Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2034) kuyarashi


kuyarashi
őstag

Sziasztok!

Az a problémám, hogy kaptam egy üzenetet, hogy értékeljem a crysis felhasználó és a köztem történt adásvételt. Ezzel csak az a baj, hogy én nem vásároltam tőle semmit.
Felléptem tehát a honlapra és egyből kiszúrtam, hogy kaptam 2 negatív értékelést is.
Ezután megnéztem a hirdetést, minek tárgyát én megvettem -elméletileg.
Tényleg jártam az oldalon és emlékszem, hogy egyszer egy hirdetés alatt megnyomtam véletlenül a jelentem gombot. Feltételezem ez az oldal volt az. A rendszer viszont nem is kérdezett vissza, hogy biztos vagyok-e benne. Most viszont gondolom, hogy erre válaszként kaptam a negatív pontokat. Persze nem állt szándékomban károsítani őt.
Az volna a kérdésem, hogyha mindketten kérvényezzük, akkor vissza lehet-e vonni a negatív értékeléseket? Lehetőleg mindkettőnk részéről.
Közben beszéltem vele és mondta, hogy ő nem adott fekete pontot és bejelölte, hogy létre sem jött az üzlet.

Üdvözlettel:
kuyarashi

[ Szerkesztve ]

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.