Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  újabb tft monitor tesztet akarunk! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Gábor vitéz


Gábor vitéz
tag

Még tesztet! Még! Főleg 17-19''-osokról! Írtam már a Monitor fórumba is de nem volt válasz. :(

Szeretnénk még további teszteket, mert sokan állunk vásárlás előtt. És sokan vagyunk akik még mindig keresik az igazit! Segítsetek megtalálni köszi!!

Ui.: tudom hogy nem egyszerű egy ilyen monitortesztet összehozni, de probáljátok meg!

Vetkőzz szépen Tündérke! A kívánság az kívánság!... (o)(o) XD

(#2) karib válasza Gábor vitéz (#1) üzenetére


karib
addikt

Jön :) Csak túl sok TFT van a piacon, és MLaca erőforrásai is végesek. De asszem már kiásta magát a vagonnyi TFT közül és hamarosan lesz cikk is.

Department of Redundancy Department

(#3) Gábor vitéz válasza karib (#2) üzenetére


Gábor vitéz
tag

Túl sok? Hol az a túl sok? Sajna nem a magyar piacon :( Vagy mégis, csak eddig rossz helyen keresgéltem? Ha nem nagy fáradság, itt is közzétehetnéd, vagy e-mailben elküldhetnéd, hol érdemes körülnézni! Előre is köszi!

Vetkőzz szépen Tündérke! A kívánság az kívánság!... (o)(o) XD

(#4) Keitaro válasza karib (#2) üzenetére


Keitaro
addikt

Wow! Sokat kell még addig aludni? Remélem lesznek az általam oly hiányolt moncsik is ^_^

(#5) detri válasza karib (#2) üzenetére


detri
aktív tag

Hogyhogy mindig MLaca csinálja ezeket a teszteket? (nem azért kérdem, mert bármi bajom is lenne Vele. Csak /me kíváncsi :) )

(#6) karib válasza Gábor vitéz (#3) üzenetére


karib
addikt

Hát, azért van jópár darab, pedig hozzánk sem jut el az összes. Persze a világon úgy amblokk nagyobb a kínálat, de azért nem panaszkodhatunk... Hogy pontosan mi lesz a tesztben, még én sem tudom, Laca dolgozik rajta, néha keopsz segítségével.

Department of Redundancy Department

(#7) karib válasza Keitaro (#4) üzenetére


karib
addikt

Reméljük. Talán jövő hét? Nemtom, Parci hogy ütemezi a dolgokat. Addig tessék az Athlon 64-en kérődzeni :)

Department of Redundancy Department

(#8) karib válasza detri (#5) üzenetére


karib
addikt

Ő lett erre beidomítva :) Viccet félre téve, őrá esett a választás, mert más mást csinál. Világos? :D

Department of Redundancy Department

(#9) detri válasza karib (#8) üzenetére


detri
aktív tag

Aham, értöm. :D

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  újabb tft monitor tesztet akarunk! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.