Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#52) cappa72 válasza Sanya (#41) üzenetére


cappa72
nagyúr

Én is így gondolom. [link]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#53) 8th válasza CPT.Pirk (#51) üzenetére


8th
addikt

Én is telex, 444, 24.hu stb. cikkekre szoktam rányomni de pl. ezalényeget még sosem dobott fel. Franc se tudja mi alapján dolgozik. Kormánypártiból origót szokott feldobálni, arról az oldalról inkább politikusok egyéni oldalait szokta elém dobni. Pl. a pacalos német szilárdot már többször kinyomtam soha egyszer nem nyomtam még az oldalára vagy bármire amit megosztott volna és mégis ott van. Konkrétan az ember látványától is rosszul vagyok. Én örülnék a legjobban ha eltűnne a francba az összes politikai reklám csak összeugrasztja az embereket. Már odáig jutottam, hogy attól is rosszul vagyok ha politika topikon kívül nekiállnak a userek politizálni itt az oldalon. Az egyik oldal baromságára sem vagyok kíváncsi, egy cseppet sem.

[ Szerkesztve ]

(#54) w.miki


w.miki
veterán

Gondolom a többi átverős, pénz lehúzós reklám azért megmarad. Meg a ballib propaganda is.... :(

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#56) t72killer válasza Degeczi (#38) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

+1. Bár rengeteg a szemét, egy csomó szakmai csoport van, néha elkalandozó, de használható tartalommal. A FB-nak köszönhetően találtam már lakást amikor nagyon sürgősen kellett, valós covid utazási infókat-trükköket, töménytelen árut vettem már Marketplace-en. Bár kivagyok a tard tartalomtól, ezeket egyéb helyekről levadászni vagy lehetetlen, vagy másfél-2x többe került volna.

#54: ne aggódj, a "jobblib" propaganda is maradni fog.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#57) szupermacs


szupermacs
veterán

Na ez a szardobálás ami itt megy nem hiányzik nekem a facebookról. :)

(#58) 8th válasza w.miki (#54) üzenetére


8th
addikt

Minden marad ahogy most van, a politikai reklámok is és az adathalász baromságok is. Ez az egész politikamentességi ötletelés jó eséllyel a jövő novemberi amerikai elnökválasztás miatt van. Semmi sem lesz belőle.

(#60) arnyekxxx válasza CPT.Pirk (#40) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Hozzám szinte csak kormánypárti reklámok jutnak el, elvétve hoz ellenzékit.

Nekem meg folyamatosan ellenzéki hirdetéseket tol, pl ez a megafonos dolog számomra teljesen fekete lyuk, csak itt meg a hvg/444 kommentmezőjében találkoztam vele ahogy szidjátok.

(#61) Boond válasza Louro (#2) üzenetére


Boond
addikt

Én nem féltem őket, kreatívak...már mint az fb.

"nincs tv-m nem érint viszont én csak a pozitívot látom ebben , végre egy irányból nem ömlene a szar :D"

Azért olyan nagyot ne álmodj... mert csalódás lesz a vége... :DDD

"Én örülnék a legjobban ha eltűnne a francba az összes politikai reklám csak összeugrasztja az embereket."
Nem a politikai reklám ugrasztja össze az embereket... valami nagyon más...

[ Szerkesztve ]

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#62) Sanya válasza szupermacs (#57) üzenetére


Sanya
nagyúr

csak a relám lesz kevesebb. A politikai híreknek nevezett reklám meg ömlik ugyanúgy.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#63) CPT.Pirk válasza arnyekxxx (#60) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Pedig mindent megtesznek, hogy _hozzád is_ eljussanak, a pénzedből. :)

Ajánlom ezt a tavalyi Fókuszcsoport videót a témában:
A KÖZPÉNZ nem vész el csak ÁTALAKUL (Megafon hirdetéssé) 🤑

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#64) Sanya válasza CPT.Pirk (#63) üzenetére


Sanya
nagyúr

Politikát a politika csoportba?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#65) Bander78 válasza t72killer (#56) üzenetére


Bander78
tag

Egészségesebb lenne ha az FB eltűnne innen úgy ahogy van, és ha cuccot/szolgáltatást akarsz szerezni akkor az ennek megfelelő helyi (magyar) honlapokon megtalálod. El tudom képzelni, hogy az FB nyújtotta "kényelemmel" mennyi (hirdetési) pénz talicskázódik ki az országból... (Mondjuk ami meg itt marad azt a szarbán maffia hordja szét, végül is mind1...)

(#66) CPT.Pirk válasza Sanya (#64) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az aktuálpolitika a tilos, nem a politikáról úgy általában. Ráadásul politikáról szól a hír...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#67) t72killer válasza Bander78 (#65) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

ez 100%-ban így van, főleg mert a te modelled szerint a hirdetési bevételek és az adat"kincs"(!!) is régión belül marad, nem valami szilíciumvölgyi multi karibi számláin gyűlik kp-vé konvertálva. FB előtt is volt élet, sztem is jó lenne oda visszatalálni - más kérdés, hogy egyénként vagy úszol az árral, vagy fizeted keményen a felárat, kb úgy, ahogy tanyán jóval drágább mindenféle közmű - de nem kell a szomszéd hónaljszagát szagolnod.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#68) Bander78 válasza t72killer (#67) üzenetére


Bander78
tag

Bizony...
Egy ideig fent voltam, de aztán gyorsan le is jöttem. Minden FB-n törtött perc elvesztegetett idő az ember életéből. Nagyon nem hiányzik.

(#69) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

A többi reklámot is nyugodtan betilthatják.

(#71) CirrMee válasza CPT.Pirk (#40) üzenetére


CirrMee
addikt

Ezt egyébként hogy csinálod? Hozzám szinte csak kormánypárti reklámok jutnak el, elvétve hoz ellenzékit. Ráadásul hiába tiltom a kormánypártiakat, jönnek újra és újra.

Gyanítom azért, mert az gonosz háborúpárti gyíkemberek nem tudják annyi közpénznek elveszíteni a közpénz jellegét, mint a 133 bátor jómunkásember. :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#72) Rowon


Rowon
veterán

Kókuszcsoport, na ne... éppen ettem...

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#73) arnyekxxx válasza CPT.Pirk (#63) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Akkor valamit rosszul csinálnak.

(#75) Sanya válasza CPT.Pirk (#74) üzenetére


Sanya
nagyúr

Pártfüggetlen tartalom a politikában? Ember, nőjj fel, ilyen nem létezik. Senki nem fizet azért, hogy politikafüggetlen tartalmat olvasson. Politika, kenőpénz, lobbi, nyomásgyakorlás, nevezd aminek akarod meghatározza, hogy mit olvass.
A bal oldali médiumok balos propagandát, fost terjesztenek, hogy akik inkább erre vevők, azok nyugodtan olvasgathassák, hogy zorbán lop.
A jobb oldali médiumok jobbos propagandát, fost terjesztenek, hogy akik inkább erre vevők, az nyugodtan olvasgassák, hogy prüsszel lop.
Az újságírók pedig nem saját elgondolásukból, szabadon írják a cikkeket és a cikkeket szerkesztők elolvassák, és fizetnek érte, hanem 1 újságnak dolgoznak, és megrendelésre írják a jobbos, balos propaganda cikkeket. Független újságírás nem létezik, az csak álca, hazugság. Sajnálom, hogy ezt ilyen idősen, tőlem kellett megtudnod.

Egyébként reklám sem kell, a legjobb mindenkinek az ingyenreklám. Ilyenkor a birkák, ingyen osztogatják a tartalmakat a facebookon, de akár a HWSW fórumán.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#76) Dr. Akula válasza Sanya (#75) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

"Senki nem fizet azért, hogy politikafüggetlen tartalmat olvasson."

De, az emberek az adataikkal (már amíg nem ugrik fel a reklámblokkoló), idejükkel. Meg ugye vannak már olyan oldalak, amik nem is engednek nagyon olvasgatni se, amíg nem tejelsz.

"Független újságírás nem létezik"

De, blognak hívják. Persze vannak fizetett kamublogok is, de amik nem, azok függetlenek.

Ma már nem kötelező az arcodba tolt propagandát nézned / hallgatnod, van alternatíva, csak meg kell tanulni használni. És a propagandából is ki lehet szűrni a valóságot a mese közül némi élettapasztalattal, aki élt a gengszterváltás előtt is, az tudja hogyan, ott is azt kellett.

(#78) Louro válasza w.miki (#54) üzenetére


Louro
őstag

Hmm, ballib reklámmal nem nagyon találkozok. Vagy nem vagyok a célcsoportban. De azért, ha tippelnem kellene kb. 100.000 kormánypropagandára jut 1 azzal ellentétes. Most a Youtube-on láttam TASZ-osat, de csak egyszer. Bezzeg a Brüsszeles sűrűn jön.

Szóval költésben messze elmarad a ballib.

Mess with the best / Die like the rest

(#79) Louro válasza CPT.Pirk (#63) üzenetére


Louro
őstag

Jól van ez így :DD

Mess with the best / Die like the rest

(#80) Louro válasza Bander78 (#65) üzenetére


Louro
őstag

Ha FB eltűnne, jönne a helyére más. Igény van rá. Hundub is láthatóan mennyire sikeres.
De az jó meglátás, hogy a magyar pénzeket, tudást ne vigyék ki a magyarok, de azrt hirdetés mentén két kézzel szórják a pénzt Amerikába.

Na jó, befogom. Ahogy látom kicsit sokat reagáltam.

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#81) Louro válasza CPT.Pirk (#74) üzenetére


Louro
őstag

Ő nem fogja megérteni, mert valószínűleg Megafon badge is megvan neki.

Fókuszcsoport pont, hogy fügetlenül beleáll bármelyik pártba. A főellenséget is szapulja, nem csak Vityát. Nem tudják megérteni, hogy lehet pártfüggetlenül is véleményt mondani. Mintha csak az létezne, hogy kék vagy narancs. Pedig lehet úgyis véleményt formálni, hogy nem mondom el a saját álláspontom.

Mess with the best / Die like the rest

(#82) w.miki válasza Sanya (#75) üzenetére


w.miki
veterán

Érdekes mennyien nem tudják megérteni ezt az egyszerű tényt.
Meg vannak róla győződve, hogy az ő általuk követett isten (FB, BBC, Telex, 444, HVG, Partizán, Fókuszcsoport, Dancsó, Magyarósi, Bődöcs, Friderikusz, Geszti, NyugatiFény, Kuncze, Gyurcsány....) az független, mert ő ingyen osztja az észt (Legalábbis ő nem fizetett neki. Még.)
De hát ez is olyan, mint a tudomány, a vallás, vagy bármi egyéb szekta... A fanatikus hívőket nincs az a tény, ami eltérítené a hitüktől... Elvégre az ő hitük az egyetlen igaz hit... :X

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#87) default.


default.
őstag

Cukkerbergéket kéne mán betiltani :U

(#89) RM007 válasza cappa72 (#1) üzenetére


RM007
addikt

Szerintem az USA baloldal háborúpárti szócsöve ellen fellépő a közvéleményt tájékoztató hírcsatornákra vadásznak. Reklám alatt inkább ezt értik vagy mint következő lépés előszele mindenképp. Tudod hogy semmi ne jusson el hozzád onnan ami nem felel meg az általuk diktált narratívának. Van itt egy kis gazdasági, politikai és kultúrális perpatvar már egy ideje és a sz@rt kavaró nyugati oldal tulajdonosi háttere korlátozná a szólásszabadságot.....pl youtube csatornákat büntet és töröl. Ne örülj annyira ennek a betiltásnak, megyünk át egy olyan diktatúrába aminél visszasírhatjuk a 90-es évek előtti időszakot.

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce PNY RTX 3080 Ti (desktop 350W)

(#91) Louro válasza RM007 (#89) üzenetére


Louro
őstag

Az álhíreket és a botokat kellene vadászniuk. Vicces, amikor egy bejegyzés alatt 10x ugyanazt leírják ázsiai nevű egyének, akik valami véletlen folytán nők. Oldalak privátra állítva, hogy ne csekkold. Ha jelented, akkor persze valamiért mégsem törlik.

Politikai állásfoglalás tényleg rossz irány, még ha sokan utálják is a propagandákat. Függetlenül az oldaltól.

Mess with the best / Die like the rest

(#95) CPT.Pirk válasza w.miki (#94) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

"Lájkvadász szekta". Érdekes elképzelés, hogy pénz nélkül csináljunk videós csatornát, de lehetőleg jelentkezzen napi szinten a mai elvárásoknak megfelelően meg minden. :F

Abból amit írsz szerintem nem látod a különbséget a között, hogy csinálsz valamit kvázi vállalkozás szerűen és próbálsz megélni a lájkokból meg patreon támogatásokból, meg a között, mikor kifizeti neked az FB eléréseket meg a működés költségeit egy párt, vagy annak hátországa.

A független szó nem azt jelenti, hogy nincs politikai beállítottság, ezt sokan nem értik... Mindenkinek van. Nekem is, neked is. A függetlenség azt jelenti, hogy a saját gondolataidat adod elő, nem pedig azt, amit elvárnak tőled fizetésért cserébe. Ez most lehet, hogy sokkoló lesz mert gondolom nem ismered őket alaposabban, de a lentebb említett Fókuszcsoport pl. jobboldali nézeteket vall és egyik parlamenti párttal sincsenek jóban.

Louro: jepp. Jóvanezígy ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.