Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Tv out (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Inside


Inside
tag

hali all. Az lenne a problémám hogy rákötöttem a gf4 ti-t a tv-re és elég szar a kép. Ugy tudom hogy a tv-nek 50hz-t kéne beálitanom de a detonatorba nemtom átálitani csak 60hz-t enged. és a grafikát se tudom lejebb vinni a tulajdonságoknál csak 800x600-ra. Valakinek van ötlete hogy mit csináljak?

Don't Worry Be Happy

(#2) Csete75 válasza Inside (#1) üzenetére


Csete75
csendes tag

Hi!
Nekem is hasonló problémám volt (Abit Gf4Ti4200 8x), és feltettem a legutóbbi(41.09 utáni!!!) detonatort, ill. kicseréltem a kábelt ami megy a TV-be, mert szerintem az abit-é nem árnyékolt. Azóta 1024-ben tökéletes, gyönyörü... stb.
Egy bajom van: A tv-tool amit eddig használtam(6.8) nem támogatja az SAA7104E chipsettet. Ha erre találtál estleg megoldást, szívesen venném. Csao

ABIT AV8 ,AMD Athlon 64 3500+,1.5 GB sams. DDR400,ATI HIS 9800Pro ICEQ,160GBSg(7200)Sata+160GBMax(7200), Beantech BT8B Plexiház, ha ez egyáltalán érdekel valakit...

(#3) Inside


Inside
tag

honnan tölthetem le a legutobbi detonatort?

Don't Worry Be Happy

(#4) biga válasza Inside (#3) üzenetére


biga
senior tag

Pl. www.nvidia.com!

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#5) biga válasza Inside (#1) üzenetére


biga
senior tag

Mit jelent az, hogy szar a kép? Ha csak homályos az asztal, az természetes. A tv felbontása és képfrissítése más, nem is arra való, hogy az asztalt nézd, vagy szöveget szerkessz. Ha csíkos, meg ugrál, akkor általában az antenna kábel a hibás. Húzd ki az antennát a tv-ből, és nézd meg, hogy most ilyen. Egy jó minőségű jelkábel is sokat segít:)

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#6) Inside


Inside
tag

kihuztam, de ugyanugy szar. Kössz a tippet detonatorrol..=) Hát szar alatt azt értem hogy néha csikos.,de ami legföképp zavar hogy a betük meg a szinek bezombulnak és mindenféle színbe pompáznak. Általában a betükre igaz ez., de a képbe is alapbol van egy ilyen zajszerüség. A kábelt kicseréltem 5m-esre. Azzal is ilyen volt ,sőt még roszabb. Most a gyárit használom.

Don't Worry Be Happy

(#7) Csete75 válasza Inside (#6) üzenetére


Csete75
csendes tag

Nekem is ugymond ''zajos'' volt a kép, felirat szinte olvashatatlan a film alatt, mintha megkettözödött volna a kép. Próbáld meg - ha az uj detonatorral nem változott volna - az uj Via hiperyont( via.com )+DirectX 9.a+és utána ujra a detonator frissítéseket. Nekem bevált, a monitor 75hz-en, nVidia Nwiev-el tökéletesnek kell lennie. Ha így sem jó, vagy kábel( amúgy az 5m-es kábel nem a legszerencsésebb, föleg ha gagyi márka, mert az sem árnyékolt, tapasztalat), vagy a scart csatinál lesz a gond. Eme kártya TVchipjéröl amúgy azt mondják, Nvidiához képest meglepöen szépen produkál. Hát ennyi...

ABIT AV8 ,AMD Athlon 64 3500+,1.5 GB sams. DDR400,ATI HIS 9800Pro ICEQ,160GBSg(7200)Sata+160GBMax(7200), Beantech BT8B Plexiház, ha ez egyáltalán érdekel valakit...

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Tv out (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.