Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Turbado

Hozzászólások

(#451) telefon6310


telefon6310
tag

A mesterségesen felkorbácsolt indulatok, rémhírek terjesztése projekt sikeresen lezajlott. Az emberek félnek megvenni a Turbadós készülékeket. Remek. :W

(#452) telefon6310 válasza Indian74 (#450) üzenetére


telefon6310
tag

Csak Magyarországon több tízezer ilyen készülék van a mai napig különféle embereknél, akik közben már adták-vették azokat.
Én konkrétan már 2 Turbadós telefont el is adtam, anno, de jelenleg is Turbadós iPhone-t használok.
Kérdésedre a válasz: vedd meg, ha a garancia egyébként is lejárt volna már vagy az számodra nem releváns.
Senki nem fogja bérleti díj elmaradás miatt elárverezni a házadat. (Hála a felkorbácsolt kedélyeknek, már ilyen hírek keringtek az interneten.)

(#453) Anonymus23 válasza telefon6310 (#451) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem olvastam végig a témát, de Turbado-s telefonom van, ennek hogyan áll most a garanciáztatása akkor? (Xiaomi)
Mert ha a bolt hibájából fakadóan nem hajlandó a helyi disztribútor vállalni a készülék garanciális javítását, akkor szerintem teljesen jogos az ettől a cégtől vásárolt készülékektől való ódzkodás, még ha nem is technikai vagy egyéb műszaki szemtpontból, hanem pusztán garanciális kérdés miatt.

;) - The Power of the Light Side

(#454) telefon6310 válasza Anonymus23 (#453) üzenetére


telefon6310
tag

Igen, a garancia az erősen kérdéses. Xiaomi telefonnál szerintem alapba bukó. Többen jelezték már itt a fórumon, hogy utánakérdeztek és elhajtotta őket a magyar képviselet. De pl. Oneplus-nál meg írtak olyat, hogy simán élt a globális gari.
iPhone esetében viszont az 1 év mindenképpen járt.

(#455) lalika740 válasza telefon6310 (#454) üzenetére


lalika740
aktív tag

A oneplus nal a turbados telefonok garanciásak csak kell a szamla vagy amit adtak és ugyanúgy van rá garancia ,Biztos lekérdeztem nekem is van

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#456) Indian74 válasza telefon6310 (#452) üzenetére


Indian74
senior tag

Akkor az lenne a kérdésem hogy a Google Pixel telefonokat hol lehet garanciáztatni?? :R

NAGYPAPA

(#457) telefon6310 válasza Indian74 (#456) üzenetére


telefon6310
tag

Sose volt olyan telefonom meg valószínűleg nem is lesz. De remélem itt a csoportban valakinek van ezzel tapasztalata...

(#458) Indian74


Indian74
senior tag


Szerintetet igy érvényesíthetö a garancia??

[ Szerkesztve ]

NAGYPAPA

(#459) Anonymus23 válasza telefon6310 (#454) üzenetére


Anonymus23
veterán

Egyébként ez érdekes, mármint, hogy a hivatalos szervíz elhajt, mivel a hivatalos Xiaomi weblapokon lecsekkolva a telefonom eredeti Xiaomi international verzió, és tudják azt is, hogy nálam van, és a garancia is él (elvileg), az enyém pl 2021.06.08-ig.
És ezek hivatalos Xiaomi weblapok.
Na most ehhez képest van az, hogy elhajt az itteni képviselet, amikor pedig ez a telefon elvileg még garanciális.
Ez szerintem felvet némely fogyasztóvédelmi jogszabályba való ütközést, de igazából ne legyen ezzel gondom, de azért csak csak...

;) - The Power of the Light Side

(#460) telefon6310 válasza Anonymus23 (#459) üzenetére


telefon6310
tag

Teljesen egyetértek veled.
Az Apple egyébként pont emiatt egy nagyon követendő példa lenne az összes gyártó számára. Tök mindegy, ha kimegyek Portugáliába, ott egy sima műszaki boltba veszek egy iPhonet, aktiválom, 1 évig bárhol Európában (de talán az egész bolygón is) bevihetem a hivatalos Apple szervízbe. Még számlát se kell bemutatni.
Pont az ilyen Turbadós csaló cégek miatt lenne ez biztosíték, ha nem is 2 év, de legalább azt az 1 évet biztonságban tudhatná az ember.

(#461) dannyl válasza telefon6310 (#460) üzenetére


dannyl
addikt

Nem az almások találták ki. A huawei már nagyon rég használja ezt a policy-t. Az alma csak koppintott. De ja, koppinthatná mindenki. Bár nekem OP van, nem kell szerencsére aggódnom.

(#462) lalika740 válasza dannyl (#461) üzenetére


lalika740
aktív tag

Neked is azt mondták hogy garancias az OP?Elkérték a turbados számlát imei t és mondták hogy igen gyári garancias őket nem érdekli a turbado csak a szamla kellett nekik megnezni.

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#463) dannyl válasza lalika740 (#462) üzenetére


dannyl
addikt

Igen. Először IMEI-t küldtem, arra írták, hogy 1 év mindenképpen, de küldjek számlát, és megmondják. Elküldtem, írták, hogy okés, bármi bajom van, küldjem vissza nyugodtan a telót gariztatni 2 éven belül.

(#464) lalika740 válasza dannyl (#463) üzenetére


lalika740
aktív tag

Akkor ugyanaz nekem is .köszi.

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#465) Indian74


Indian74
senior tag

Bocsánat hogy ennyiszer felteszem a kérdést de akkor Google pixel 4xl T sem érdemes megvenni ha ilyen garancia van hozzá?
:R

NAGYPAPA

(#466) lalika740 válasza Indian74 (#465) üzenetére


lalika740
aktív tag

Nézd ha magadnak veszed akkor érdemes de te is ha jól.latom sűrűn cseréled őket akkor én olyan árát adnék érte mintha gari nélküli lenne és akkor ha tovább is adom nem bukok majd rajta.Tehat minél olcsóbban ,

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#467) padi68 válasza koxx (#45) üzenetére


padi68
senior tag

nem semmi! :-( :W
Nekem szerencsém volt: szintén vaterás csaló, 12 személynek adta el ugyanazt a telefont( nem is volt neki). Minden igazinak tűnt, még eredetinek tűnő apple garis papírja is volt a telefoncseréről....
Mi is feljelentettük, 3 év alatt zárult le és mindenkinek visszafizette a kárt, így kapott "csak" felfüggesztetett….

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#469) kelzsoca válasza #72445440 (#468) üzenetére


kelzsoca
félisten

Valószínűleg erre nem lesz lehetőséged, próbáld meg, hívd fel a TMX-et, ha jól tudom ők a hivatalos szerviz.

https://vertigostore.eu

(#470) dannyl válasza #72445440 (#468) üzenetére


dannyl
addikt

Simán csak postákon lévő huawei leadópontra le kell adni, majd küldik. Kb. 1 h hét alatt megfordul. Ha garis, akkor garis. Nekem OnePlus van, megkérdeztem a supportot, és mondták, hogy ha gond van, küldjem vissza, gariban javítják.

(#471) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

Sziasztok!
Hátha jár erre valaki. Xiaomi redmi 9 2022.10.22. turbado vásárlás és a kijelző majdnem kiesik. Tudtok esetleg olyan helyet ahol lehet gariztatni a telót?

(#472) dannyl válasza jackbacsi87 (#471) üzenetére


dannyl
addikt

A jövőből jöttél? :Y

Amúgy [itt tehetsz egy próbát. ]

(#473) jackbacsi87 válasza dannyl (#472) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Hopp, 2020 :)
Telefonokat gariban nem javítanak. :( Azért köszi.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Turbado
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.