Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lord levi


lord levi
csendes tag

Hello!!!
Egy kérdést szeretnék feltenni(és ehhez nyitnom kellet egy új témát:) ) :
Van egy MSI 925x neo platinum (ezen a chipset rögzíítő egy ''drót''alaplapom és vettem rá egy zalman ZM-NB47J chipset hűtőt és az a gáz hogy nem tom feltenni az alaplapomra.Eredetileg ugy gondoltam hogy maj leszedem a gyári rögzítőt és azt teszem a zalmanra.DE a gyári rá van ragasztva forrasztava meg minden.Így nem tom hogy tegyem fel.Ragyasztani nem akarom!!!!
Valaki tudna nekem csinálni olyan rögzítő ''drótot''(lehetőleg jó erőset).

(#2) -Jackson- válasza lord levi (#1) üzenetére


-Jackson-
őstag

épp most tanácsolták nekem a bicikli-küllő manipulálását. nekem a hurok adta meg magát, szintén nb47j volt rajta, és a gyári drótot nemtudom az ellentétes fülekbe akasztani.

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#3) lord levi válasza lord levi (#1) üzenetére


lord levi
csendes tag

Kössz!!!!!:R
Tudnál nekem ilyet csinálni?????

(#4) -Jackson- válasza lord levi (#3) üzenetére


-Jackson-
őstag

lol, nemvok sem ezermester, ésmégcsak bicikli-küllőm sincsen:(. először próbálkozok gariztatással, aztán ha nemmegy, akkor fogok csak megpróbálni alkotni valami használhatót.

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#5) lord levi válasza -Jackson- (#4) üzenetére


lord levi
csendes tag

Mindenesetre kössz.
(sajnos most le kell vágnom a tesco-s biciglimről egy küllőt:)) )
Megbróbálom megcsinálni.(utálom ezeket a lefogatókat.

(#6) bmx powa válasza -Jackson- (#2) üzenetére


bmx powa
tag

hááát...a bicikliküllö vagy nem tartja a hajlított formát, vagy törik. tapasztala, bringaszerelőműhelybe dolgozok..és ezt már mondtam személyesen levinek is.

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#7) lord levi


lord levi
csendes tag

Valaki nem tudná eladni nekem a röügzítőjét???(''drótját'') :DDD

(#8) lord levi


lord levi
csendes tag

UP!

(#9) Loopus


Loopus
tag

Annyit kibir a kullo, amennyi a Zalman megtartasahoz szukseges. Szinten tapasztalat :), mar tobb mint egy eve tart egy darab az is7-emen egy ugyanilyen bordat. Az viszont igaz, hogy nagyon kis ivben nem lehet hajlitani, mert torik. Amugy meg egyszeru megcsinalni, ket fogo kell hozza (egy csipo, meg egy kupos), egy reszelo, meg egy vonalzo.
Biciklirol nem erdemes leszedni igazabol, mert ha kulon veszel egy kullot (amibol ket lefogato is kijon) az kb 30HUF, ha meg ujra kell kulloztetni a biciklit, az biztos, hogy tobb.

(#10) lord levi válasza Loopus (#9) üzenetére


lord levi
csendes tag

Nyugi,a TESCO-s biciglimet már ugysem használom!!!
De ugy fogom csinálni hogy a gyári passzívra rakok egy 6cm-es ventit(blu tek 4ever)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.