Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Új Nv40 információk (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Raymond


Raymond
félisten

Na jo, nem informaciok, hanem ''informaciok''. The Inquirer es toluk is Fuad szemelyesen, ugyhogy nem tulsagosan lelkesedni...:DD

[L]http://www.theinquirer.net/?article=14058[/L]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#2) Thom!


Thom!
veterán

Ezek a PR-dumák....... :o

[Szerkesztve]

(#3) Raymond válasza Thom! (#2) üzenetére


Raymond
félisten

Orult szamokkal dobaloznak nem ? Ilyet akkor szoktak csinalni, ha amugy nincs mit mutatni. Gondolok itt az ''Amelyik kutya ugat, az nem harap'' regi bolcsessegre...

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#4) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

[L]http://www.hardwareoc.hu/index.php/p/news/y/4532.html[/L]

(#5) Raymond válasza Alvin_ti4200 (#4) üzenetére


Raymond
félisten

''teljes értékű 3.0-s képpontárnyalót tartalmaz!''

Az ilyenektol megyek a falnak...:O

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#6) rudi


rudi
nagyúr

Megint neszesemmifogdmegjól... Ez abba a ''hír'' kategóriába tartozk amit illik átugorni...

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#7) Raymond válasza rudi (#6) üzenetére


Raymond
félisten

Akkor sokat fogsz ugralni a kovetkezo par hetben egesz Marcius 18.-ig, mert minel kozelebb lesz ez a datum (Cebit) annal tobb ilyen ''bujik elo'' :D

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#8) engusz válasza rudi (#6) üzenetére


engusz
veterán

Nagyon bíztatóan hangzik, amit az nV ígér. Szerintem nagyon jól tudja, hogy ha most nem bizonyít, akkor nem sok jót várhat a jövőben. Nem azt mondom, hogy neki kell a leggyorsabb kártyát gyártania, de szabadúljon meg a mostani ''betegségeitől'' és akkor minden rendben lesz.

Mondjuk most nem sajnálom, hogy FX5900XT-t kellett vennem. :P

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#9) Thom!


Thom!
veterán

Ha ennek a fele igaz lenne...:t

(#10) engusz válasza Thom! (#9) üzenetére


engusz
veterán

Én mondjuk már a GeForce FX megjelenése előtt bizakodó voltam. Pedig akkor már talán kint volt a Radeon 9700 (Pro). Furcsa, de még mindig így vagyok ezzel. Igaz most már utoljára. Ha ezzel is mellélő az nVidia, akkor nem fogom őket szeretni. :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#11) maszat válasza engusz (#8) üzenetére


maszat
senior tag

Hát igen, ha az nV nem tudja az új lapkákkal behozni azt ATI-t, a GPU részleg a 3DFX sorsára juthat (A fejlesztők először tönkretették a 3DFX-et, majd átszivárogva az nVidiába most azokat próbálják csődbe vinni)

Hát igen a DOOMIII 4x, a HL2 7x lesz gyorsabb - persze, mint az 5800 tette anno, amikor 2x gyorsabb volt mint az akkori csúcskari
MESE HABBAL

(#12) engusz válasza maszat (#11) üzenetére


engusz
veterán

Én azt mondom, hogy várjuk ki. Jelenleg sok múlik ezen a kártyán. Ezért kicsit izgalmasabb a dolog. :)

Az pedig, hogy melyik gyártó éppen milyen marketing szöveget mellékel a jövőben megjelenő terméke mellé, az meg olyan amilyen. Nem kell komolyan venni.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#13) klewy


klewy
aktív tag

Szerintem 1 a lényeg.Ez az egész videokari verseny nekünk JÓ.
Minél elöbb adnak ki új überbrutál kártyákat, annál jobban le kell hogy nyomják az előző csúcs kártyák árát --> annál elöbb lesz 9800-am esetleg 5900 -em.
Nekem igazából nyolc hogy melyik gyártó kártyáját használom, amíg elégedett vagyok vele.

music4ever

(#14) Loretto válasza engusz (#10) üzenetére


Loretto
veterán

ők nem a szeretedre vágynak hanem a buxád tartalmára. pont.

Soirée...

(#15) Raymond válasza Loretto (#14) üzenetére


Raymond
félisten

Teljesen ki akarod olni a remenyt es a romantikat a fiatalsagbol ? :D

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#16) divot válasza klewy (#13) üzenetére


divot
veterán

Hát vazz, én már elég rég (vagy soha?) láttam árharcot a vga piacon. Ez az 5900XT ügy is csak azért alakult kedvezően, mert beszart a nvidia. De igazából nem mozdult a piac egy centit sem, a többi szegmensben maradtak a régi árak.

(#17) Loretto válasza Raymond (#15) üzenetére


Loretto
veterán

tudod a remény hal utoljára. és a romantika maradjon a lányoknak:)))))ez buisnes.mocskos buisness

Soirée...

(#18) xuldar válasza divot (#16) üzenetére


xuldar
őstag

Azért ha megnézed, a 9600XT-k ára nagyon nagyott esett az utóbbi 3 hét alatt, és azért az árrért már tényleg jó a teljesítményük.
Egyébként tényleg az FX5900XT most a legjobb vétel. Ha lenne pénzem, akkor én is cserélném a Ti4200-met.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#19) Peat;) válasza divot (#16) üzenetére


Peat;)
veterán

Nem marad, az ati bizony emeli az árakat(9800pro-ra gondolok) Ilyet nv soha nem csinált, ezért remélem hogy viszaelőzik az atit, sokkal jobb fejek voltak, 70 ezer körül volt a legjobb vga-juk, csak jött a 9700 és azóta megy az ami. (én is 9800-at vettem jó drágán,mert nem volt más ami megérte volna, 5900xt akkor jött be és az ati fanoknak sikerült lebeszélni róla, így nekem 70-ben volt de még a bátyám is adott bele(pedig sosem játszik szinte:) )

(#20) Raymond válasza divot (#16) üzenetére


Raymond
félisten

Viszont mar van az 5900Xt-re egy kvazi valaszlepes. A Sapphire leviszi a 9800Pro 128MB arat 220,- EUR-ra...Hogy ez MO-n mikor lesz aktualis az mas kerdes. Biztosan legalabb ket het.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#21) divot válasza Raymond (#20) üzenetére


divot
veterán

Ha lesz Magyarországon egy hónapon belül bruttó 60K-ért 9800PRO, akkor leszopom magam. De komolyan. :O Aztán meg eladom az 5900LE-t, de ezt Alvinnak ne mondjátok meg. :P

[Szerkesztve]

(#22) Peat;) válasza Raymond (#20) üzenetére


Peat;)
veterán

Végre valami pozitív lépés. Lehet hogy a következő vga-k (nv40 meg loki) brutálok lesznek ezekhez képest? Mindegy mert a játékok úgysem használják ki.

(#23) Raymond válasza divot (#21) üzenetére


Raymond
félisten

Nem mindha meleg lennek, de arrol kuld ej divx-et :DD

Amugy itt van meg egy csokkentes elotti ar. Mar ez is eleg jo:

[L]http://www.komplett.co.uk/k/ki.asp?action=info&sku=122901&p=&t=278&l=2&AvdID=1&CatID=24&GrpID=1&cks=PRL[/L]

[Szerkesztve]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24) Loretto válasza Raymond (#23) üzenetére


Loretto
veterán

és hol látjuk viszont a divx-et?;)

Soirée...

(#25) divot válasza Loretto (#24) üzenetére


divot
veterán

Nem kell oda divx. Ahogy mostanság mennek a dolgok, az esti Fókuszban benne lesz a show. :D

(#26) Raymond válasza Loretto (#24) üzenetére


Raymond
félisten

Majd valahol a tar.hu-n vagy a geocities.yahoo.com-on :DD

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#27) Loretto válasza divot (#25) üzenetére


Loretto
veterán

nagy piros karikával a bal alsó sarokban?:P

Soirée...

(#28) Raymond válasza divot (#25) üzenetére


Raymond
félisten

Lehet hogy beraknak valamelyik valosagshow-ba is...:D

Na hagyjuk ezt, mert atraknak minket a faradt goz-be....

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#29) divot válasza Loretto (#27) üzenetére


divot
veterán

Ja, és az lesz a kísérő szöveg, hogy a MyDoom vírus legújabb változata már gépről emberre is terjed.

(#30) Loretto


Loretto
veterán

OFF:ne haragudjatok de nem tudna vki pesti segíteni hogy mivel tudnék eljutni most szombaton a camponábol a déli pu-ra bkv-val?thx

ON

Soirée...

(#31) divot válasza Loretto (#30) üzenetére


divot
veterán

[L]http://www.campona.hu/hirek/terkep/?PHPSESSID=a7c4c6604ce2f47e93741c34baaa7805[/L]

Innen kiválaszthatod a legjobb megoldást.

(#32) Loretto válasza divot (#31) üzenetére


Loretto
veterán

hát a hülye pécsi nem látja a délit ill. nem tudja a cimét.de azér kösz.nem OFf-olok nehogy szó érjen.

[Szerkesztve]

Soirée...

(#33) Egon válasza Thom! (#9) üzenetére


Egon
nagyúr

Olyan megható, hogy az Ati hasonló bejelentéseit meg kajálod, mint kacsa a nokedlit...;]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#34) divot válasza Loretto (#32) üzenetére


divot
veterán

Még soha nem jártam a Camponában, de pld a 3-as busszal bemész a Móricz Zsigmond körtérre, ott a 4-6-os villamosra pattansz, és elmész pld. a Blaha Lujza térig, ahol átszállsz a piros (2-es) metróra, és irány a Déli Pu.

(#35) Loretto válasza divot (#34) üzenetére


Loretto
veterán

thx.ezt leirom.

Soirée...

(#36) Kirbly válasza Loretto (#30) üzenetére


Kirbly
aktív tag

OFF: legegyszerubben a 3-assal a moriczig, onnan meg a 61-es villamossal :D az mar a deliig visz :D

Mi? Nem tetszik ez a sor? Hívja a 06-80-NA-ÉS-AKKOR-MI-VAN ingyenes számot…

(#37) Kirbly válasza divot (#34) üzenetére


Kirbly
aktív tag

szegenyt jo elkuldted a varosba gombat szedni :D

Mi? Nem tetszik ez a sor? Hívja a 06-80-NA-ÉS-AKKOR-MI-VAN ingyenes számot…

(#38) divot válasza Kirbly (#36) üzenetére


divot
veterán

Na tényleg. De hát mi, pestiek (ráadásul vidéki gyökérzettel), az ilyen budai finomságokat nem nagyon ösmerjük. :D

(#39) Kirbly válasza divot (#38) üzenetére


Kirbly
aktív tag

MEGALOL
ezert kapsz nalam egy jo pontot :D dijazom az ilyen jo beszolasokat :C

Mi? Nem tetszik ez a sor? Hívja a 06-80-NA-ÉS-AKKOR-MI-VAN ingyenes számot…

(#40) xuldar válasza Peat;) (#19) üzenetére


xuldar
őstag

Fogalmam sincs, hol láttál 70k-ért Ti4600-at, miután megjelent az FX5800U, de szerintem időzavarban vagy.
Amikor bejött a Gef4, 160ezer volt a 4600. Azért ennyibe még egy 9800XT sem kerül. Az 5950U még most is sokkal drágább, mint az ATI.
Biztos, hogy ugyanazon a bolygón élünk?:)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#41) Peat;) válasza xuldar (#40) üzenetére


Peat;)
veterán

Én 48-ért vettem 4200-est szinte még az első napokban, 70 rémlett a 4600-ra (innovision és nem asus és nem quadro vagymi féle) A gf2-esek ára is leesett és gf3 -aké is (gf3ti200 is jó vétel volt). Ezeket mind 40 körül már lehetett hazavinni amivel jóideig semmi baj nem volt/nincs. Most ennyiért 9600pro/xt van bár azért drágábbak, és nem hinném hogy addig kibírják mint az a gf3-as és gf4-es max grafikán. (doom3 motor pl. már lehet hogy megfekteti ezeket high grafikában)
Az meg másik dolog hogy ha időt és tudást szánnak a progira a fejlesztők sokkal kisebb gépigény állhat elő, erre példa a deusex2(lassú) és pl. maxpayne2(fut szinte mindenen) .

(#42) Loretto válasza Kirbly (#36) üzenetére


Loretto
veterán

thx.a végén kiderül hogy át sem kell szállnom nemde?:)))

Soirée...

(#43) marcee válasza Loretto (#35) üzenetére


marcee
addikt

(Nehogy! A Móritz-ról a 18-as és 61-es egyenesen a Délihez megy.
De ami mégjobb a Campona mögött vontra is szállhatsz...)

\m/

(#44) Kirbly válasza Loretto (#42) üzenetére


Kirbly
aktív tag

sajnos mindenkepp at kel szallnod :( de a leggyorsabb meg mindig a vonat lenne ahogy itt mar mondtak is :) de ha nem szereted akkor a 3-as, 61-es utvonal a legtutibb Neked :)

Mi? Nem tetszik ez a sor? Hívja a 06-80-NA-ÉS-AKKOR-MI-VAN ingyenes számot…

(#45) Egon válasza Peat;) (#41) üzenetére


Egon
nagyúr

Ott van a bibi, hogy a Ti4200 jóval a 4400-4600 vonulat után jelent meg (egyébiránt én is akkor vettem: 128 megás Asus-t nettó 52K-ért...).

Az árakat az NV kezdte felverni, a GF2 Ultrával (talán az volt először nettó 100K felett a megjelenésekor...).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#46) Overlocker válasza Raymond (#20) üzenetére


Overlocker
veterán

Hát igen..., egyhamar nem érnek ide ezek az árak. Az Athlon 3200+ XP már mióta 210$ nálunk megy 90-100 E közt vesztegetik.(Vidéken meg főleg)

(#47) Loretto válasza Kirbly (#44) üzenetére


Loretto
veterán

jo lesz 3-as 61-es.

Soirée...

(#48) xuldar válasza Peat;) (#41) üzenetére


xuldar
őstag

Pontosan egy éve volt 65+áfa a Noname Ti4600 (van akkori árlistám). Nem tudom, hol nézted, de már jó két éve beesett a Gef4 a boltokba. És mint mindent, kezdetben ezt is aranyárban adták. Aztán hamar leesett az áruk.

[Szerkesztve]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#49) xuldar válasza Overlocker (#46) üzenetére


xuldar
őstag

Egy héttel ezelőtt kiskerben bruttó 74k volt a proci, és megy lejjebb. Ez Debrecen. Pesten szerintem még olcsóbb.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#50) Thom!


Thom!
veterán

Az ATI automatikus tuninggal megfejelt Overdrive drivereit látva az NVIDIA-nak is megindult a nyáltermelése. Az 55-ös jelzésű, ForceWare 2.0 drivercsomag a marketing szöveg szerint maximum 20%-os teljesítménynövekedéssel kecseget. A driverhez továbbá egyedi játékprofilok, kontextusalapú súgó és a TV, valamint HDTV felhasználók igényeire szabott fejlett vezérlőpult dukál.

hardwired.hu


Szép tavasznak nézünk elébe.
Kavarkád rulez. :)

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Új Nv40 információk (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.