Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Loha válasza tildy (#500) üzenetére


Loha
veterán

Kapuzárási pánik? :DD

(#502) Slayer Valor válasza Gambit (#449) üzenetére


Slayer Valor
őstag

Ne mondd nekem hogy az első nem átlátszó:(( Bővebben: link<<-- UGYANAZ
Maximum a tigris a nem átlátszó:D Mert elfelejtettem photoshopban, hogy hogy kell átlátszó színt nyomni kész képekhez. A csontit meg amugy is a bátyámmal csináltuk, csak nem figyeltem amit vacakolt a photoshopban...

(#503) Slayer Valor


Slayer Valor
őstag

Valaki muana nekem egy elég slayereset?:DD (ha már a szép kis csontim nem jó:O)

[Szerkesztve]

(#504) Loha válasza Slayer Valor (#502) üzenetére


Loha
veterán

Átlátszónak átlátszó csak nem IE alatt, mert szarul kezeli PNG-ket, Firefox aaltt jó...
De egyébként is GIF-kell...

(#505) Gambit válasza Slayer Valor (#502) üzenetére


Gambit
őstag

Hát pedig nem átlátszó, hiába örjöngsz!

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#506) Loha


Loha
veterán

Akkor összefoglalásként az eddigiek:
[kép][kép][kép][kép]
[kép][kép][kép][kép]
[kép][kép][kép][kép]
[kép][kép][kép]

(#507) Kobe


Kobe
veterán

a beetlejuice überállat :)

(#508) Ráczkölke válasza Loha (#506) üzenetére


Ráczkölke
tag

:C:C:C

(#509) snt válasza Loha (#506) üzenetére


snt
senior tag

Alsó sor, középső! Odavág!!! :C

Tegyétek be PH! avatarok közé plz !!! :D

(#510) ollie


ollie
MODERÁTOR

Valaki tudná modosítani a most használt avataromat úgy, hogy a napszemüveg helyett sima szemüveg, a kapucni helyett pedig rövid haj legyen?

***

(#511) Loha válasza ollie (#510) üzenetére


Loha
veterán

Ezzel az a baj, hogy ha rendes szemüveget akarsz akkor meg kell rajzolni a szemeidet, (amiket még senki sem látott) meg a hajnál szintén...

(#512) ollie válasza Loha (#511) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

mindkettő barna :D

***

(#513) Loha válasza ollie (#512) üzenetére


Loha
veterán

Na jó, de ennyi erővel akár lehetne egy teljesen avatart újat is rajzolni... :)

(#514) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Újból lehet kapni avatart aki megérdemli?:U

(#515) Gambit válasza ToBeY (#514) üzenetére


Gambit
őstag

Nem, csak az igény a régi. :D

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#516) Slayer Valor válasza ToBeY (#514) üzenetére


Slayer Valor
őstag

Én úgy tudom még nem lehet... 1 hónappal ez előtt, off totyikban ezt mondták...

(#517) ollie válasza Loha (#513) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem az is megfelel. :D

***

(#518) Loha válasza ToBeY (#514) üzenetére


Loha
veterán

Nem lehet, és itt nem is erről van szó, hanem arről, hogy a ''gyári'' választékot bővítsük, ha jól tudom... :)

(#519) TommyGun válasza Gambit (#515) üzenetére


TommyGun
őstag

:R

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#520) Jim76


Jim76
aktív tag

Lehet, hogy off topic, de kiváncsi vagyok, hogy hogy lehetne képet tenni az aláírás helyére, mert már láttam ilyet a PH!-n de ötletem sincs, hogy lehetne megoldani. Nyilván nem Sylvia Saint DAA képére gondoltam, de pl. Nalu jól nézne ki odalent.:DD

There is no elevator to success - just the stairs. So take it one step at a time!

(#521) Gambit válasza Jim76 (#520) üzenetére


Gambit
őstag

Már nem lehet. Akinek van, annak régről maradt.

Szerk: Egyébként én azért Sylviát támogatnám az aláírásokban, ha lehetne. A nézettségen is dobna! :D

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#522) Jim76 válasza Gambit (#521) üzenetére


Jim76
aktív tag

Nagy kár érte! Mi volt az oka, hogy megszüntették? Valaki rájött, hogy a GIF kép nem csak pislogós Smile-ra jó? :DD

There is no elevator to success - just the stairs. So take it one step at a time!

(#523) Gambit válasza Jim76 (#522) üzenetére


Gambit
őstag

Hát ez még azelőtt történt, hogy én megjelentem volna, de valószínűleg problémák adódtak belőle, hogy egyesek túl nagy képet raktak be, mások nem megfelelőt (pl. Sylviát) stb. Aztán inkább megszüntették. Régiek biztos többet tudnak mondani az ügyről.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#524) [pod]Diablo válasza rii (#1) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

ezeket hogy rakjam be az arcképemnek??????

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#525) Gambit válasza [pod]Diablo (#524) üzenetére


Gambit
őstag

Sehogy.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#526) Jim76 válasza Gambit (#523) üzenetére


Jim76
aktív tag

Kicsit gáz! Külföldi fórumokon még a saját arcképemnek is azt teszek be amit csak akarok, maximum moderálnak, és kapok egy mail-t, hogy suspended vagyok amíg ki nem cserélem szalonképesebbre(bár ilyen még csak egyszer volt,Monique miatt):C:C

There is no elevator to success - just the stairs. So take it one step at a time!

(#527) Gambit válasza Jim76 (#526) üzenetére


Gambit
őstag

Tudom, álatlában úgy van. Itt nem. Mondjuk ennyi tagnál nehéz is lenne kontrollálni az arcképeket. Meg szétesne az egységes arculat. Az egyénieket eddig is úgy kellett megválasztani, hogy többé-kevésbé illeszkedjenek a régiek közé.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#528) Jim76 válasza Gambit (#527) üzenetére


Jim76
aktív tag

Ott is vannak limitek, pl. 50x50 a max képméret, meg BMP nem lehet stb., az arculat lekorlátozása nem lehet probléma egy programozónak.

There is no elevator to success - just the stairs. So take it one step at a time!

(#529) mahatma válasza TommyGun (#519) üzenetére


mahatma
aktív tag

szeva Tommygun :C nocsak-nocsak, itt is hirdeted az SNL-t?:DDD

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#530) Gambit válasza Jim76 (#528) üzenetére


Gambit
őstag

Tudom, egy másik fórumon ahol vagyok, ott is szigorúan meg vannak határozva a szabályok. (80*80 pixel, 6kByte) Azért az arculatot nehéz programkódból megoldani, ha mindenki olyan stílusú képet nyom fel, amilyet akar.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#531) Loha válasza Gambit (#530) üzenetére


Loha
veterán

Azon a másik fórumon, szerintem ronda is a design...
Mennyivel szebb a PH! ezekkel a szép átlátszó avatarokkal, mint azokkal a nagy szögletes izékkel amiknek a feléről el se tudom dönteni, hogy mit ábrázol...

(#532) Gambit válasza Loha (#531) üzenetére


Gambit
őstag

Nem biztos, hogy ugyanarról a másik fórumról beszélünk, de itt be is fejezem, mert valaki tutira hencegésnek venné. Annyi a lényeg, hogy nem túl ismert.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#533) [pod]Diablo válasza Gambit (#525) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

oké,de akkor ezek mire jók??????(de ez már csak kötözködés:)) )

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#534) Gambit válasza [pod]Diablo (#533) üzenetére


Gambit
őstag

Arra, hogy majd egyszer talán bővítik az alapból választható avatárokat. (Amúg meg gondolom nem nézted meg az 1. hsz dátumát.)

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#535) Loha válasza Gambit (#532) üzenetére


Loha
veterán

Én a másik nagy fórumról beszéltem... :B

(#536) Slayer Valor


Slayer Valor
őstag

Ez egész jó:D
[kép]

(#537) Slayer Valor


Slayer Valor
őstag

De ezek se rosszak:
[kép] [kép]

Valószínűleg ezek közül választok:)

(#538) TommyGun válasza mahatma (#529) üzenetére


TommyGun
őstag

mindenhol :D bár m,anapság semmi időm rá sajnos....amúgy te kivagy mert név alapján :F

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#539) Vangelis


Vangelis
nagyúr

MOst akkor megint beindult az arckép kérsé, kapás??? vagy mi.:F:F

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#540) Yaye válasza Vangelis (#539) üzenetére


Yaye
őstag

_Nem._ Ez a topik eleve új _közös_ avatarokról szól, nem egyéniekről.

(#541) [pod]Diablo válasza Gambit (#534) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

nem,akoé megértetm és remélem hogy egyszer ténylegbővíteni fogják mert nekem ezek nagyon tetszenek:C:C:C

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#542) Vangelis válasza Yaye (#540) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Aha.....én nem rég pont írtam parcinak , hogy mi lenne ha bővítené, ez tavaj volt valamikor...vagyis akkor elég rég, akkor jó ötletnek tartotta;););)

[Szerkesztve]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#543) tildy válasza Jim76 (#526) üzenetére


tildy
nagyúr

Külföldi fórumokon tök igénytelen avatarok vannak. Nem illenek az oldal stílusához, összevissza minden jött ment mindenfélét berak.
Itt legalább olyan van ami illika dizájnba.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#544) dannnnn válasza Loha (#518) üzenetére


dannnnn
aktív tag

a smilek eggyeé bővültek ahogy látom.... :R

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#545) Ráczkölke


Ráczkölke
tag

Ez csak próbálkozás, pls véleményezzétek őket :U ...:

[kép] [kép] [kép] [kép]

(#546) V.ki válasza Ráczkölke (#545) üzenetére


V.ki
aktív tag

nekem teccenek:):R

(#547) Dilikutya válasza Ráczkölke (#545) üzenetére


Dilikutya
félisten

Némi finomításra szorulnak, a fehér szegély csúnya angyon.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#548) Ráczkölke válasza Dilikutya (#547) üzenetére


Ráczkölke
tag

majd, megpróbálom átjavítani...:(

[Szerkesztve]

(#549) zoleeE 13 válasza Ráczkölke (#545) üzenetére


zoleeE 13
tag

a legutolsó a star warsból a klón az lesz majd nekem ha eccer Ph.addikt leszek:D

LollR fiam LollR

(#550) Tottu


Tottu
senior tag

azt vki megmondaná nekem, hogy hány képpontból álljon egy ikon, és azt hogyan lehet megcsinálni, hogy áttetsző legyen a háttér?

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.