Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5605) fauv


fauv
őstag

Tiszteletem !

Én a garanciáztatásról, jótállásról kapcsolatosan szeretnék kérdezni, hogy esetleg " egy hivatalos " állásfoglalást nem e tudnátok akár fórumtémaként, akár blog-ként, vagy valamilyen formában a nyilvánosság részére kiadni, törvényi állásfoglalásokkal alátámasztva?

Napi szinten rengeteg műszaki cikk cserél gazdát a PH aprónak köszönhetően és sok esetben látom különböző fórumokon, hogy a használt termékekkel kapcsolatosan felmerülő garanciáztatásra lévő kérdésekre mindenki mást és mást írogat.

Sok kérdés felmerül, pl.:
átruházható e a tulajdon jog, ez befolyásolja e a garanciáztatást ?
Elég e a fénymásolt számla, garanciajegy ?
Mit tegyen az, akit elhajtanak garanciáztatáskor, mert nem ő volt a számlán lévő vevő?
újrapasztázta a kártyát, ez befolyásolja e a garanciáztatást
2014-es PTK/ jótállás / vonatkozik e a cégekre, betartják e az abban foglaltakat
stb.

Szerintem nagy segítség lenne ez mindenkinek, tisztába lehetne rakni ezt a kérdést, esetleg tippeket, ötleteket lehetne adni vitás garanciás kérdések megoldására.

Üdvözlettel Attila

[ Szerkesztve ]

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.