Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  új hdd aktiválása (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Kalder


Kalder
csendes tag

Sziasztok! HDD-t szeretnék cserélni mert a régi döglődik. Elég egyszerű konfigom van, egy PII-es Win 98-al, két hálókártyával, netre használom. A benne lévő cucc egy maxtor 40 GB-os HDD, és egy ugyanilyenre szeretném kicserélni (tehát csak az új kell, a régit kivágom) Win 98 telepítéshez, egyéb telepítésekhez, formatáláshoz értek, de vinyó cserét még nem csináltam, így fogalmam sincs mit kell tennem miután bekötöttem a gépbe. Ha valaki leírná lépésről lépésre igen megköszönném.

(#2) Thulcandra válasza Kalder (#1) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Miután bekötötted a gépbe, s feltételezzük mindent rendesen csináltál, nem kell csinálnod semmit.
Berakod a telepíteni kívánt OS CD-jét (ez esetben win98 gondolom) és hajrá.

Ha meg esetleg valami konkrét problémád van, írd le légyszives érthetőbben, pontosan mi a gond, és segítünk.

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#3) Loretto


Loretto
veterán

Ilyen kérdéssel, leginkább ide lenne érdemes fordulni: [/l]http://prohardver.hu/f.php?mod=40&id=268167[/l] Amúgy ugyanazokat kábeleket beledugod az újba, a jumpert ugyanazokra a lábakra teszed, és már megy is.
Ezt zártam.

Soirée...

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  új hdd aktiválása (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.