Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26) Simon02


Simon02
tag

Remélem nem veszitek rossz néven, de megpróbálom egy képpel illusztrálni mi a legnagyobb bajom az új hardverapróval. Így néz ki 1 részlet egymás alá téve az új és a régi, a többség által használt 1920x1080-as felbontáson, a szerintem a legtöbbek által használt megjelenítéssel:

Szóval akkor sorjában: a jelenlegi Ha-n jól elkülönül a fontos felület és a oldalszegély, ez az újon nincs így. Az új designban ugyan több hirdetés fér el, de ez gyakorlatilag átláthatatlan (bocs a nyers kifejezésért) és jóval kevesebb információt tartalmaz. A régiben szépen elkülönülnek egymástól a hirdetések, egyből feltűnik a cím és elolvasható az egész leírás is, az újban ez nincs is benne! Az ár könnyen észrevehető, nem kell a szememmel ide-oda scrollozni... Használható méretű volt a hirdetés képe, az újban gyak semmi sem látszik belőle xS Ezen kívül hiányzik a város és a feladó, ez kapásból hatalmas veszteség! A kategória hiányáról már nem is beszélve.
A többi nézetet is néztem, az első hasonlóan ömlesztett, mint jelenleg, de ott meg a kép hiányozna nagyon. A 3 oszlopos elrendezés ebben a bélyeg méretben szerintem nem áttekinthető (egy vateránál például kapásból max méreten nézem).

A kontrasztosabb színekhez én is csatlakoznék.

Nem tudom a designbe mennyire tudtok még belenyúlni, és nem is akarok minden jónak elrontója lenni, de nálam ez óriási visszalépés, és akivel eddig beszéltem mindenki ezt mondta. Gyak rss-readerben olvashatóbbak lennének a hirdetések, az pedig az oldal reklámjainak nem tenne jót!

Remélem nem veszitek rossz néven a kritikámat, de úgy gondolom nem csak a saját problémáimat írtam le.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Simon02

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.