is voltak.

(#38) Cannabis7 válasza totron (#37) üzenetére


Cannabis7
senior tag

pedig ez a replika végtelenül primitív AI, pár éve volt egy kezdetlegs ilyen beszélgetős Ai, nem sokkal fejlettebb annál.

(#39) Daelion válasza totron (#34) üzenetére


Daelion
őstag

Nem nagyon szoktam a lapcsalád ezen részére kommentelni de ez felkeltette az érdeklődésem azt elolvastam mi van itt.

Ezt a részét én sem értem, hogy aki valamiért egy ilyenre tart igényt miért kéne egyből kipusztulnia meg egyebek?
Vannak ennél sokkal rosszabb és elítélendőbb dolgok amik napi szinten történnek sajnos és ártanak vele egymásnak az emberek.
Ezzel szerintem sok mindenkinek nem ártanak aki használja.

És igen vannak olyan emberek akikkel annyira nem lehet 1 értelmes társalgást sem lebonyolítani, hogy inkább már lehet egy kicsit is fejlettebb AI-al 'társalognék' még ha nem is igazi úgymond.

Megmondom őszintén, hogy így majdnem 34 éves fejjel több mint 6 éve nincs senkim csak csalódások értek meg egyéb 'érzelmi' megalázások ezekben az években. '1.5 évet pazaroltam valakire legutóbb akinek csak kelléknek kellettem de lehet egy AI-al értelmesebben tudnék beszélgetni és az nem csinál hülyét belőlem..'

El tudom képzelni, hogy valakinek annyira elege lesz az ilyenekből és elfordul az emberi kapcsolatoktól és inkább ezzel pótolja egy bizonyos szintig. 'ettől még élhet egy amúgy számára normális életet amivel senkinek sem árt'
Szerencsére én még nem tartok itt de van, hogy nekem is elmegy a gusztusom az egész ismerkedés folyamatától a mai világban. 'Majd ha pl ott tart az AI mint mondjuk EDI Mass Effect-ből akkor lehet áttérek arra de sajnos ez az én életembe nem fog megtörténni :D '

[ Szerkesztve ]

(#40) Dare2Live válasza bkercso (#25) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Ez bocs de gigalozung.

Semmi se örök minden ki fog pusztulni. Nesze egy másik.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#41) kilua


kilua
senior tag

De ezen most ki lepődik meg? Eddig is az volt a mondás hogy "az internet 90%a pornó" most ezt egy ai generálja személyre szabottabban.

Egyébként pornográf rajzokat már az ősember is rajzolt a barlang falára készítettek termékenység szobrot, na ez került át régen újságra majd online, most meg ai-ra.

[ Szerkesztve ]

(#42) bkercso válasza Dare2Live (#40) üzenetére


bkercso
nagyúr

Azt jelentette, hogy bármire, ami létezik, mondhatjuk, hogy hogy nem pusztult ki, hiszen itt van.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#43) fatpingvin


fatpingvin
őstag

biológusként stabil agyrákot kaptam attól az elképesztő sületlenséghalmaztól amit összehordtatok. szép teljesítmény, egyben emlékeztet miért nem olvasom a kommentszekciót az ilyen cikkek alatt.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#44) Sempronius89 válasza bkercso (#5) üzenetére


Sempronius89
tag

Okos vagy, de te is pont ezt csinálod egy online térben a kényelmes szobából bezárva:

"A gondolataikban élnek sokat, egymás előtt vetítenek, elidegenedve egymástól, a természettől és önmaguktól."

Ahelyett, hogy mennél ki a szabadba, vagy legalább valamelyik ELTE koliban csinálnád az okoskodást a bölcsészlánykáknak Fritz Teufel helyett....

(#45) totron válasza fatpingvin (#43) üzenetére


totron
addikt

Milyen kommentfolyam lett volna felemelő neked?

(#46) arty válasza bkercso (#36) üzenetére


arty
veterán

Attól még, hogy egy AI a társad, lehet macskád is ;) Másra jó.

Plusz ahogy utánad is írta totron: mi van ha naiv vagyok és egy AI-ra majd tényleg nem lehet teljes egészében ráerőszakolni/beleprogramozni, hogy azt mondja, amit hallani akarsz? Illetve valószínűleg lehet ez véletlenszerű is - ma ÉPPEN nem lehet, holnap meg igen.

És attól még, hogy nem életszerű, lehet hogy sokan mégis a "tökéletes, sose rosszkedvű" AI társra szavaznának. Emberek, meh....... :D

Amúgy KITT remek példa, hogy egy primkó "chatbot" is lehet szórakoztató. És abban is biztos vagyok, hogy az átlag kapcsolat felei nem akkora entelektüellek, hogy ennél több kellene. Szóval már csak a dugáspótlékra kell megoldás és szépen ki is halhatunk :D

---

#43 fatpingvin
az agyrákot lehet, hogy biológusként tudod diagnosztizálni (magadon), ám mivel nem pszichiáter vagy, szerintem itt sokat nem ér a szakmád :P :D utóbbinak szívesen olvasnám a véleményét....

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#47) Fritz Teufel válasza arty (#46) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Nem tudok vitába szállni veled a fentiekkel kapcsolatban :D

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#48) bkercso válasza Sempronius89 (#44) üzenetére


bkercso
nagyúr

A bölcsészlány-projekt megvolt ~20 éve. Azóta a szobában ülünk és vetítünk a fórumon. ;)
Majd ha te is kimész az emberek közé, megérted, amit írtam. :DDD

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#49) Sempronius89 válasza bkercso (#48) üzenetére


Sempronius89
tag

Hát ha a neved alatt lévő insta fiók a tiéd akkor kétségem sincs. A Minecraft is tuti jó pont volt.

(#50) bkercso válasza Sempronius89 (#49) üzenetére


bkercso
nagyúr

Nem nagyon értelek. Instám nincs.
Nm azt értem vetítés alatt, amit én csinálok, hanem amit mások :DDD , ha valaki megszólal vagy egyéb módon megnyilvánul, hanem, amikor nincs meggyőződés amögött, amit képvisel vagy nincs valóság amögött, amit mutat, csak szeretné, ha elhinnék, hogy ő olyan, amilyen lenni szeretne vagy szerinte lennie kéne.

Mivel ezt nagy arányban látom, bátorkodtam írni róla egy mondatot. Mert ez gond, mivel ilyen emberekkel csak kiüresedett, vagy rosszabb esetben manipulatív kapcsolat építhető csak ki.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.