Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Antonio


Antonio
senior tag

Üdv

Elsősorban a ph szerkesztőségéhez fordulok e kéréssel mivel szerintem ''megérne'' egy cikket.

(Nekem úgy rémlik mintha valahol láttam már egy hasonló címet de a keresővel nam találtam ilyen cikket vagy topicot... ha tévednék elnézést kérek)

Szóval még kezdő vagyok ilyen téren ( nincs a környezetemben olyan akit tudna segíteni) ... de örülnék egy olyan cikknek (meg szerintem mások is ujjoncok biztos, és a vén rókákis találnának benne talán hasznos dolgot) amiben részletessen foglalkoznátok a tunningal itt elsősorban az alap fogalmak tisztázásával/rendszerezésével mi az mire szolgál, mit segít stb kellene kezdeni (FSB, szorzó, AGP, feszültség, stb-stb ismert és kevésbé ismert ''varásszavak'') és ami fontos :)

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#2) tildy válasza Antonio (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

[L]http://prohardver.hu/rios3_content.php?mod=20&id=92[/L]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3) Antonio válasza tildy (#2) üzenetére


Antonio
senior tag

hát nem tudom én beírtam a keresőb ''tuning'' de nem találta meg :C

köszi!

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#4) Antonio válasza Antonio (#3) üzenetére


Antonio
senior tag

huh ez most olyan égő :B :B


Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#5) atus válasza Antonio (#4) üzenetére


atus
senior tag

Töröljem? :)

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#6) lesaux válasza atus (#5) üzenetére


lesaux
veterán

Ne, hadd röhögjön mindenki! :DDD

(#7) Antonio


Antonio
senior tag

ok átrohantam a cikken és arra jutottam hogy ''kicsi'' vagyok még ehhez és tényleg csak egy profi ismerős felügyelette melett szabad ebbe kezdenem ...

de örülnék ha az utobbi kérdésre azaz hogy milyen beállítások melett (vga teszprogram) szoktátok a 3d markot futtatni ... hogy megtudjam alapból mit tud a gépem ...

konfigot lásd feljebb 1#

köszönöm

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#8) zsoltee10 válasza Antonio (#7) üzenetére


zsoltee10
addikt

defaulton. :P

(#9) atus válasza Antonio (#7) üzenetére


atus
senior tag

Ha pécsi vagy, szívesen segítek nekikezdeni. Ha meg nem, akkor költözz ide, nagyon jó hely! :P

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#10) Antonio válasza lesaux (#6) üzenetére


Antonio
senior tag

:DD :O

húzok egy zacskót a fejemre ... és nem merek semmit kérdezni egy hónapig semmit ... :U

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#11) Antonio válasza atus (#9) üzenetére


Antonio
senior tag

Fehérvár ...

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#12) laxius_


laxius_
tag

Pécs a kiraly :)

dolgozni csak pontosan, szépen...

(#13) laxius_


laxius_
tag

Tenyleg ATUS nem megfelelo a tema, de nem tudsz elado nagy tornyot pécsen hol nezzek? Ezt jol megfofalmaztam. Nekem Chieftech Dragon kellene

dolgozni csak pontosan, szépen...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.