Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Új gép nem müködik (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Robi AMD


Robi AMD
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok nekem segiteni?
Rendeltünk a héten iponról 1 gépet,ház,alaplap,táp,winyó.Kapott hozzá a csajom a rokonától memóriát meg egy intel quad core procit...
Összeraktam,és jó esetben kap a monitor jelet.De ha kap is a bios nem jön be és annyit ir ki az intel helyett hogy int,és 3at valamikor 4et sipol és újraindul.Az alaplap papirja szerint a 3sipszó vga vagy monitor hibát jelent,de nem értem miért csinálhatja ezt,Volt már clear cmos,de ugyanazt csinálja.Valamikor el se akar indulni,pedig elvileg minden jól van összedugva.A táp gigabyte superb 460 ugyhogy kraft is van neki elég.
Remélem te tudsz rá mondani valamit!

[ Szerkesztve ]

(#2) Zolás válasza Robi AMD (#1) üzenetére


Zolás
addikt

Van ennek topikja is itt.
Továbbá hogy milyen alkatrészeket vásároltál és utólag mit raktál bele szintén le kéne írni.
Ha nagyfogyasztású a vga akkor a plusz tápcsatit rákötötted?
Az utólag belerakott hardverek biztosan jók?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#3) P100


P100
senior tag

Szerintem ez valami összeszerelési gond lesz. Vidd el valami kis szervizbe, jó esetben ott helyben rendbe rakják neked.

Harcolj a hazádért, MAGYARORSZÁGÉRT! http://www.erepublik.com/hu/referrer/Hungarian+Soldier

(#4) Racecam válasza Robi AMD (#1) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Légy szíves a második hozzászólásban található linken tedd fel a kérdésedet. Ezt zárom.

Com'è diverso il mondo visto da qui

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Új gép nem müködik (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.