Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) twollah


twollah
nagyúr

2 napi távollét után újra felnéztem a pH! oldalára, és egy borzadály fogadott.

Az oldal áttekinthetetlen, a fórumban lehetetlen a tájékozódás stb.

Rosszul látok, vagy ez a jövő?

(#2) Polesz válasza twollah (#1) üzenetére


Polesz
addikt

Rosszul látsz és ez a jövő. Egyébként meg tiszteletbeli bétateszter mindenki. Ha nem tetszik ne nézd, ne használd.

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#3) twollah


twollah
nagyúr

Viccnek is rossz.

Hol lehet beállítani, hogy a hozzászólások növekvő számszorrendben jelenjenek meg?

(#4) LordX válasza Polesz (#2) üzenetére


LordX
veterán

Azért egy híroldal nem úgy működik, hogy ha nem tetszik, ne nézd...

(#5) LordX válasza twollah (#3) üzenetére


LordX
veterán

Nyugi twollah :) Nézd meg a Rios R3 beta teszt c. topikot, abban választ találsz minden kérdésre. Majd megjavul (megjavítja Parci) a cucc :)

(#6) nokamiki válasza twollah (#3) üzenetére


nokamiki
senior tag

Az aktív tagok alatt!
a nyilakkal

V2 rider - Yamaha MT-01

(#7) steveetm válasza twollah (#3) üzenetére


steveetm
őstag

Olvasni még tudsz? Akkor ess neki a béta tesztelős topicnak ott minden le van írva
Üdv.: steveetm

(#8) JulWCZar


JulWCZar
senior tag

Nálam Operával festett kicsit érdekesen, de IEvel tökéletesen bejött.

(#9) twollah


twollah
nagyúr

Minek kell variálni valamit mint kutyának a baszást?

(#10) steveetm válasza twollah (#9) üzenetére


steveetm
őstag

Azért hogy legyen min idegeskedned!
Üdv.: steveetm

(#12) Den válasza Kalandor (#11) üzenetére


Den
veterán

ne ide írjátok, hanem az r3-as topicba

www.simson4t.hu

(#13) engusz


engusz
veterán

Kedves twollah!

Ez az egész értünk van! Nem ellenünk! Szerintem Te is kibírod azt a rövid időt, amíg minden a helyére áll!

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#14) Parci válasza twollah (#9) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Husi: hihetetlen módon nem érdekel a hisztid... például azért kell variálni, mert a régi motor állandón SQL errort nyomott, mert nem tudtam már fejleszteni rajta, meg még ezer olyan okból, amit úgy látszik nem tudsz elképzelni.

Viszont, mivel hónapok óta ezt programozom, és 2 napja ész nélkül bug-peccselek, nem vagyok humoros hangulatomban. Ezért ha még egyszer rendkívül jópofa módon okoskodsz a mai nap folyamán, egyszerűen letiltalak... :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#15) Den válasza Den (#12) üzenetére


Den
veterán

de előtte olvassátok el, hogy ne írjatok olyat amit már 8-an mondtak, kb a 100-dik hozzászólástól kezdjétek

www.simson4t.hu

(#16) iguana válasza twollah (#1) üzenetére


iguana
őstag

gondolhattam volna, hogy csak te leszel az, aki levág egy gyerekes hisztit, és toporzékol.
szánalmas.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#17) WN31RD válasza Parci (#14) üzenetére


WN31RD
addikt

Szerintem twollah csak humorizálni akart.
Vagy naiv és túlságosan jóhiszemű vagyok?

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#19) Den válasza Kalandor (#18) üzenetére


Den
veterán

oks

www.simson4t.hu

(#20) nokamiki válasza WN31RD (#17) üzenetére


nokamiki
senior tag

Nem hinném, hogy humorizált!




De azért tényleg meg kell érteni a házigazdá(ka)t is!
Nem lehet egyszerű ezt összerakni és a rendszert felállítani

V2 rider - Yamaha MT-01

(#21) WN31RD válasza nokamiki (#20) üzenetére


WN31RD
addikt

Parci reakciója természetesen teljes mértékben érthető.

Azért írtam egyébként, hogy twollah valószínűleg csak humorizálni akart, mert nem gondolom róla, hogy annyira hülye lenne, hogy nem érti, mi értelme lehet egy új PH! motornak. A stílusa persze minősíthetetlen volt már megint, és ezért jogosan hordták le, de feltételezem, hogy nem az őszinte felháborodás beszélt belőle, hanem inkább a kötözködésre való hajlama ütközött ki megint. :)

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#22) twollah válasza Parci (#14) üzenetére


twollah
nagyúr

Először is nem vagyok husi, ezt a megszólítást másnak tartogasd.
Másodszor mondjuk nem ártott volna valami tájékoztatót kiírni a főoldalra pár nappal ezelőtt, hogy gondok lesznek az oldallal ez, és ez miatt, de utánna reméljük jobb lesz.
Harmadszor ha ez nálad okoskodásnak számít amit mondtam akkor mit tudom én.
Negyedszer utálom amikor valaki a hatalmával visszaél.

(#23) Polesz válasza twollah (#22) üzenetére


Polesz
addikt

Már bocs, de hetek óta másról se megy a duma, hogy hamarosan RIOS3 átállás lesz :(

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#24) steveetm válasza twollah (#22) üzenetére


steveetm
őstag

nem fog visszaélni a hatalmával, használni fogja!
Mellesleg ha eddig távol voltál akkor nemtökmind1 neked hogy kiirtá kvagy nem? egyébként aki nézi a bal oldai fórumtémákat az észre kellett ohgy vegye a béta tesztelős topicot ami szólt előre.
Ja hogy te nem olvastad el? egyéni szoc. prob.
Üdv.: steveetm

(#25) twollah válasza Polesz (#23) üzenetére


twollah
nagyúr

Lehet, hogy én vagyok az egyedüli aki nem látta sehol sem?
Bár szerintem ezzel még jó páran vannak rajtam kívül akik nem biztos, hogy a nap 24 órájában a fórumokat túrják.

(#26) WN31RD válasza twollah (#22) üzenetére


WN31RD
addikt

Válasz a második pontodra: Ha a hivatalos figyelmeztetés hiányát kifogásolod (véleményem szerint jogosan - hacsak nem az a helyzet, hogy volt ilyen, csak az én figyelmemet is elkerülte), akkor ezt kellett volna mondanod, nem pedig ''Minek kell variálni valamit mint kutyának a baszást?'' stílusban magát a változást kritizálnod (illetve inkább fikázás volt ez, nem pedig kritika).

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#27) biker válasza twollah (#22) üzenetére


biker
nagyúr

frank okiccsávó vagy, te ugathatsz, de ha neked szólnak, akkor...

ehh, nem is mondom mi vagy, de szánalmas...

nem kéne ám leugatni azt, aki segíteni akar és fejleszteni, NEKED, te kis userke...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#28) Den válasza twollah (#25) üzenetére


Den
veterán

de most áruld már el hagy azon kívűl hogy kicsit máshogy néz ki az oldal mint szokott, mi a problémád? Mi kár ért? Mit nem tudsz csinálni amit szeretnél?

www.simson4t.hu

(#29) biker válasza Den (#28) üzenetére


biker
nagyúr

sztem épp azt csinál, amit szeret, fikáz, azt szereti... :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#30) engusz válasza Den (#28) üzenetére


engusz
veterán

Úgy gondolja, hogy megint lehetősége van megmutatni az igazi stílusát.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#31) twollah válasza WN31RD (#26) üzenetére


twollah
nagyúr

Ok a kutyás kitörés egy kicsit erős volt ezt aláírom.

A hivatalos felhívás, figyelmeztetés hiányát hiányolom, mivel jóval kevesebbet tartózkodok netközelben, mint az elmúlt időszakban.

(#32) azzio


azzio
aktív tag

elsőre én is megrökönyödtem, sőt még csak nem is tetszett ez az új cucc, de aztán hamar megtaláltam, hogy mi hol van. és rájöttem, hogy nem elvettek tőlünk, de kaptunk némi pluszt is (már ami a felszínt illeti... hogy alatta mi, van, azt kb. úgy tudom elképzelni, mint a bebábozódott cserebogarat, úgyhogy hajrá!)

(#33) steveetm válasza biker (#29) üzenetére


steveetm
őstag

Inkább meg kellett volna köszönni hogy lehetőséget kapott arra hogy lehordjon másokat:) bár ez sztem is szánalmas mostmár:(
Üdv.: steveetm

(#34) WN31RD válasza twollah (#31) üzenetére


WN31RD
addikt

Oké, ez érthető. Ebben az esetben valami ilyesfélét kellett volna írnod:
''Nagyon kellemetlenül értintett, hogy nem tudtam előre, hogy ma a RI/OS 3 tesztelése fog folyni, és emiatt gondok lesznek a fórummal. Igaz ugyan, hogy egyes topicokban szó volt erről, de nem várható el senkitől, hogy minden topicot figyelemmel kövessen, ezért sokkal jobb lett volna, ha valamilyen hivatalos figyelmeztetést kaptunk volna már néhány nappal korábban. Ez nem történt meg, tehát kár róla többet beszélni, de legyetek szívesek a jövőben ügyelni az ilyesmire. Köszönöm.''
Ugye mennyivel kulturáltabb, mint az, amit te írtál? (nem csak stílusában, hanem tartalmilag is)

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#36) twollah válasza WN31RD (#34) üzenetére


twollah
nagyúr

Kinevezlek hivatalos szóvivőmnek.

(#37) _Volkovy_ válasza twollah (#31) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Ha nektek jó az R3,akkor nekem is :).Valószínűleg Parci a belét kirobotolja hogy jól működjön,de a végén tuti lesz.Forza Ph :)

(#38) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Na ez nem oda ment volna de sebaj..

(#39) WN31RD válasza twollah (#36) üzenetére


WN31RD
addikt

:))

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.