Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Tv-kimenet hiba (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) PNEUM


PNEUM
aktív tag

Segítsetek légyszi. Hallott már v.ki olyat, hogy a tv-t eddig rá tudtam kötni a gépre, de eggyik napról a másikra ez már nem ment. Nem ismeri föl azt, hogy tv van rákötve. Találkozott már valaki ilyennel? A 9500-asnál a tv chip integrálva van a GPU-ba nem?
A 3.8-as driverben a megjelenítő eszközökben, ha beállítom a hibakeresés/A Tv felismerésének támogatását, ki tudom Tv-re nyomni a képet, de a Tv ismeretlen, ezért nem lehet elsődleges kijelző.
(Köszi Johnny a tippet és a Helpet!)

"A gonosz győzni fog, ha a jó emberek nem tesznek semmit" Edmund Burke

(#2) aurum válasza PNEUM (#1) üzenetére


aurum
senior tag

ahany driver annyi fele...
egybekent miert akarod elsodlegesnek a tv-t?

I fuck the corner of your mouth, my dear Alexander!!

(#3) PNEUM


PNEUM
aktív tag

Másként nem tudok filmet nézni a Tv-n!
Csak ha az elsődleges a Tv másodlagos a TFT.

"A gonosz győzni fog, ha a jó emberek nem tesznek semmit" Edmund Burke

(#4) lancellott


lancellott
tag

Van egy trükk. Le kell tiltani, hogy ne terjessze ki az asztalt a tv-re, és nyomsz egy Ctrl+F5-öt. Ekkor a mon itor elsötétedik, és átkerül az egész a tv-re. Akkor nem kell elsődlegesnek kinevezni a tv-t. A konkrét problémára nem tudom a válszt. Talán próbáld meg leszedni az ATI drivereket, és újratelepíteni.

Ne higgy olyan élőlénynek, amelyik 5 napig vérzik, de nem döglik meg!!!

(#5) dferee


dferee
tag

ALT+F5 nem?

(#6) alga válasza PNEUM (#3) üzenetére


alga
tag

Szerintem tévedsz, lehet filmet nézni a másodlagos képernyőnek beálított TV-n is (én is így csinálom, R9600-al). Az ez irán érdekélődőknek javaslom a TV-out kezdőknek című topik végigolvasását. Hosszú, de nekem minden kérdésemre megadta a választ. Az ilyen beállításokról van egy jó leírás, részletes, hosszú, talán valahol az első 100-ban.

A TV-t saját nálam akkor nem ismerte fel a VGA, mikor a videóval közösen voltak ugyanarra a drótra (elosztóra) rákötve. Ha kihúztam a videót, mindját jó lett.

Alga

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Tv-kimenet hiba (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.