Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  új neovo nyereményjáték! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Szeke


Szeke
senior tag

Most látom a főoldalon a hirdetést. Még link ugyan nincs, de biztos jó lesz. Izgatottan várjuk :DD

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#2) Ploszi


Ploszi
senior tag

én is kattintottam már rá vagy 2 napja, de még semmi :(

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#3) eper-fa válasza Szeke (#1) üzenetére


eper-fa
aktív tag

/te még jó h új témát indítottál ennek. csak az ooftopicban volt róla szó+asszem a PH! interaktívban van még1

''A puszta ötlet még el sem kezdett gondolkodni azon, hogy adjon-e esélyt önmagának arra, hogy felbukkanjon a fejemben.'' (from Galaxis útikalauz...)

(#4) Szeke válasza Ploszi (#2) üzenetére


Szeke
senior tag

Messze van még a hétfő... Majd hétfő hajnali 1 óra 49 perckor jó prohardveres szokás szerint :P

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#5) Szeke válasza eper-fa (#3) üzenetére


Szeke
senior tag

Off topicot nem olvasok, nincs kedvem napi 500 hozzászólást elolvasni. Kereső meg nem dobta ki a nyereményjátékos topicot, de muti :DDD

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#6) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Hajrá,hajrá.Amikor az első volt,épp nyaraltam.De majd most.Reszkessetek népek :DD

(#7) Keitaro


Keitaro
addikt

Jaja. Én is meg tudnék békélni pl egy TFT-vel... :))

(#8) Szeke válasza eper-fa (#3) üzenetére


Szeke
senior tag

Hmm találtam egy topikocskát 'mikor lesz nyereményjáték néven' de abban sincs semmi konkrétum, neve meg elég semmitmondó. Amúgy jellemző a hirdetés feltűnőségére: most vettem csak észre pedig minden nap megnézem legalább a főoldalt.... Ezek szerint ennyire vak vagyok? :F

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#9) eper-fa válasza Szeke (#8) üzenetére


eper-fa
aktív tag

igen :DDD én már láttam 1 v 2 napja
egy TFtvel meg én is ki tudnék békülni...

''A puszta ötlet még el sem kezdett gondolkodni azon, hogy adjon-e esélyt önmagának arra, hogy felbukkanjon a fejemben.'' (from Galaxis útikalauz...)

(#10) Szeke válasza eper-fa (#9) üzenetére


Szeke
senior tag

... amit az egyéb nyereményeket (pl. póló, baseball sapka) nem nyert játékosok között sorsolnának ki :C

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#11) eper-fa válasza Szeke (#10) üzenetére


eper-fa
aktív tag

bazze, megigérem, h csinálok maganak PH!s polot, ha nyerek egy TFTt ;]

''A puszta ötlet még el sem kezdett gondolkodni azon, hogy adjon-e esélyt önmagának arra, hogy felbukkanjon a fejemben.'' (from Galaxis útikalauz...)

(#12) joghurt


joghurt
addikt

Izé. Én tudom rosszul, hogy ''Kutyám Jerry Lee...''-nek mi volt a száma, vagy a ''segítség'' kiírója szivatja a cikkeket keresni lusta népet? :(

A tej élet, erő, egészség.

(#13) g4dg3t válasza joghurt (#12) üzenetére


g4dg3t
senior tag

En is elbizonytalanodtam a segitsegtol!
Majd rajuk fogjuk ha rossz :))

(#14) bitfarkas


bitfarkas
őstag

Játsszatok!
Főként nem a nyereményért, hanem a Prohardver támogatásáért.
Szponzorok csak akkor vannak, ha az efféle ügyeknek nagy a látogatottsága.

(#15) joghurt válasza bitfarkas (#14) üzenetére


joghurt
addikt

Játszunk. De míg az Abit honlapján viszonylag könnyű volt megtalálni az információkat, ez a mostani szponzor lapjáról sajnos nem annyira mondható el. :U

A tej élet, erő, egészség.

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  új neovo nyereményjáték! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.