Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Yaye válasza parandroid (#695) üzenetére


Yaye
őstag

Még két, végül felhasználatlanul maradt darab:

[kép]
[kép]

(#702) Ráczkölke válasza parandroid (#698) üzenetére


Ráczkölke
tag

Ebből az egész arcképbővítésből egyébként lesz valami? Elég nagy pangás van errefelé, és érdemi válasz még nem volt. Csak érdeklődöm... :F

(#703) parandroid válasza Ráczkölke (#702) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Gondolom most látod, mivel van Parci elfoglalva. Ha rendben lesz az R4, akkor tudunk majd csak visszatérni a dologra, attól tartok. Addig is kitartás, rajzolj még pár avatart. ;)

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#704) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Szerintetek jó ötlet olyan avatarokat bedobni a közösbe amik konkrétan valakinek készültek, csak nem kellett neki, mert legy egy ugyanilyen témáju csak másik kép?
Olyasmire gondolok, mint pl [link] ez ami Batman-nak készült, de egy másik denevért választott, nem biztos, hogy örülne neki, hogy viszontlátja. Vagy ilyen lehet pl a jópá joker arc ami tiv-nek készült. Meg még biztos van pár ilyen. Értitek mire gondolok?!

Feel Good Inc.

(#705) parandroid válasza Pompi (#704) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt a pingvint yaye már linkelte, ő szerintem jöhet. A Joker arc azért nem jó ötlet, mert egy figurából ne legyen több lehetőleg - fura lenne két Joker a fórumon, ha már az egyik egyedi avatar...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#706) Ráczkölke válasza Pompi (#704) üzenetére


Ráczkölke
tag

max olyanokat, amelyek teljesen más katerógiában készültek. nem a jokerre gondolok, mert abból csak egy az igazi, de én pl. Vangelisnek is csináltam Stitch-eset, majd a hiénát választotta. Ami teljesen elüt a sajátjától, az szerintem nem zavarja...

(#707) Pompi válasza parandroid (#705) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Pont azt mondom én is, hogy az ilyen képeket nem kéne a közösbe dobni...
A pingint lehet hogy Yaye linkelte, de nembiztos, hogy Batman örülne viszontlátná magát egy másik formában, nem?

Feel Good Inc.

(#708) Loha


Loha
veterán

Na úgy látszik vki már megelőzött és eltüntette...

[Szerkesztve]

(#709) [pod]Diablo


[pod]Diablo
őstag

[kép][kép][kép][kép]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#710) [pod]Diablo válasza [pod]Diablo (#709) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

miért nem jeleníti meg?

[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#711) VladimirR válasza [pod]Diablo (#709) üzenetére


VladimirR
nagyúr

[kép]
[kép]
[kép]
[kép]

(#712) _Blank_ válasza [pod]Diablo (#710) üzenetére


_Blank_
aktív tag

Ez nem jött össze :D

Látom Vlad megoldotta.

[Szerkesztve]

(#713) [pod]Diablo


[pod]Diablo
őstag

hát igen ez nem jött ösze.
VladimirR:köszi



[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#714) gery03 válasza [pod]Diablo (#713) üzenetére


gery03
senior tag

De hogy legközelebb neked menjen a dolog elmondom mi a titka, ha nem jöttél rá. A linkből ki kell hagyni a ''/view'' részt, és akkor tutkón működni fog. :)

(#715) [pod]Diablo válasza gery03 (#714) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

köszi.

[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#716) [pod]Diablo


[pod]Diablo
őstag

[kép][kép][kép]


[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#717) [pod]Diablo válasza [pod]Diablo (#716) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

itt van amit lerontottam[kép]
+ még gey két kép: [kép]
[kép]
[kép]


[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#718) [pod]Diablo


[pod]Diablo
őstag

itt van még pár kép:
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]


[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#719) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Bocs, de szvsz ezek használhatatlanok így ebben a formában, a legtöbb mérete túl nagy pixelileg és nem is teljes kép, azokkal kezdeni se sokmindent lehet.
Ráadásul az egyik Southparkos arc Nolf képe egy ideje.

Feel Good Inc.

(#720) parandroid válasza [pod]Diablo (#718) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Remélem te is érzed, hogy ezek a képek ebben a formában használhatatlanok.

Az, hogy mindegyik rossz minőségű, az egy dolog, de nem átlátszó a hátterük, rossz a méretük, és hiányoznak belőlük darabok. Légy szíves, olvasgasd át még egyszer jó alaposan a követelményeket, hogy mi is kell ahhoz, hogy egy kép megfeleljen avatarnak.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#721) [pod]Diablo válasza parandroid (#720) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Elnézést.

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#722) Manitou


Manitou
addikt

Mivel elég régen koptatom már a ph honlapját , elérkezettnek látom az időt hogy valami új arcképre váltsak. Ha belinkelnék ide egy képet azt meg tudná nekem valaki csinálni ph kompatibilisre? :)

(#723) Winner_hun válasza Manitou (#722) üzenetére


Winner_hun
félisten

az arckép szerkesztő topikba linkeld;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#724) VladimirR válasza Manitou (#722) üzenetére


VladimirR
nagyúr

Bovebben: [link]
ez a topic direk e celt szolgalja, es ha kesz, az ottani #1-ben lonkelt arckep request topicban kerheted, hogy csereljek le a mostanit

(#725) Ráczkölke


Ráczkölke
tag

[kép] [kép] [kép] ( [kép] [kép] [kép] )

(#726) Ráczkölke


Ráczkölke
tag

[kép] [kép] [kép] [kép] [kép] ( [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] ) frissíteni kéne a kínálatot, túl sok már a papagáj eerefelé! :)

(#727) RpPRO válasza Ráczkölke (#700) üzenetére


RpPRO
őstag

Ez igen! Minosegi munka. Nem olvastam el az egesz topikot, ezek a te kezed nyomat dicserik? Ha igen, akkor grat, mert a te muveid illenek bele legjobban a PH arculataba.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#728) parandroid válasza Ráczkölke (#726) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Figyelünk, csak most az R4-váltás túl sok energiát lefoglal Parcitól...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#729) Ráczkölke válasza parandroid (#728) üzenetére


Ráczkölke
tag

Semmi gond, az üzi amúgy is már több mint 2hetes :D . Szerintem még csinálok addigra párat... valaki említette, h jó lenne külön weboldal, ahol a képekről szavazhatnának a fejesek... erről már volt szó ott fent?

RpPRO: köszi, jó alapanyagból csak jót lehet kihozni. :B

[Szerkesztve]

(#730) Kuwabara14


Kuwabara14
csendes tag

és hogy kell ezeket az új arcképeket kiválasztani? mert a regisztrációnál nincsenek ilyenek. Pl.: (#1) :F :F :F

[Szerkesztve]

(#731) parandroid válasza Kuwabara14 (#730) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Egyelőre sehogy. Ezeket tervezzük - illetve ezek közül azokat, amik a házigazdák szerint megfelelnek. Pillanatnyilag nem választhatók, és nem tudok időpontot sem mondani, hogy mikor lesznek azok. Reméljük hamarosan.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#732) [pod]Diablo


[pod]Diablo
őstag

próbáltam csinálni pár képet:[kép][kép][kép][kép][kép]([kép][kép][kép][kép][kép])

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#733) [pod]Diablo válasza [pod]Diablo (#732) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

csináltam még pár képet:[kép][kép][kép][kép]([kép][kép][kép][kép])

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#734) Loha


Loha
veterán

Na csináltam párat én is:
[kép][kép]

Szemüvegeset tuti kérném magamnak, ha még nem lenne :)

[Szerkesztve]

(#735) [pod]Diablo


[pod]Diablo
őstag

én is csináltam még 2képet:[kép][kép]([kép][kép])

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#736) tildy


tildy
nagyúr

Pár kedves fórumtárs csinált nagyon nagyon szép avatarokat:

[link]
[link]
[kép][kép]
[kép][kép]
[kép][kép]
Szerintem közösben a helyük:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#737) róland válasza tildy (#736) üzenetére


róland
veterán

Pippo/Goofy kutyából a befelé nézőt jobbnak tartom a PH!-hoz. Ugyan nem kimondott (leírt) alapelv, de mintha azt jobban elfogadnák.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#738) róland válasza róland (#737) üzenetére


róland
veterán

Befelé néző Pippo/Goofy:

[kép] [kép]

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#739) [pod]Diablo válasza tildy (#736) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Befelé fordítva:[kép]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#740) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Készítettem én is egy-egy verziót ez utóbbi három képből:

[kép][kép][kép]

[kép][kép][kép]

[kép][kép][kép]

Feel Good Inc.

(#741) róland válasza [pod]Diablo (#739) üzenetére


róland
veterán

Egy gond van vele, hogy a testtartása így kifelé forduló lett. Én épp ezért nem csináltam befelé néző képet Szaffiról.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#742) [pod]Diablo válasza róland (#741) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

okés

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#743) róland válasza [pod]Diablo (#742) üzenetére


róland
veterán

Ha a testtartása kifelé fordul és az arca befelé, akkor olyan hatást kelt mintha nem is érdekelné az egész, csak valamire felkapta a fejét és egy pillanatra odanézne.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#744) Pompi válasza róland (#743) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Tényleg nem akarok kötekedni, mert még a végén azt hiszed, hogy valami bajom van veled, pedig nem így van, de mennyivel jobb az, hogy a teste (ami nem látszik) befelé néz, de az arca nem? Szerintem a kettő rossz közül az arc befele néző a jobbik. De amúgy nekem tökmind1, nem áll fent annak a veszélye, hogy ezt az arcot válasszam :DDD

Feel Good Inc.

(#745) Ráczkölke


Ráczkölke
tag

[kép] [kép] [kép] ([kép] [kép] [kép])

(#746) mr_ricsi


mr_ricsi
veterán

Csak szeretném megnézni, hogyan mutatnak a PH! hátterével.

[kép][kép]

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#747) csudri


csudri
őstag

Ebből a másodikat felhasználhatnám? Nagyon frankó lett!

(#748) Kobe


Kobe
veterán

a bart simpson kva jó :D

(#749) Markgx10 válasza csudri (#747) üzenetére


Markgx10
őstag

Elnézést az offért, látom már keresed a sajátot, nagy örömömre :D
Mégegyszer bocsánat mindenkitől :R

(#750) simonzé válasza [pod]Diablo (#732) üzenetére


simonzé
addikt

Wáz! pont Bartra akarom cserélni a mostani pofázmányomat, erre látom, hogy valaki hamarabb gondolt erre.
Na, most megint kezdhetek agyalni... :(

I don't fit in. I fit out.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.