Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) roberto211


roberto211
őstag

Sziasztok! Megnyilt a saját Call of Duty 2 clanom!! Tagfelvétel van,1 héten belül saját szerver is lesz... Ha lesz szerverünk akkor beindul a war is.. A tagfelvétellel kapcsolatban az oldalamon az elérhetőségeim alapján vagy a fórumban irjatok!!!!!

Weboldal címe: www.hulk-klan.mlap.hu

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#2) athomi válasza roberto211 (#1) üzenetére


athomi
veterán

Inkább linkeld: [link]

(#3) SystemRoot


SystemRoot
őstag

ezeken a túlzottan szigorú kritériumokon jót derültem:D:

"Korhatár:min. 8év

Tapasztalat:min. 1hónap

A szerveren majd ne csalj/cheatelj!"

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#4) feka007


feka007
nagyúr

Én is msot keresek klánt, csak CoD4-ben. Nem könnyű normális társaságot találni :U

(#5) roberto211 válasza SystemRoot (#3) üzenetére


roberto211
őstag

SystemRoot-nak üzenem! Kedvedért letöröltem a feltételekből a korhatárt és a tapasztalatot!!

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#6) roberto211 válasza roberto211 (#5) üzenetére


roberto211
őstag

De visszaraktam inkabb és a kor bármennyi lehet és tapasztalatod is..

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#7) roberto211


roberto211
őstag

Sziasztok! Ahogy az első hozzászólásba írtam megnyilt a Call of Duty 2 klan
http://hulk-klan.mindenkilapja.hu/ cím alatt. Amit SystemRoot írt állítólag nehéz a tgf feltételek de sztem nem annyira de mind1,ezért könnyebre tettem a feltételeket..
A korhatár bármennyi....!!! A tapasztalat ugyanugy min 1 hónap mert gondolom ti se akarjatok ha beléptek hogy aki még soha nem játszott Call of Duty 2 vel az legyen klan tag. TGF ugyanugy van még.. Várom jelentkezéseteket!!!!!! Üdv! =HULK=ROBERT
ADMIN ÉS MODERATOR

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#8) SystemRoot válasza roberto211 (#7) üzenetére


SystemRoot
őstag

"Amit SystemRoot írt állítólag nehéz a tgf feltételek de sztem nem annyira de mind1,ezért könnyebre tettem a feltételeket.."

Igen, egyértelműen túl szigorúak voltak azok a feltételek, nagy szerencse hogy enyhítettél rajtuk!

:DDD

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#9) Sirandrish válasza roberto211 (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem érezted az iróniát?

nevetségesnek tartotta a 8éves határt(ami az is), ha már fiatalos klán kell akkor is min 14 vagy 16..de 8?
illetve az egy honapos tapasztalat...ok..fun klán..de 1 honap? jóformán még a mapokat sem látta mindet...

Kb így értette és nem komolyan..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) roberto211


roberto211
őstag

igenigen... mind1 1honapot azért megtartjuk a minimumnak..mert ugye elég kevés az akinek 1hó tapasztalata van...inkabb több tapasztalatuk van az embereknek mint 1 hó..

Egyébként 1 klantaggal bővültünk.. még 9klan tag hely van.........ha valaki tud valakit aki csatlakozna a klan hoz vagy valaki csatlakozna hozzá az szoljon!!!

- heten már saját szeronk is lesz... Üdv =HULK=ROBERTS admin és moderator

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#11) Ice!? válasza roberto211 (#10) üzenetére


Ice!?
őstag

Ha jelentkeznék tgf-re, felennél? 3 év tapasztalat cod2-ben. :)
Még egyszer mondom, ha jelentkeznék. :)

(#12) SystemRoot válasza Ice!? (#11) üzenetére


SystemRoot
őstag

nem venne fel, ugyanis 1hónaptól 2 és fél hónapig terjedő tapasztalatsávban van csak TGF sorry.:DDD:DDD

(#9) Sirandrish

Dehogyis, teljesen komolyan gondoltam.:D

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#13) Sirandrish válasza SystemRoot (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

akkor én értettem félre ;] :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) roberto211


roberto211
őstag

Hahaha!! szétröhögöm az agyam olyan vicces.. ha nem tetszik akkor minek irtok ide... 1hónaptol bármennyi tapasztalattal felveszek barkit... de ha baszogattok és igy jol érzitek magatokat akkor hajrá.. még1x mondom nagyon vicces...

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#15) roberto211


roberto211
őstag

Egyébként átjavitottam a tapasztalatot...

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#16) roberto211


roberto211
őstag

É remélem most már hagytok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#17) Sirandrish


Sirandrish
legenda

1. Engem egyáltalán nem érdekel hogy kit veszel fel csak megjegyeztem hogy 1 hónap alatt még az összes mapot nem is látja mindenki
2. a korhatár is lehet 8 év, engem az se érdekel, csak szerintem az méég nagyon fiatal (bár szvsz te sem lehetsz több sokkal)
3. próbáld ki a szerkesztés gombot..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) SystemRoot válasza Sirandrish (#17) üzenetére


SystemRoot
őstag

gyerekek közt a nyolcéves korhatár szigorúnak számít:D

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#19) uffneked válasza SystemRoot (#18) üzenetére


uffneked
aktív tag

en szemely szerint 8 evesen legoztam. am nem 16+os gammarol beszelunk? :F

(#20) roberto211


roberto211
őstag

MOST MÁR A KORHATÁR 12... ENNYI

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#21) Ice!? válasza roberto211 (#20) üzenetére


Ice!?
őstag

:D :D
Ne a mi kedvünkért változtasd meg..

(#22) Sirandrish válasza roberto211 (#20) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor már "vén papó" klánt akarsz?:DD ;]
Ne haragudj de ezt nem bírtam kihagyni:)

Sok sikert a klánhoz :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23) Nunder válasza Sirandrish (#22) üzenetére


Nunder
őstag

De szemetek vagytok szegny sárccal :D Inkább örülnétek neki hogy fejlődik a magyar CoD közösség. Más kérdés hogy hova... :U

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#24) Z-olek


Z-olek
újonc

Helló roberto211 én is klán tag szeretnék lenni a ninimumokat lazán tulépem ugy hogy szerintem bekerülhetek a klánodba csak rajtad múlik
A válaszodat kérlek erre a címre küld:kisuj03@freemail.hu
Előre is köszi.
:)

(#26) Tutykos


Tutykos
csendes tag

Komolyan itt keresel tagokat ? :PPP:P:P:P:P

Mindig gondolkodj mit csinálsz!!

(#27) salival válasza Tutykos (#26) üzenetére


salival
aktív tag

Miért hol keressen IWIW-en? :U

YNWA

(#28) nanus válasza salival (#27) üzenetére


nanus
senior tag

már nem aktuális..................

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.