Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) danteshell


danteshell
aktív tag

Megint sikerült jól járnom:
ECS KT600-A, Sempron 2400, 256 Mb Samsung PC3200, Vantec VA4-C7040 cooler, Asus GF4 MX440, Seagate 40 Gb 7200rpm, Phillips cdrw, Midi ATX, Coolink AP-400DX táp.
Összeraktam, leellenőriztem legalább 10x, be is indult, fel is ment a windows, mentek a driverek, és ekkor fogta és lekapcsolta magát. Beindítottam megint, nézegettem a belsejét, egyszercsak villant egyet és égett szag jött belőle. Mi az isten lehet???? Gondoltam hogy gagyi az alaplap /ecs/, arra is hogy a hűtő kicsit sok áramot vesz fel az alaplapról /2,28 w/ és az nem bírja, talán a memóriával van baj...
Tápnak semmi baja most is megy másik gépben, cdrw szintén, vinyó szintén, vga-val sincs semmi baj, akkor meg mi a fene lehet....

7447 óta folyamatosan...

(#2) gery03 válasza danteshell (#1) üzenetére


gery03
senior tag

Hát ha füst is volt + égett szag, akkor sztem alaplap. Kondik nincsenek felpúposodva? Esetleg a venticsatlakozó megolvadt?

(#3) gLes válasza danteshell (#1) üzenetére


gLes
őstag

Pontosan honnan gyün a szag, nemtod behatárolni? Lehúzol mindent a tápról, akkor elindul esetleg? :)) Procit is kiveheted :DDD

(#4) danteshell válasza gLes (#3) üzenetére


danteshell
aktív tag

venticsatinak nincs baja, a szag így utólag szaglászva a chipset hűtőborda közeléből jön, kondiknál sem látszik semmi különös...

7447 óta folyamatosan...

(#5) CuKoR válasza danteshell (#1) üzenetére


CuKoR
senior tag

Nekem 7,6 W ot vesz fel a CPU hűtőm....ha az a szar 2W ot nem bir akkor égjen is le....
Gari van a cuccra ? mert akkor sztem irány a bolt hétfőn...és mondd azt h be sem kapcsolt soha...akkor ki fogják cserélni 3 nap garira!

Szeleshát Szőlőbirtok Szekszárd - www.szeleshat.hu

(#6) gLes válasza CuKoR (#5) üzenetére


gLes
őstag

Simán :U

(#7) twollah válasza danteshell (#1) üzenetére


twollah
nagyúr

Tudom nem teljesen ide tartozik.
Anno amikor megvettem, es beuzemeltem a 19''os monitorom par napig egyhe egett szag terjengett a szobamban.

(#8) Petie válasza danteshell (#4) üzenetére


Petie
veterán

ess neki egy zseblámpával és keress szenesedére utalo nyomot ahol van a szag.

villanást nem láttad hol volt?

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#9) danteshell válasza CuKoR (#5) üzenetére


danteshell
aktív tag

ja... mistral rulzz...

7447 óta folyamatosan...

(#10) Petie válasza twollah (#7) üzenetére


Petie
veterán

ide tartozik :) az is égett szagot ontott :)

azota megy?

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#11) twollah válasza Petie (#10) üzenetére


twollah
nagyúr

kopp kopp kopp

Eddig igen.
Gondolom a kondik kezdtek ''osszerazodni'' benne, es azok adtak az egett szagot.

(#12) Petie válasza twollah (#11) üzenetére


Petie
veterán

én is erre gondotlam hogy kezdeti _beégés_ és utána műxik rendesen :)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#13) busman válasza danteshell (#9) üzenetére


busman
addikt

A tápodban forog a venti? Nekem lecsúszott a ventilapát a tengelyről....bazi büdös lett hirtelen.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#14) danteshell válasza busman (#13) üzenetére


danteshell
aktív tag

a tápnak semmi baja, nagyon fasza kis coolink. ez már a harmadik amivel dolgoztam eddig...

7447 óta folyamatosan...

(#15) CuKoR válasza danteshell (#9) üzenetére


CuKoR
senior tag

Uhh az érdekes lesz :)

Szeleshát Szőlőbirtok Szekszárd - www.szeleshat.hu

(#16) danteshell válasza CuKoR (#15) üzenetére


danteshell
aktív tag

mindegy holnapra kiderül mi lehet vele...

7447 óta folyamatosan...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.