Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zarew


zarew
senior tag

Mint tudjuk,pl.:No.-ban jóval olcsóbbak a profi tunigalkatrészek mint kis hazánkban.Valamint olyan termékek tucatjai kaphatók amit itt sehol sem lehet megvenni.
Ezért akinek tapasztalata van a neten keresztül történő vásárlással ossza meg velünk.
Sajnos a postaköltségek elég magasak Pl.: innen [L]http://www.cooled-cases.de/[/L] ha rendelnék egy radiátort,és egy plexi-ablak kitet,33euro lenne a díj.
Üdv

(#2) zarew


zarew
senior tag

Hát nem hittem volna ,hogy ennyire halott ügy.Na mindegy lemegyek a Balcsira,ott tuti a folyadékhűtés!

(#5) zarew


zarew
senior tag

Hát speciel ilyen bazinagy ventis tápot nem nagyon láttam.De nekem a 3x os hűtőre,(405mm) és az ablakkitre fáj a fogam.Ilyen viszonylag ritkán lamellázott hűtőt ilyen szép keretben....ha tudsz itthoni címet-boldoggá teszel.

(#7) zarew válasza Kalandor (#6) üzenetére


zarew
senior tag

Ok.meggyőztél,de Chi.tápom már van. De a többíííí?

(#8) M@trixfan válasza zarew (#7) üzenetére


M@trixfan
addikt

Tényleg nagyon halk a csíftek táp?

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#9) zarew válasza M@trixfan (#8) üzenetére


zarew
senior tag

Ha az lesz a leghangosabb alkatrészed,nyugodtan alszol.

(#10) Ploszi


Ploszi
senior tag

szállítanak egyáltalán nem EU országba? mert én is rendelgetnék, de ahhonnan én akartam, ők kishazánkba nem is szállítanak :(

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#11) zarew válasza Ploszi (#10) üzenetére


zarew
senior tag

Szerintem ők igen,ha a megrendelést választod van Magyaro.opció is.Küldenek egy csekket és ha visszaigazolta a bank küldik a cumót.A postást te fizeted ha átveszed a csomagot.Legalább is én így értettem.Mivel a szállítási költség nem egyenesen arányos az értékkel,érdemes esetleg együtt rendelni,de ez elég sok bizalmat feltételez.Nem tudom a vám,mit szól hozzá vajon.

(#12) M@trixfan válasza zarew (#9) üzenetére


M@trixfan
addikt

Pont erre voltam kíváncsi! :) Gép tölthetne/renderelhetne este míg alszom.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#13) Ploszi


Ploszi
senior tag

hát nekem egy komplett vízhűtés kellene :( az meg ugye nem is kicsi, nem is olcsó, ha arra még vámot is dobnak, akkor aztán tényleg kész az egész :(

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#14) M@trixfan válasza Ploszi (#13) üzenetére


M@trixfan
addikt

Eladtad a Coolrivert, pedig a egy kis átalakítással meg lehetett volna szvsz tuningolni: Pumpát Eheim-re cserélni, radiátort nagyobbra. Tény, hogy veszítesz rajta, de lesz egy komplett rendszer.

HardwareOC vízhűtéséről mi a véleményetek?

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#15) zarew válasza M@trixfan (#14) üzenetére


zarew
senior tag

Nagyon szép,nagyon jó csak az árát nem tudjuk,és még megvenni sem lehet.-Ha az Oc portal piac rovatában lévőre gondolsz(Yam Shi)????

(#16) zarew


zarew
senior tag

És főleg az apróbb alkatrészeket nem lehet kapni itt,mert pl.csúnyácska de jól működő blokkot lehet.

(#17) Ploszi válasza M@trixfan (#14) üzenetére


Ploszi
senior tag

hát az azért kompakt, mert t.képpen mindent ki kellett volna cserélni, mondjuk onnan kezdve, hogy a csövek baromi vékonyak :DDD

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#18) M@trixfan válasza zarew (#15) üzenetére


M@trixfan
addikt

Erre a hűtésre gondoltam:
[L]http://www.hardwareoc.hu/modules.php?op=modload&name=Sections&file=index&req=viewarticle&artid=66&page=1[/L]

A cikk végén van egy email cím és kb 40 000 Ft a teljes rendszer. Egész jónak tűnik a 700 l/h pumpa és a radiátor. A blokkok se rosszak, de szívesen látnék biztonsági gyorscsatlakozót a csőbilincses verzió helyett.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#19) zarew válasza M@trixfan (#18) üzenetére


zarew
senior tag

Ja közben én is megtaláltam.Hát eléggé''trampli'' rendszer,de funkcionalitásban hibátlan.A blokkok jó nagyok-nehezek,és elég csúnyácska a rendszer.Az AWA bilincsek nekem nem váltak be,mertt ha ilyen kicsire összehúzzuk ,a belülre vissza pöndörödő darab becsípi,ezzel kilyukaszthatja a csövet.(én már jártam így).Jobb ötlet az Un. benzincső bilincs.De a gyorscsatlakozó is ráhúzható a fémre,ha megfelelő méret.Ja és ha jóll látom az alaplapot ki kell venni a rögzítőcsavarok berakásához és kivételéhez,mivel ezektől a csavaroktól egy izmosabb léghűtő nem fér el ezért nem egyszerü mobillá tenni a gépet.Ezt én úgy oldottam meg,hogy a szerelő lemezbe beleforrasztottam a tőcsavarokat befogadó anyát közvetlenül a lyukak alá.
De egyébként ha valakinek így jó,megéri a pénzét.
Ui.:Nem tudom a víz ilyen ronda rozsdás vagy mi a trutyi....[L]http://www.hardwareoc.hu/cikkek/yvorl/HOCvh/12.jpg[/L]

(#20) zarew


zarew
senior tag

Sajnálom,hogy senkinek nincs tuti rendelős helye,pedig kipróbálltam volna.Egy ilyen radiátor az álmom:
[L]http://www.cooled-cases.de/catalog/images/coretriple4x4.jpg[/L]

(#21) vicces válasza zarew (#20) üzenetére


vicces
addikt

ezzel nem vagy egyedül.

:)

(#22) dark bit


dark bit
tag

Üdv!

[L]http://www.frozen-silicon.de[/L]

Tőlük rendeltem hitelkártyával, és kihozták.
Igaz vagy 4-6 hetet kellet várni rá.
Elsőre azt hittem a magyar vámosok szívóztak vele sokat, de a dobozán dokumentálva van minden, legtöbb idő a rendeléstől a becsomagolásig telt el.
Nemtom postai utánvétellel kiküldik e. Németek ebből a tekintetből elég suttyók, lenézik a magyarokat. Már pár helyen adtam fel rendelést utánvétellel, volt Hungary rublika, és b..sztak kihozni, de még arról értesíteni is, hogy szállítjuk bocs.

Ghost

d[-_-]b Cool Walley

(#23) zarew válasza dark bit (#22) üzenetére


zarew
senior tag

Szia!
És mennyi volt a posta,vám,stb?

(#24) dark bit


dark bit
tag

Nem vészes.
Pontosan nem tudom megmondani, mert nem emlékszem. Úgy 10-14 Eurora saccolom, de mivel Hannover mellől küldik nem tartom vészesnek, inkább a 4 hét postázás a nagy mínusz.
De most amúgy se ajánlok rendelést külföldről, mert nagyon szar a forint az euróhoz képest

Ghost

d[-_-]b Cool Walley

(#25) zarew válasza dark bit (#24) üzenetére


zarew
senior tag

Hát az tényleg nem sok ,ahol én kinéztem valamit onnan 34eu.lenne a díj,pedig nincs messzebb Hannovernél

(#26) Ploszi


Ploszi
senior tag

hát szerintem postán rendelni cuccot addig amíg nem vagyunk EU tagok, baromira nem éri meg rendelni. az a baj, hogy ha külföldre megyek, akkor általában utazni és nem bevásárolni (nincs időm megkeresni az ominózus boltot) :O

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.