Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Újévi fogadalom

Hozzászólások

(#1) gorlin


gorlin
őstag

Sziasztok!


Azért hoztam létre a topikot ,ha valaki van olyan elvetemült és újévkor szeretne megfogadni valamit és mondjuk 10 év múlva visszajön a Prohardware-re akkor lássa mit is fogadott meg:)
Illetve visszajön egy év múlva megnézi hogy sikerült e betartani a tavaji fogadalmat.
Mivel szilveszter van ezért remélem megbocsátható nekem ez a kitűnő gondolatú topik :B

De azért kezdem.
Fogadom hogy kevesebb kólát iszom meg jövőre és áttérek az ásványvízre. :D



BUÉK

(#2) ladybug válasza gorlin (#1) üzenetére


ladybug
őstag

Ez az újévi fogadalom akkora butaság. Ha v.mit meg akarsz fogadni, miért vársz újévig vele? :P

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3) parandroid válasza gorlin (#1) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Inkább kinyitottam ezt: [link].

[Szerkesztve]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4) parandroid válasza parandroid (#3) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kinyitottam volna, de már túl régóta zárva, ezért nem lehet...

Úgyhogy maradjon ez a téma, referenciaként pedig a link egyel lejjebb.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#5) Maranello


Maranello
tag

peterkeT:ezt híjják égésnek?:D

Újévi fogadalom?Végre szerzek valami szakmát!!

(#6) nRu3


nRu3
addikt

Megfogadom hogy kevesebb időt töltök a barátnömel és inkább veszek egy gumi nőt, többet recskázok és kevesebb időtt töltök el itt a PH-n, és nem költök sok pénzt új hardvere.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#7) parandroid válasza Maranello (#5) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt hívják jófejségnek, mivel először zártam a témát, aztán úgy döntöttem, hogy egyszer van egy évben újév, hadd legyen... Pedig példálózhattam volna a keresővel is, hogy volt már ilyen téma, az is zárva, de nem. Erre ez a hála? Megfogadom, hogy jövőre zárom, ha ilyet látok, jó? ;] :P

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#8) gorlin válasza parandroid (#4) üzenetére


gorlin
őstag

Az előbb nem találtam meg az általad belinkelt topikot(de mivel zárva volt ezért mindegy is lett volna)talán tényleg jobb lett volna minnél régebbi hozzászólások is vannak de ez is jó lesz

A másik amit mondani akartam:Tudom hogy ez a megfogadom dolog ökörség ezért komoly dolgokat sohasem szilveszterkor fogadok meg.De azért apróbb dolgoknak amik nem osztanak,szoroznak adok egy esélyt:)
Szóval aki idejön azzal a bölcseletével hogy egy nagy baromság, gyerekség,hülyeség az újévi fogadalom at mondom igaza van:) de kisebb nem életbevágó dolgokat igenis meg lehet fogadni.
Megjegyzem idén fogadtam meg először valamit :D (amit fentebb írtam)



[Szerkesztve]

(#9) gorlin válasza parandroid (#7) üzenetére


gorlin
őstag

Köszönöm.Szerintem is rendes volt a dolog(Na mindegy az előbb megtudtuk mit fogadtál meg:) )

[Szerkesztve]

(#10) _az


_az
senior tag

asszem elmegyek szoliba.:D

az

(#11) nRu3 válasza _az (#10) üzenetére


nRu3
addikt

miért anyira fehér vagy ? vagy tényleg sok időt töltötél a pincében napsütéskor :DDD

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#12) karyo


karyo
senior tag

megfogadom, hogy nem fogadok meg semmit. :B

Enjoy the silence.

(#13) zsiga667


zsiga667
addikt

Megfogadom hogy a keddi mikrobi-vizsgám előtt belenézek a tankönyvbe, végülis elég gáz lenne ügy bemenni hogy azt se tudom miről szól a tárgy... :DDD

(#14) Csimoka


Csimoka
tag

sziasztok!
én nem merek újévi fogadalmat tenni, mert félek, hogy úgysem tudom betartani..... :( :B
és ráadásul éjfélkor mindig elfelejtem, hogy kellenne, mert akkor tök mással vagyok elfoglalva....pl: virsli, lencse, telefon a családnak... :))
de Nektek sok sikert ahhoz, hogy betartsátok, amiket fogadtok!!

(#15) cornfake


cornfake
aktív tag

megfogadom hogy januar elso napjan ki sem kelek az agybol :D
/es ezt ajanlom apjuknak is:D/

I'm what's left, I'm what's right..

(#16) nRu3 válasza Csimoka (#14) üzenetére


nRu3
addikt

A fogadalom nem azt jelenti hogy 100%-osan be is kell tartani :)

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#17) _az válasza nRu3 (#11) üzenetére


_az
senior tag

kizárólag éjjel napozok :D
amúgy kicsit macerás a bőröm, monta a kozmetikusom, hogy segít :D
tisztára kurvulok: szauna-szoli-kozmetikus... lassan eljutok a talpgyantázásig :DDD

az

(#18) karyo válasza nRu3 (#16) üzenetére


karyo
senior tag

akkor sok értelme van ;)

Enjoy the silence.

(#19) nRu3 válasza _az (#17) üzenetére


nRu3
addikt

ez jó ''tisztára kurvulok'' :D

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#20) nRu3 válasza karyo (#18) üzenetére


nRu3
addikt

igazábol nincs sok értelme, mindnki minden évben megfogad valamit de már a következő héten megszegi a fogadalmát és ez igy történik minden évben, persze minden tisztelet a kivételnek. :R

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#21) Csimoka válasza nRu3 (#20) üzenetére


Csimoka
tag

én éppen ezért nem fogadok semmit :P

(#22) gorlin válasza nRu3 (#20) üzenetére


gorlin
őstag

Tényleg nincs sok értelme.
De a betartható normális,emberi fogadalmak talán beteljesülhetnek,ha a kitalálójuk is úgy akarja:)

(#23) gorlin válasza zsiga667 (#13) üzenetére


gorlin
őstag

Na tessék itt van egy teljesen földön járó fogadalom:)
És ez tényleg egy hasznos egy vizsga előtt

(#24) ladybug válasza _az (#17) üzenetére


ladybug
őstag

Az meg minek? Hobbit vagy? :D

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#25) _az válasza ladybug (#24) üzenetére


_az
senior tag

mé', hát nem ez a módi manapság? :D
amúgy nyáron kipróbálta a gyantát, egy kockát lecsupaszított a csuklómál, nem tetszett :D
(még jó, hogy haverom a csaj, jól elbaromkodok nála :DDD)

az

(#26) nRu3 válasza _az (#25) üzenetére


nRu3
addikt

egymás hátát begyantázátok mi :D hogy milyen perverz emerek vannak :D

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#27) _az válasza nRu3 (#26) üzenetére


_az
senior tag

hát dögös egy csaj :))
amúgyis ''nem vagyok én perverz, csak haladok a korral'' :D

az

(#28) parandroid válasza _az (#27) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

''Egy tollal csinálni egzotikus. Egy egész csirklvel perverz...'' :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29) nRu3


nRu3
addikt

jó látni a hangulat az megvan, mindenki elvan :D
megfogadom hogy ebben az évben nem látogatok a PH-ra és a gépet sem használom :D

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#30) gorlin válasza nRu3 (#29) üzenetére


gorlin
őstag

Hát,úgy hogy már csak két és fél óra van hátra talán nem lehetetlen :DDD
Bááár...

(#31) nRu3 válasza gorlin (#30) üzenetére


nRu3
addikt

Na jó megszegem :D de most már tényleg mennem kell

Mindenkinek B.U.É.K !!!! [kép]

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#32) gorlin válasza nRu3 (#31) üzenetére


gorlin
őstag

BUÉK!

(#33) george11 válasza parandroid (#7) üzenetére


george11
senior tag

''Ezt hívják jófejségnek, mivel először zártam a témát, aztán úgy döntöttem, hogy egyszer van egy évben újév, hadd legyen...''

Akkor a sétáló janis topicot miért törölted? Legalább éccakára maradhatott volna,elég sok embernek teccett a dolog .... Elvégre szilveszter van, és ilyenkor nem igazán a hardware/software jut az ember eszébe (jó esetben) :))


Sorry az off miatt, én megfogadom,hogy jövőre leszokok a gyorshajtásról :B

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#34) parandroid válasza george11 (#33) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Van:

- BUÉK-topik: [link],
- Szilveszteri chat-topik: [link],
- Újévi fogadalom topik: [ez].

Legyen elég ennyi.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#35) george11 válasza parandroid (#34) üzenetére


george11
senior tag

Rendben, úgysincs beleszólásom ;)

Annyit még hozzátennék,hogy BUÉK mindenkinek :R :)

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#36) Korcsii


Korcsii
őstag

megfogadom hogy jövőre is gyarapírom hsz-eimmel ezt a nagyszerű fórumot :)

(#37) Kokkantas


Kokkantas
aktív tag

Megfogadom ,hogy ....

..SOHA NEMADOM FEL.

(#38) lesaux


lesaux
veterán

Lefogyok.

(#39) Yaye válasza lesaux (#38) üzenetére


Yaye
őstag

Megfogadom hogy soha többé nem bízom senkiben és nem engedem hogy bárki túl közel kerüljön hozzám.

(#40) Protezis


Protezis
őstag

Megpróbálom az eddigi, amúgy is érzelmektől mentes életemet még jobban a logika alapjaira helyezni. Miért erőltessem azt, ami nem megy?! Ebben látom a jövőt. Éljen a kockafejűség!

(#41) nRu3 válasza lesaux (#38) üzenetére


nRu3
addikt

Azt én is megfogadtam most de egyenlőre elkéne tünteni a tepsi jó finom csülköket , a fazék lencsét, néhány tortát, ilyen kaloria bombák után néha azt gondolom lehetetlen lesz :D

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#42) ladybug válasza Yaye (#39) üzenetére


ladybug
őstag

:(
Azt hittem a fogadalmak pozitív irányba kell, hogy mutassanak.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#43) Sianis


Sianis
addikt

Megfogadom, hogy peterkeT az idén sem hagyom békén, pláne mert a topic elején jóhiszemű volt... ;]

[Az még tavaly volt. - peterkeT]

(#44) gorlin válasza ladybug (#42) üzenetére


gorlin
őstag

Lehet hogyYayenek most ez a pozitív irány.

(#45) gorlin


gorlin
őstag

Amúgy már fél órája fent vagyok és nem ittam kólát (ez volt a fogadalom)
Keményen tartam magam:)

(#46) PuFFoK


PuFFoK
tag

Többet az életbe nem iszok! :)
Bár ezt mintha már egy párszor megfogadtam volna. :U

A zöld üveges Köbányait szeretem

(#47) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Az egyik fogadalmam az volt, hogy még idén rágyúrok a hsz ra , és csinálok magamnak egyéni arcképet, mert ezzel egy régi vágyam fog teljesűlni :DD

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#48) parandroid válasza Jégkokó (#47) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem kell kapkodnod. 600 hozzászólás 180 nap alatt teljesen kényelmes tempó...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#49) @Töki15


@Töki15
tag

Szorgalmasabb leszek!
És meg igérem hogy, jövőre is itt boldog új évet kivánok minden kedves ph-snak!
BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK!


[Szerkesztve]

(#50) Yaye válasza ladybug (#42) üzenetére


Yaye
őstag

Arra is mutat. Kb 13 évvel ezelőtt megfogadtam hogy mindent elkövetek hogy soha többé ne legyek szerelmes, ezt nagyjából teljesítettem is, de sajnos ez nem volt elég...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Újévi fogadalom
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.