Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35) orion1025


orion1025
őstag

Pár dolog ami a másik témából származik:

"Régi hirdetésemet megtaláltam, nem tudtam törölni, mert jegelte jegelés nélkül, második nekifutásra sikerült.Bemutatkozás szöveget nem menti el, és ottani nem tudom milyen rangrendszer szerint csak sima tag vagyok, had ne soroljam egyéb apróságok, pedig csak pár perc erejéig vetettem bele magam, de annyi elég is volt."

"Ha már az előttem szóló a korrekt és összeszedett írásában megemlített az értékelés túlságosan részletes megvalósítását, ahhoz én is hozzá tennék egy keveset.

A megígért időben kaptad meg a terméket?
Nem én vagyok a Magyar Posta, tehát ezt senki nem tudja garantálni, ergo hülyeség.

Megfelelő csomagolásban kaptad meg a terméket?
Ezt is szintén el tudja intézni a Magyar Posta, tehát úgyszint felesleges információ.

Ha problémád/kérdésed adódott a termékkel kapcsolatban, segítőkész volt?
Mivel személy szerint nem itt élem az életem egyes hsz. vadászokkal ellentétben, előfordul hogy csúszok a válasszal, de minden nap igyekszem belépni és lerendezni mindent korrektül.Ergo ebből szintén probléma hegyet látok kinőni, ráadásul kinek van kedve ennyit kattintgatni.Bőven elég a vagy pozitív, vagy negatív, aki akar ad, aki meg eddig sem szokott, az ezután sem fog.És jól írja az egyik tag. ebből kedves lelkű jó szándékúak simán vissza tudnak élni egy lezajlott üzlettel, amiben csupa negatívot adnak, mondjuk egy komment sérelem után.És ez lenne az átgondolt ennyi ideig dédelgetett oldal?"

Az értékelés hiányosságait én bugnak veszem, mert olyan címszóval lettem átirányítva ide, bár tényleg egy jó nagy fekete lyuk.

És még kiegészíteném júniusban kapott üzenetem újra létrejöttét, új üzenetként jelezve azt.

[ Szerkesztve ]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.