Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

1.) Egy régi hiányosságra szeretném felhívni a figyelmeteket.

Sok termékkategóriánál teljesen hiányos, vagy hibás a gyártói lista.

pl. most próbáltam ki, hogy hangfalpárok kategóriában csak teljesen kommersz távolkeleti gyártók szerepelnek, holott itt elsősorban az európai márkák mennek inkább.
Ez persze csak egy kiragadott példa - szinte mindenhol van hasonló hiányosság.

Javasolnám, hogy a kapcsolódó topik lakóit kérjétek meg egy teljes lista összeállítására.

2.) Másik javaslat, hogy amikor kiválazstom a termék kategóriát, akkor számomra nagyon nem volt egyértelmű, hogy kell-e még klikkelnem további kategória szűkítés céljából.
Ezt valahogy színekkel vagy eltérő design-nal kellene jelezni, hogy mikor vagyok készen a választással.

Konkrét ötletem nincs még erre vonatkozóan, de augusztus közepétől akár mockupokkal is tudok segíteni.
Hasonló területen dolgozom, így csak szabadidő kérdése.

3.) kontrasztosabb design helyett én javasolnám a térbeli kiemelését egyes elemeknek. Egy határozott árnyék jobb átláthatóságot ad az egésznek, mint az erős színek.

Augusztus közepétől alaposabban is átnézem az egészet. Remélem, hogy tudok hasznos tanácsokkal szolgálni.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.