Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#104) vaakuum válasza t72killer (#9) üzenetére


vaakuum
addikt

Az a baj, hogy a nyugati "szólásszabadság" és a "mégiscsak illene cenzúrázni az egetrengető fasságot" az erősen üti egymást. Amíg ezt az ellentmondást nem sikerül elvi szinten feloldani a társadalomban, addig nem is lehet megfelelő lépéseket tenni egyik irányba sem.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#105) koxx válasza w.miki (#82) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Téged olvasni fizikai fájdalommal jár.
Ford Fairlane idézet ugrik be amit Zuzuval kapcsolatban mondott.

(#106) w.miki válasza koxx (#105) üzenetére


w.miki
veterán

Megértelek az igazság fájdalmas dolog.
De akkor ezért törölgeted olyan lelkesen az írásaimat a fórumról.
Szerencse, hogy a moderátoroknak (és elvbarátaiknak) megengedett a személyeskedés (is)...

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#107) koxx válasza w.miki (#106) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ebben nincs semmi személyeskedés, előbb olvass utána mit jelent.
Nem én törölgetem az írásaidat, nem kínzom magam azzal, hogy téged olvassalak szabadidőmben.
Igazság :F :U

[ Szerkesztve ]

(#108) doooo válasza vaakuum (#104) üzenetére


doooo
veterán

Dehogy üti egymást. Akkor üti, ha valaki nincs tisztában azzal, hogy amikor a f@sszágok már életekbe kerül(het)nek, akkor a szólászabadsága az adott f@sszág-terjesztőknek eltűnik a lefolyóban. Mert a jogaik addig tejednek, amíg mások jogaiba nem ütköznek. Márpedig ez a kritérium végleg sérül ha veszélyesek a f@szságok.

Persze mindezt meg kell tanítani időben az embereknek, és akkor tisztában lesznek vele.
Szerencsére a fiatalabb generációk sokkal nagyobb százalékban vannak ezzel tisztában, azaz az oktatás láthatóan működik, az irány jó, folytatni kell.

[ Szerkesztve ]

(#109) togvau válasza Rodi 4.80 (#43) üzenetére


togvau
senior tag

holnap tüntetnek? Ezt honnan veszed? Pénteken tüntettek. Holnap is fognak? Hol mikor? Besegítenék :DD

[ Szerkesztve ]

hitler, sztálin, micro usb

(#110) attiati válasza Green69 (#31) üzenetére


attiati
veterán

+1

Ráadásul a hagyományos felületekről ha kiszorul egy párt (pl. plakát, helyi újság), akkor marad neki a FB. Olcsóbb is, nehéz központilag betiltani.

Míg az összes helyi újságot és plakátot fel lehet vásárolni. A plakátok ára meg horribilis.
Ehhez képest az ellenzék pofon egyszerűen és gyorsan el tudta érni a sajátjait a FB-on.

(#111) Louro válasza attiati (#110) üzenetére


Louro
őstag

Az a baj, hogy ott is az győz, akinek több pénze van. Te beletolhatsz X milliót, ha a másik oldal kétszerannyit tesz bele. Nehéz egy szinte végtelen büdzsével rendelkező Megafont lenyomni, akik még bővülnek is. Így 10 helyről kapod ugyanazt a blődséget.

És hiába bármilyen bizonyító erejű felvétel, helyreigazítás, per, addigra már rég késő, mert a hülyeség írmagját elültették a fejekben.
Megafon torz világa

Mess with the best / Die like the rest

(#112) Sanya válasza Louro (#111) üzenetére


Sanya
nagyúr

Amit csinálsz, az az ingyenreklám.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#113) Louro válasza Sanya (#112) üzenetére


Louro
őstag

Ha témánál maradunk, akkor a linkelt videóra arra utal, hogy mennyire megtévesztő és káros tud lenni a politikai célzatú szponzorált tartalom.

Ezért lenne jó valahogy szűrni ezeket. De végülis ezek az influenszerek eladják magukat az 5 perc hírnévért. Én sajnos nem látom, hogy miképp lehetne az ilyen tartalmakat kiírtani.

Mess with the best / Die like the rest

(#114) Sanya válasza Louro (#113) üzenetére


Sanya
nagyúr

Mondjuk úgy, hogy nem linkelsz politikai tartalmat, főleg nem ingyen. Egyik oldalét sem. Akkor sem, ha elhiszed a tartalmát.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#115) CPT.Pirk válasza Sanya (#114) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Közpénzből mehet? ;]

Amúgy számodra mi lenne elfogadható, amivel illusztrálhatjuk mondjuk a megafon problémát, a félrevezető tartalmaik tényét de nem politikai meg te nem sorolod ide vagy oda oldalra?

Komolyan kérdezem, mert leginkább őket érinti ez a hír, ami alatt beszélgetünk.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#116) Sanya válasza CPT.Pirk (#115) üzenetére


Sanya
nagyúr

Számodra az nem politika, amivel egyetértesz? Azt hirdetni kell minden fórumon? A pártod nyert egy birkát, aki ingyen osztogat, linkel és fizetniük sem kell érte. Adjunk neki egy kevésbé sértő nevet, legyen mondjuk önkéntes. Vágod, hogy semmivel sem vagy különb, mint a laposföldesek?

De, ha a facebookon nem lesz több politikai reklám, akik adblockert használnak, nem fog változni nekik semmi.
A többinek sem, hiszen belikeoltak már nekik tetsző tartalmat, és az ettől különbözőt meg sem hallja majd. Mondd egy fideszesnek, hogy közpénz. Meg se hallja majd. Egy balosnak, hogy dollár. Ignorálja majd. Egy prohardver moderátornak, hogy ha politikához közeli topikba ne trollkodni jöjjön már, nem fogja érteni. Nagy vizet nem fog zavarni. A messziröl jövő reklámot nehezebben fogadja el az ember, mint amit az ismerősöm megoszt azzal, hogy a megafonosok közpénzt használnak és most jól lebuktatja a külföldi pénzt használó, országunkat destabilizáló másikoldal szolgája. És az ember elhiszi majd. Így ez a reklám többet ér. A hagyományos reklám kezét meg elengedi a poltika.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#117) CPT.Pirk válasza Sanya (#116) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Miről beszélsz? Az adblocker nem fogja a facebook reklámokat.

A kérdésemre nem kaptam választ, a többit meg visszautasítom. Szerintem hagyjuk.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#118) Sanya válasza CPT.Pirk (#117) üzenetére


Sanya
nagyúr

A politikai kérdéseidre hadd ne válaszoljak. Arra van egy másik topik. Ha a többit nem érted, az nem engem minősít.
Van különbség abban, hogy
a politikai reklámokat be akarják tiltani a facebookon <--> megafonos közpénz.

Ha nem érzed a különbséget, akkor az megint nem engem minősít.

De szerintem csak trollkodsz.

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#119) Degeczi válasza Sanya (#118) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Bűncselekményeket nem szabad azzal takargatni, h "jajj, politika", hanem föl kell szólalni ellenük. A homokba dugott fej nem megoldás semmire.

(#120) CPT.Pirk válasza Sanya (#118) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Aha, oké. Akkor ezt a beszélgetést itt most abbahagyjuk.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#121) Sanya válasza Degeczi (#119) üzenetére


Sanya
nagyúr

Ha bűncselekmény, akkor megteszed a feljelentést és nyomoznak. De miért gondolja mindenki, hogy a saját politikai gondolatait terjeszteni kell mások felé is? A fórum témája: "Úgy néz ki, hogy betiltják a politikai reklámot a Facebookon", nem pedig " Úgy néz kis, hogy betiltják a politikai reklámot a Facebookon és a Megafonosok lopott közpénzből lopnak és a zOrbán lop, fidesz lop, minden lop.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#122) Degeczi válasza Sanya (#121) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ja, tényleg csak trollkodsz, így valóban reménytelen értelmes párbeszéd.

(#123) cappa72


cappa72
nagyúr

Na, már jönnek a kombinált reklámok...
Játszom egy játékkal, és ott a reklámokkal lehet gyűjtögetni az előrehaladás érdekében.
(ezért is vagyok immunis a reklámokkal kapcsolatban...)
Nade... ez jött tegnap:

Tehát először jött a politikai, majd közvetlenül megszakítás nélkül egy áru, szolgáltatás.
Tehát lehet, hogy ez lesz nekik a jövő? Árukapcsolásos hirdetés...
Lehet, hogy konteó, de...

szerk.:
Most nézem, hogy bal oldalon van a baloldal ;]
Jobb oldalon meg a lehetőségek tárháza.
Ez is valami picihlógia'?

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#124) doooo válasza cappa72 (#123) üzenetére


doooo
veterán

Máris rendelem a Baloldalt... jó ez a kombinált reklám. ;]
Remélem a háborút külön csomagolják... majd megkérem őket. :B

[ Szerkesztve ]

(#125) k-adi válasza doooo (#124) üzenetére


k-adi
nagyúr

lehet a háború/covid/migránsok már DLC

(#126) Louro válasza Sanya (#116) üzenetére


Louro
őstag

Az, hogy a másik tábort birkázzák, az szerintem belefér. Engem is leliPsiznek sokszor, de nem török felettük pálcát. Az egy magánvélemény.
De egy politikus szájából más. Ráadásul náluk a tettek is többet számítanak.

Ha olyan hirdetéseket látnánk, amik a valóságot tükrözik és nem folyamatos lázítás és félmondatok félreértelmezhető összevágása történne, akkor nem lehetne fogást találni a kormányporpagandában.
Az a baj, hogy sokszor olyan a kommunikáció, hogy tartalmazhat igazságot, emiatt nehéz meghúzni a határt. De lehetne azt mondani, hogy ha már félreértelmezhetőt tartalmaz, akkor töröljék. De akkor meg jönne a szőnyegbombázás. Annyi videót töltenének fel, amit elbírálni időt igényelne. Minden hirdetést felülvizsgálni rengeteg időt igényelne. Emiatt nem látom kivitelezhetőnek a szűrést.
Nekem az mindegy, hogy melyik oldal szócsövei, a lényeg, hogy egyértelmű és félreérthetetlen legyen a kommunikáció. És természetesen nem kiforgatott!

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.