Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zerd


Zerd
csendes tag

Üdv!
Van egy laptop-om (nyáron volt 2 éves) és az utóbbi időkben hajlamos túlpörögni a hűtő. A 2 év alatt talán 4x vagy 5x volt ilyen, de csak ma 3x. A legnagyobb melegben full terhelés mellett sem pörög fel ennyire (voltak túlmelegedési gondjaim is, de még olyankor sem), szóval kizárt, hogy normális lenne.

Egyik pillanatról a másikra úgy felpörög, és ettől olyan hangja van, mintha egy vadászgép készülne felszállni mellettem. És egyre csak gyorsul (legalábbis a hangból úgy veszem észre) és nem tudom, meddig menne el, mert nem tudom, hogy esetleg okozna-e károsodást ha hagynám és inkább kikapcsolom (nem épp szabályos módon, de ez mellékes).

Mitől lehet ez? Mit tudok vele kezdeni? Magától helyreállna, ha hagynám? Esetleg baja lenne tőle? Köszönöm a válaszokat előre is!

(#2) kenwood3 válasza Zerd (#1) üzenetére


kenwood3
őstag

Szia!
Nézd meg a ventilátort a gépbe, hogy nem-e poros és próbáld meg kitakarítani. " és inkább kikapcsolom (nem épp szabályos módon, de ez mellékes). " Ez se tesz jót a gépnek így ezt ne csináld . Egyébként a kérdésednek ebben a topikban van a helye[link] , így ezt ott tedd fel inkább .

Mi az az ekezet dragasag??

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.