Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Új mobilszolgáltatók? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) dddd4


dddd4
tag

Most olvastam, hogy akár 2 új operátor is megjelenhet. Ugyanis az NHH kiírt két új tendert. Az egyik ugyanazon a frekvenciasávon működne, mint a mostaniak, vagyis 900, 1800 és 2100 MHz-n. A másik a már évek óta nem használt 450 MHz-s sávot használná, de nem NMT-re, mint régen, hanem GSM és UMTS-re. Mindkét licensz 15 évre szól. Ha valaki nem hinné el, akkor itt a link.

(#2) copin válasza dddd4 (#1) üzenetére


copin
őstag

Lapcsaládon belül. Az ITcafé nem dísznek van.

szvsz zárható

(#3) bepe79


bepe79
addikt

Ezt mar eddig is tudtuk, hogy jon Magyarorszagra az Orange.. legalabbis en tudtam. :K

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#4) dddd4 válasza bepe79 (#3) üzenetére


dddd4
tag

Honnan tudtad? Arról hallottam, hogy meg szeretné venni a pannont. De akkor nem volt licensz. Most van. Ausztriában most megvette az one nevű szolgáltatót, és lehet hogy ténleg jön Magyarországra. De mi lesz a másodikkal? El tudnám képzelni hogy a DIGI venné meg. Romániában is van. A Mobilkorban kérdezték, hogy mért nincs magyarországon DIGI Mobil a DIGI vezetőjétől. Azt mondta, hogy nincs licensz az a fő ok.

(#5) fateless


fateless
veterán

A 450-re sokan ráharapnának, mivel olcsóbb a rendszer - kevesebb torony kell.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#6) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Témát zárom, van róla hírünk, amihez nyílt topic. Oda lehet menni ötletelni ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Új mobilszolgáltatók? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.