Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Tuning help (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Petes


Petes
tag

Kérdésem lenne, a számítógépemmel mit tudok csinálni hogy kicsit gyorsabbá válljon mert egy kicsit kezd elavulni szegény, milyen beálítások esetleg külsőléeg való változtatási lehetőségek vannak? Minden érdekelne amit egy átlagos felhasználó meg tud csinálni
Amd Athlon 1.4
512 Mb Sd
Geforce 2 Mx400 pro

(#2) Cane válasza Petes (#1) üzenetére


Cane
őstag

-a VGA-t tudod húzni pl. a ''powerstrip'' nevű proggival, de legegyszerűbb a ''coolbits'' .reg fájlt letölteni, futtatni, ott állíthadod az VGA órajeleit.
-a cpu-t is lehet húzni, biosban (ugyanolyan szorzó mellett) állíthatod feljebb az FSB-t 133-ról, pl.143-ra és így tovább, amíg bírja a proci. Ha már egy idő után fagy, adhatsz neki plusz feszkót is, de a proci melegedhet, így nem árt egy jobb hűtőbordáról gondoskodni. sajnos ebből a hardverből csúcskonfigot nem lehet kihozni, de egy kis tuninggal azért érezhetően növelhető a teljesítménye.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#3) gézu válasza Petes (#1) üzenetére


gézu
őstag

A videót húzhatod de sok értelme nincsen.Használtan ha veszel egy gf3-at
v.gf4 mx 440-et jobban jársz.És a proci még azokat is kiszolgálja húzás nélkül.

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#4) Sn00k


Sn00k
veterán

Csatlakoznék az elöttem lévökhőz...
BIOS-ban FSB húzás...
Valamint VGA kari húzás...
Kb ennyi!!

3njoy the Lif3

(#5) b@ndi


b@ndi
tag

Nekem is ilyen procim volt, nagyon jol huzhato. Arra viszont vigyazz, hogy alapba 72w-ot disszipal (vagy valahogy igy kell irni :B ), tehat ha huzod akkor egy nagyon bika hutest adj neki. En anno 140-e fsb fole nem mertem huzni, mert 65 fok volt mar az alapjarat is, terheletlenul. Ezek meg nem szorzo lockosok, tehat ezzel is jatszhatsz.

Jobb memoria sokat segithet es videokari is. Az mx400 huzasaval tul sokat nem lehet elerni, foleg ha sd ramos.

Egy 2000+ Tbred elvisz egy 9600xt-t vagy ahhoz mar keves a proci?

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Tuning help (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.