Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) puma72


puma72
tag

Sziasztok
Segítségre lenne szükségem!
Vettem egy Gigabyte 990FXA-UD3-as lapot és nem tudom belerakni a Tv tuner karit mert nem fér el a PCI expresz helyen.
Van e más mód arra, hogy Tv tuner nélkül csatlakoztassam a Digi beltéri egységet a pc-hez úgy, hogy a csatornák nézhetőek legyenek.
Köszönöm előre is a segítséget.
Üdv mindenkinek

Számom +36205747193

(#652) weiss válasza BTO (#649) üzenetére


weiss
addikt

Köszi! Amúgy miért nem? Más a felépítés, vagy hogy van ez?

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#653) BTO válasza puma72 (#651) üzenetére


BTO
őstag

ez nem ennek a topiknak a profilja.
de nem hiszem mert a digi beltérinek csak AV kimenete van,esetleg a menübe át lehet állitani RGB-re,akkor a laptop kijelzőjét talán lehet monitorként alkalmazni,de nem bizti.
erre keress valami számitógépes topikot.

semmi sem tökéletes

(#654) puma72 válasza BTO (#653) üzenetére


puma72
tag

Köszi a választ
Érdeklődők máshol is.
Üdv

Számom +36205747193

(#655) BTO válasza weiss (#652) üzenetére


BTO
őstag

mert benne van,vagy koaxra van méretezve,tervezve.
ezeket a logperiodikokat nem ismerem annyira mert nem használtam.nem igazán jó a nyereségük ,adóközelbe valók,a Yagikat preferálom ha már földi antennát kell használni.
yagit meg csináltam is jópárat,egyes tipusokhoz dipolhajlitó sablonom is van.

semmi sem tökéletes

(#656) benito86


benito86
csendes tag

Sziasztok! Milyen eszközt ajánlotok erre a szituációra:
Adott egy bejövő koax( upc ktv). Ezt kellene szétosztani a lakásban meglévő ktv hálózon (2db elmenő koax a fali csatlakozókba), de úgy hogy közben a lepke antennáról bejövő jel(szintén koax) és a upc ktv között szeretnék kapcsolgatni? Tehát, pl egyszer az m1HD-t akarom nézni földfelszíni sugárzásban, egyszer pedig a natgeot kábelen. Szóval olyan eszközre lenne szükségem ami két bejövő jelet(koax) szétosztja a hálózaton (2 kimenő koax). Előre is köszi. A legjobb az lenne h egyidőben mind a két bemeneti jel rajta lenne a hálózaton.

(#657) BTO válasza benito86 (#656) üzenetére


BTO
őstag

na figyu.
az a abj hogy a levegőböl jövő antennajelet nem lehet közösiteni a CATV jellel 1 koaxra.
tehát a TV-ig 2 koaxot kell vinned.[link]
és 1ilyen osztóval-közösitővel-átkapcsolóval oldhatod meg a gondodat.
a linken szöveg is van az átkapcsolóhoz.
vagy odáig vezeted a földi kábeledet ahol annak az adott TV-nek van a CATV-s leágazója és a CATV-s leágazó mögé kötöd az átkapcsolót és onann már csak 1 kábel megy a TV-hez.

[ Szerkesztve ]

semmi sem tökéletes

(#658) benito86 válasza BTO (#657) üzenetére


benito86
csendes tag

Köszi a gyors választ. Ezek szerint "csak" kapcsolóval lehet megoldani. Ez nem is gond.
A kérdésem az lenne, hogy azt honnan tudom megállapítani h a tv 5v-t tud-e kiadni, vagy ezt milyen menüpont alatt lehet megnézni. Hogy kell ezt elképzelni? :F Bocs a hülye kérdésért. :B
Esetemben bejön a ctv+ földi kábel egy helyre, oda beteszem ezt a kapcsolót és utána a kapcsoló kimenetére kell tennem egy 2es elosztót (két kimenő kábelem van a fali aljzatokhoz)?

(#659) BTO válasza benito86 (#658) üzenetére


BTO
őstag

valamelyik menübe van erősitő be ki.vagy power be ki a TVnél.
ez a kapcsoló 2 bemenetes .1 a földi 1 a CATV bemenetnek és van 1 kimenete ami megy a TV-be.
de a fenti linken van leirás is hozzá + kép.

[ Szerkesztve ]

semmi sem tökéletes

(#660) Macisajt3


Macisajt3
tag

Sziasztok!

Remélem jó helyre írok. :)

A következőkben kellene nekem segítség:
Kertbe szeretnék tenni egy projektort, ami tv adásokat adna. A tv adás nem tud jönni koax kábelen, helyette én valamilyen mindig tv-s megoldásra gondoltam. (m1, tv2 elég, meccseket néznék rajta)
Jelenleg a kivitelezéshez még semmilyen eszközöm nincsen, mielőtt bármit is veszek meg szeretném találni az optimális megoldást.
A kérdésem az lenne, hogy milyen antennára\vevőre lenne nekem szükségem? Esetleg valakinek valami más konstrukciós javaslata?

Köszönöm

(#661) BTO válasza Macisajt3 (#660) üzenetére


BTO
őstag

[link]

mondjuk 1 ilyen antenna .

[link]

és mondjuk 1 ilyen kártyafogadós DBVT vevő a későbbiekre ,mert esetleg meggondolod a dolgot és nem csak a szabadon fogható müsorokat akarod nézni,lehetőség van feltöltö kártyás előfizura is.
mindig tv.hu megnézheted a müsorkinálatot ami jelenleg létezik.

amugy van másik célirányos topik is ,ott is ezt ajánlanám.

[ Szerkesztve ]

semmi sem tökéletes

(#662) Macisajt3 válasza BTO (#661) üzenetére


Macisajt3
tag

Köszi a javaslatokat, átnézem őket. :)

Esetleg meg tudnád adni a topic címét\linkjét? Akkor ott kérdezősködök tovább és nem itt offolok :)

(#663) BTO válasza Macisajt3 (#662) üzenetére


BTO
őstag

[link]

semmi sem tökéletes

(#664) skroy


skroy
senior tag

Üdv!

Egy splitteren a "power pass" mit jelent?

(#665) And válasza skroy (#664) üzenetére


And
veterán

Azt, hogy a splitter a DC-tápot a megadott kimenet(ek) felé átengedi, antennafejbe telepített erősítő vagy LNB részére.

(#666) menthor


menthor
tag

üdv!

egy kérdésem lenne, miszerint egy kerti kisházba szeretnék kábeltévét "kivinni". a munkám során gyakran találkozom adathálózatban használt koax kábellel, hoztam is haza egy ~30m-es darabot. ez ugye elméletileg 50ohm-os, a kábeltévés koax pedig 75ohm-os. vajon ennek ellenére működhet-e a tákolmány így is? ;]

köszi, üdv, m

the truth is out there

(#667) BTO válasza menthor (#666) üzenetére


BTO
őstag

ha jó splittert használsz akkor esetleg jó lesz az analóg adás,de lehetnek 1-s csatornák szar képpel is.
jobb lenne ha rendes 75ohm-os koaxot használnál,rg-6-st.
a 30m adat koax az valószinü nagyobb csillapitással bir mert vékonyabb is mint a CATV-n használt RG-6.
a magasabb frekiken lévő csatornák valószinü"mákosak "lesznek

semmi sem tökéletes

(#668) Gasparius


Gasparius
aktív tag

Sziasztok!

Kis segítség kéne:

Vettem ilyet:
http://www.metroman.hu/product/Antenna-AUDIO-VIDEO-csatlakozo-DVB-T/DVB-T-Mpeg4-Mindig-TV-set-top-box-Antenna/evolve-mars-dvb-t-usb-laptop-tv

Laptoppal lenne használva, meglepetésnek szánom.

Ma kíváncsiságból kipróbáltam az asztali PC-vel, semmilyen csatorna nem jön be rajta a kis belső antennájával.
Ez még nem lenne baj, mivel itt tetőantennás vételre van kalibrálva a lefedettség, Pesten lesz használva, talán ott jó lesz.
Viszont kérdésem még az, hogy ennek a cuccnak az USB-jéhez érdemes-e aktív DVB-T antennát csatlakoztatni?
Van egy, ami 5V-ot kér, kíváncsiságból összekötöttem vele, de az antenna ledje nem világít.
Ez azt jelenti, hogy nem fog működni vele?

Úgy tudom, hogy a PC USB-je 5V-ot ad kifelé, ennek elégnek kéne lennie....
köszi

(#669) BTO válasza Gasparius (#668) üzenetére


BTO
őstag

a dbvt vevőkön általában a menübe van az hogy az aktiv antennának kapcsolható a tápfesz.

a pesti gyakorlati tapasztalatok miatt érdeklőjd itt[link]

semmi sem tökéletes

(#670) róland


róland
veterán

Leadtek Winfast DTV Dongle Mini tunerhez milyen szobaantennát érdemes venni?

MinDig TV szabadon fogható csatornákat néznék.

Helyszín: Keszthely.

Elérhető adótornyok és teljesítményük:
Keszthely (Gyötrős tető): MuxA 0,35 kW; MuxC 0,41 kW
Nagykanizsa (Újudvar): MuxA 34,7 kW; MuxC 19,5 kW

A csatornák és a frekvenciák megegyeznek a két adón. (A keszthelyi igazából csak egy kis teljesítményű "erősítője" a kanizsainak.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#671) BTO válasza róland (#670) üzenetére


BTO
őstag

milyen messze van a keszthelyi torony?rálátsz?

[ Szerkesztve ]

semmi sem tökéletes

(#672) róland válasza BTO (#671) üzenetére


róland
veterán

Nincs közvetlen rálátás.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#673) róland


róland
veterán

Valami ötlet? (Nagy tetőantennával kipróbáltam, de nincs kedvem átkábelezni a házat. Ezért érdekel valami mobilabb megoldás.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#674) BTO válasza róland (#673) üzenetére


BTO
őstag

menj át a mindig TV-s topikba hátha van helybeli akinek gyakorlati tapasztalata van esetleges szobaantennával,de én a stabil vétel érdekében a tetőantennát javasolnám ,esetlegesen a padlásra költöztetéssel.

semmi sem tökéletes

(#675) c805


c805
tag

Sziasztok!Kábel tvm van,most 3 tv-hez van csatlakoztatva + az internet.A konyhába vettem egy tvt az lenne a negyedik.Hogy tudnám megoldani hogy a képminőség ne romoljon tovább mert így se valami fasza?

(#676) c805


c805
tag

erről mi a véleményetek?[link]

(#677) róland válasza BTO (#674) üzenetére


róland
veterán

Milyen splittert érdemes használni, ha 3 tv-hez szeretnémeljuttatni a mindigtv-s jelet?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#678) c805


c805
tag

[link]Ez milyen?

(#679) vvt


vvt
csendes tag

Sziasztok!

Kérnék egy kis segítséget!
Jelenleg Vidanetes előfizetésünk van és pocsék a kép és a hang is, ma váltottam T-homesra ami fele annyiba fog kerülni és a vidanet vonalát bérlik majd szóval valószínű a hiba továbbra is fen áll.
Egy kábel jön be a házba és az ágazik tovább egy kis fém kütyüből 3 felé, 2tv, 1internet csatlakozóra.
A házunkon bellül én mégegy tv-re leválasztottam a jelet ami természetesen még rosszabb mint a többi.
Még a vidanetesek mondták, hogy erősítőt kell felszerelni, de hogy ezt még a kollégáiknak jelezni kellett volna 2 éve... de ugye mostmár hozzájuk nem fogok fordulni.
Milyen erősítőt szereljek fel? és akkor az kiváltja a mostani fémdobozkát ami szétszórja a jelet? Vagyis hová kell kötni az erősítőt :)
Bocsi a tudatlanságomért, de spórolni szeretnék és magam megcsinálni, ezért remélem valaki segít!
Köszönöm!

(#680) Gyufaaa válasza vvt (#679) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Ennyire nem egyszerű. Meg kell nézni, hogy közvetlen a bejövő kábelről milyen a kép minősége. Ha már ott is rossz, akkor az ő hálózatukon van a bibi. Ha ott jó, akkor lenne érdemes maximum egy erősítőbe beruháznod. Annak nincs értelme, hogy a rossz minőséget még jobban felerősítsd.

(#681) vvt válasza Gyufaaa (#680) üzenetére


vvt
csendes tag

A szerelő bemérte a jelet és azt mondta, hogy ott jó.
Meg, hogy kábelezzem át az egész házat és ők tesznek fel erősítőt, de gondoltam, ha úgyis én fogom átkábelezni akkor az erősítőt is oda tudom már biggyeszteni.

(#682) BTO válasza róland (#677) üzenetére


BTO
őstag

pct-st,és attol függ mennyire 1forma a kábelszakasz hosszra mert ha van 1 hosszabb akkor érdemes asszimetrikust használni,3.5-7-7 dB csillapitásut

semmi sem tökéletes

(#683) BTO válasza vvt (#681) üzenetére


BTO
őstag

ja hogy van modemes neted is?és ki lövi be az erősitőt? és hogyan?és esetleg veszel olyat ami 1edi antennára való és jó szar lesz a CATV-képed.
célszerü előre tenni 1 leágazót és onnét elküldeni a netes modemnek a jelet majd a elágazó mögé köt ni a TV-nek az erősitöt,de akkor is be kell lőni.
ilyet én privátba szoktam válalni 1 év garival,ugy hogy én kábelezek és viszem az erölködőt min 20papir.

[ Szerkesztve ]

semmi sem tökéletes

(#684) vvt válasza BTO (#683) üzenetére


vvt
csendes tag

Nos jelenleg úgy néz ki a dolog, hogy újrakábeleztem a házat a padlásnál rendesen szívtam :D
A földszinten lévő szóbában nagyon jó lett a kép tökéletes jel és minőség a számok is azt mutatják, viszont az emeleten nagyon zajos, ha teszek fel isolatort akkor jó lesz az analógon pöpec viszont digitalison még mindig 1-2 adó bekockáz :/ szerintem vagy marad így vagy kihívom a tv-seket tegyenek fel állítólag 10ezerért tesznek fel erősítőt. Isolatort ők hozták lentre vagyis még a régi szolgáltató a thomeosok is hoznak szerintetek vagy azt önköltségre vegyek?

(#685) gomez011


gomez011
csendes tag

Sziasztok!

DVB-T vételhez kellene segítség.
Pápáról szeretném fogni Kabhegyet, kb 50km, lefedettségi térkép szerint ez célszerű. Számítógépen nézném, egy pinnacle 7010ix tunerrel.
Jelenleg addig jutottam, hogy egy hasonló szobaantennával
25/100at tudtam kihozni(pinnacle progi, jelerősség:25 jelminősség:100), ami gyakorlatban arra elég, hogy jobb esetben 2-3 percig folyamatosan nézhető, aztán szétesik. Próbáltam egyébként Győrszabadhegyet, az egy kicsit gyengébb, az se nézhető. Szobaantennát elvetettem.

Padlástérben van egy kb 30éves antenna(nem tudom a nevét, aluminium főág, amire merőlegesen kb 10 darab mellékág, és az egyikhez forrasztva van a koaxkábel egy tekeredéssel) Ezt az antennát szintén belőttem irányba, de 18m kábellel ért le a géphez. Jelenleg közel ugyanazt az eredményt(30/100) tudom ezzel hozni, mint az erősítővel rendelkező szobaantennával.

Ezért felmerült, hogy beruházok egy antenna erősítőre, pl: erősítő

Ti mit tanácsoltok?
Előre is köszi!

(#686) BTO válasza vvt (#684) üzenetére


BTO
őstag

Hivd ki a szolgákat mert azok müszeresen is megnézhetik mi a bibi.

semmi sem tökéletes

(#687) BTO válasza gomez011 (#685) üzenetére


BTO
őstag

A mindigtv az egyedi antennás vétel,nem catv-s,tehát egyedi antennára valo erösitö kell,mert a catv-s az nagy bemeneti jelet kiván szemben az egyedi antenna erösitövel ami kis jelet vár és erösit megfelelö szintre.
De én elöször vennék 1 jo yagi antennát ami szélessávu UHF antenna 470 Mhz-860Mhz ig müxik.max 5eft kb.aztán ha akkor is szar a vétel csa akkor vennék erösitót.kabhegy még digitálisan is nagy ado.

Amugy györt nem probaltad?azt is kikéne proszalni.

[ Szerkesztve ]

semmi sem tökéletes

(#688) gomez011 válasza BTO (#687) üzenetére


gomez011
csendes tag

Köszi!
Szobaantennával már próbáltam Győrt(Győrszabadhegyet), eredmény: jelerősség:20-25 jelminőség:100, de ez most lehet viccesen hangzik, csak nappal lehetett ezt az eredményt produkálni, akkor viszont folyamatosan nézhető volt. Padlástérben van másik régi antenna, anno Grazra volt állítva kb 2 méteres, célbaveszem vele Győrt.

Elsőkörben inkább nem vennék még1 antennát, jelenleg 4 van a padláson.
Azt elfelejtettem írni, hogy én ilyen eseti DVB-T user lennék, 2-3 naponta 1-1 óra tv-zés. Ezért gondoltam arra, ha épp abban az órában akadozik a kép, akkor a szgép elosztójába bedugom az erősítőt és kész. Természetesen letekert kis erősítéssel, mivel kevés hiányzik a jó képhez illetve közel is lenne a TVkártya.

Ez így szerinted kivitelezhető?
Illetve légyszi linkeljél egy "egyedi erősítőt" amire lehet szükségem lenne, én inkább csak olyanokat találtam, amit az előzőben linkeltem.

(#689) róland válasza BTO (#682) üzenetére


róland
veterán

Ha jólkaslkulálok, akkor mindhárom kimenő kábel hossza eltérő lenne. Bár abból az egyik jelentősen hosszabb, mint a másik kettő.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#690) BTO válasza gomez011 (#688) üzenetére


BTO
őstag

na most a grazi néhai antenna az a 23-s csatornárol jött a orf2 ha jól emléxem.györ Amux 42-sen ad.
ha györröl kicsi a bejövő jeled 1 2 méteres antennával az azt is jelentheti,hogy ott már nem igen van nyeresége az antennádnak azon a csatornán,valszinü hogy csatorna csoportos az antenna vagy csak IV sávu ami 31-35ös csatornáig dolgozik.a szoba antennát is fel lehet tenni a padlásra csak akkor ott kell megadni neki a 220V -t.
amugy antennatechnikailag az erösitöt minnél közelebb kell helyezni az entennához hogy kikonpenzálja a kábelveszteséget,növelje a jel/zsaj viszonyt.
erősitő pl ilyet[link]

semmi sem tökéletes

(#691) BTO válasza róland (#689) üzenetére


BTO
őstag

akkor aszimetrikus 3-s osztó kéne.vagy 2db 2s splitter 1más mögé kötve ,és a meszi vételi helyre az első splitter szabad ágat küldeni,a közeli ágakra pedig a 2. splitter ágait kötni.

semmi sem tökéletes

(#692) gomez011 válasza BTO (#690) üzenetére


gomez011
csendes tag

Erre nem gondoltam, hogy szűk tartományúak a régi antennáink.
Tény: Pápáról mindegy hogy Kabhegy vagy Győr irányába forgatom bármelyiket, időjárás függően általában foghatóak az osztrák adók és órákon át nézhetem, nem szakadnak. Pedig egyértelműen nem Ausztria felé néznek az antennák.
Ezért most meg is néztem, milyen sávokon jönnek:
474 MHz: ORF III, ORF Sport+, Puls4, ServusTV, 3Sat
514 MHz: ORF1, ORF2, ATV
Kabhegyi adók 818 MHzről jönnek. Gyenge nézhetőséggel Győr 642 MHz, de kisebb teljesítményű is.

Ebből tudsz valamire következtetni?

Egyébként 5k-ért mutattál jelerősítőt, ennyiből hajlok arra amit legelőször írtál, 5k ért vegyek erre a célra optimalizált antennát, pl ezt néztem link

(#693) doc


doc
nagyúr

sziasztok!
mivel tv keszulek van nalunk, de adas (kabeltv, stb) nincs, gyorsan rabutykoltem egy sima, passziv antennat a TV-re, es a normal analog adast fogom. sajnos a vetel eleg gyenge, erre keresek megoldast, illetve kerem a ti segitsegeteket

a 'setup':
a TV-be megy egy kb. 20m hosszu koax kabel, erre dugtam ra a padlasra felvitt antennat (nincs kirakva a tetore, tehat a padlasterben van)

a tunetek:
az M1 teljesen jol foghato, csak enyhen szemcses
a TV2 szemcses, de nezheto, viszont a hang idonkent elmegy 2-3 masodpercre, igy nem igazan elvezheto (es amikor van hang, akkor is kisse zug)
RTL klub hangja jo, de a kep brutalisan szemcses, nezhetetlen

a kerdesek:
- jol sejtem hogy egy egyszeru UHF erosito megoldana a problemaimat? ha igen, mire figyeljek vasarlasnal?

- ha szeretnek MindigTV-t fogni, ahhoz eleg egy digitalis tunert raknom az antenna es a TV koze, vagy kell kulon ahhoz valo erosito is?

koszi elore is!

[ Szerkesztve ]

(#694) doc válasza doc (#693) üzenetére


doc
nagyúr

sehol senki? :(

(#695) rarobika


rarobika
csendes tag

Sziasztok,

nekem olyan gondom lenne, hogy a régi Tv-met rákötöttem egy VGA-RCA jelátalakítóval a számítógépemre és vibrál a monitor és a tv-n megjelenített kép is. Ha kihúzom az antennakábelt a tv-ből minden megszűnik és szép képet kapok.
Tudnátok abban segíteni, milyen szűrőt, csillapított kéne venne az antennakábelhez, hogy ne zavarja a képet.

Előre is köszönöm a segítségetek.

(#696) BTO válasza gomez011 (#692) üzenetére


BTO
őstag

az antenna jó 1 tvre még erősitő se kell szerintem.ha több TV van akkor erősitő.

semmi sem tökéletes

(#697) BTO válasza doc (#694) üzenetére


BTO
őstag

a szar képet az erősitő nem igazán javija meg,1 jó antenna kéne és adóirányba lőni.

semmi sem tökéletes

(#698) BTO válasza rarobika (#695) üzenetére


BTO
őstag

isolator. :C :K

http://bolt.sat.hu/fldhurok_levlaszt_izoltor_catv_720

[ Szerkesztve ]

semmi sem tökéletes

(#699) gomez011 válasza BTO (#696) üzenetére


gomez011
csendes tag

Szia!
Megvettem azt a 3 gerincű antennát, annyi javulás lett, hogy rtlK tv2 teljesen folyamatos, a HD-sok változó hogy nézhetőek-e. Számszerint jelerőség:40 jelminőség:100 (röviden 40/100 nak írom)

Leírom utána mitörtént, hátha másnak még hasznos lehet.
50 méterre levő szomszédnál egy lepkeantennával és set top boxxal 70/100, teljesen nézhető a kép. Átvittem a számítógépem és bekötöttem neki ezt az antennajelet. Eredmény: 0/100 és 1-2 másodperc alatt beakad a kép.
Ezekután áthoztam a settopboxot a szobámba és bekötöttem az új antenna jelét. Eredmény: 85/100 Teljesen nézhető.

Így világossá vált, nem a jellel vagy az antennával van a probléma, hanem tv tuneremmel. Gyári helyett kipróbáltam 3-4 másik Tv szoftvert, szintén a gyárihoz hasonló 35-40es jelerősséget mutattak. Annyi volt a különbség köztük, melyik hogyan próbálta kiküszöbölni a kevés adatot (Egyből beakad/Nagy pixelesedik/Zöld csikozósás) Tehát nem szoftveres a problémám.

A tuner egyébként egy 2006-os pinnacle 7010ix, ezt találtam a leírásában:
Sensitivity DVB-T: minimum -86 dBm
Illetve egy másik forumozó tapasztalata:
"A műholdas adások közül az új DVB-S2 (általában HD / mpeg4) adásokat sajnos nem veszi, ezért is válok meg tőle, különben nagyon szerettem. Viszont a DVB-S (mpeg2) adásokat gond nélkül veszi."

TANULSÁG: Ne egyből antenna/erősítő/kábelcserébe gondolkodjunk, hanem próbáljuk más eszközzel is illetve nézzük meg lakókörnyezetünk tapasztalatait, hasznos lehet :)

BTO Neked pedig köszönöm a segítséged! :R

(#700) róland válasza gomez011 (#699) üzenetére


róland
veterán

A hiba maga: Pinnacle.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.