Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) slapec


slapec
tag

Sziasztok!
(Szerintem) nem semmi, amit csináltam.
Lényeg: a tv-hálózaton azt sugárzom, amit a gépen csinálok... de szerintem ebből megértitek:
Na. Tehát vga-n a monitor, s-video a helyén. a vége bele van dugva egy s-video>scart átalakítóba. A hang is (RCA).
Most jönn az érdekesség. Ez be van dugva a videóba. a videó TV kimenete (a koax) (tehát lényegében az s-videóból csináltam koaxot..)
bedugva a kistv-m be. Megkerestem az RF csatornát (TV-n (esetemben) az 591. mhz)
És láss csodát. ott a másik asztal...a tv-n.
Ezután kitaláltam, hogy mi lenne, ha a nagy TV-hálóra kötném rá?
Rádugtam, és a tesóm (kb 5 méter) tökeletes kép (olyan, mintha a gépemet a tv-jével összekötöttem volna) ezután, lent (kb 18 méter) a nagy tv-n tök zajos volt a kép. kihúztam a bejövő kábelt (ami kinttről jün :) ) és... tökeletesen éles, jazmentes kép. De ez nem volt elég. Az anyámék tv-jét is ráhangoltam, és... ugyan olyan szép kép (km 5 méterrel arrébb)
Szerintem... nem semmi.
Csináltam logót is... áttetszőt.. tisztára olyan mint akármilyen TV. Betáraztam a southParkot, és megnéztük a haverokkal.
Szerintem sirály. Nem kell a gépet lehozni a tv-hez, nem kell hálozatos izé... (azok a dvd- kinézetű cuccok...:) ) és nagyon jo.

Remélem más nem írta le.... ha igen, akkor bocsi..... vélemény?

(#2) BMWFan


BMWFan
aktív tag

Tényleg nagyon jó, de kb már 7 éve írtad, hátha érdekel valaki mást is. :)
UP!

(#3) joecontra


joecontra
addikt

ha a nagy TV-hálóra kötném rá?
Hogyan nézett ki az a TV-háló?

Üdv,
J

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.