Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dabadab


dabadab
titán

Hú, b+.

1. Nem a Nintendo jelentette be, hanem a RedDeerGames.
2. A RedDeerGames egy indie stúdió, nem a Nintendo megbízásából dolgoznak.
3. A nOs nem ad "új értelmet" a Switchnek: gyakorlatilag egy Win 3.11 szimulátor, ami elég idióta ötletnek hangzik, de hát van Switchre PC Building Simulator is.

Szóval: egy indie fejlesztőtől jött egy kis vicc-app, amivel némi ingyen publicitást generáltak maguknak, ennyi, a cikk teljesen félrement.

DRM is theft

(#2) gliskard válasza dabadab (#1) üzenetére


gliskard
senior tag

+1


Ha komolyan gondolták volna, akkor nem egy 'egeres ablakos' megoldást hoztak volna, hanem olyat ami touch felületre van optimalizálva (van ilyen Android és iOS néven) és a joycon-t is támogatja...

(#3) #72042496


#72042496
törölt tag

A YT videóből ez tényleg egy külsős app, nem egy Nintendo által kiadott OS. A címe mást mond (én azon lepődtem meg nagyon), de legörgettem a kommentekhez.

[ Szerkesztve ]

(#4) Baltazár123 válasza dabadab (#1) üzenetére


Baltazár123
senior tag

40 eur pár egyszerű funkcióért, aminél messze jobbak és ingyenesek vannak egy akármilyen telefonban. Még az almás telefonokban is :)

N fanoknak való ez, másnak nem.

[ Szerkesztve ]

(#5) #54625216 válasza Baltazár123 (#4) üzenetére


#54625216
törölt tag

Azért ugye feltűnt, hogy ez egy játék?

(#6) L_ajos


L_ajos
őstag

Inkább végre a VLC-t integrálnák hivatalosan...

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#7) zitrone88


zitrone88
aktív tag

Böngészőt akarok, netflixet, hbo-t, nem kalkulátort :D

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#8) gliskard válasza zitrone88 (#7) üzenetére


gliskard
senior tag

jó lenne a netflix, hbo max, disney+ meg a többi, bár az az érdekes, hogy a Hulu, Crunchyroll és a Funimation van az eShop-ban.

A Netflix elérhető volt korábbi Nintendo platformokon ( Wii, Wii U, 3DS/3DS XL, 2DS) aztán vége lett az egésznek... Valószínűleg a Nintendo kér olyan extrát amit a Netflix nem akar megcsinálni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.