Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) czollnerg


czollnerg
aktív tag

Van 1 Samsung Digimax A402-s gépem, nem rég kaptam és az a bajom vele h ha vakuval fényképezek, a vadiúj elem!!!!! 2-3 kép után, a gép szerint lemerül! De ha kiveszem akkor még majd hogynem teli van a töltődöttsége. Ha vaku nélkül fényképezek akkor 1 kicsit tovább bírja..... De vakuval csak új elemmel tudok fényképezni. Sztem ez nem normális! Netán van vkinek tapasztalata ezzel a géppel?? Most akkor vegyek tölthető elemeket, v mi? Ja és utána mikor bekapcsolom, és tölti be a vakut mindig kikapcsol. Max 1 mp-t bír.

[Szerkesztve]

(#2) JoHnni válasza czollnerg (#1) üzenetére


JoHnni
senior tag

ja mindenféleképpen jobb a tölthető elem,abból is a nagyobb telejsítményűt vedd ,2000mAh felettit

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#3) czollnerg válasza JoHnni (#2) üzenetére


czollnerg
aktív tag

de ez azért tényleg érdekes, ekkora igénye lenne egy ekkora gépnek? A kameránk nem fogyaszt ennyit!

(#4) JoHnni válasza czollnerg (#3) üzenetére


JoHnni
senior tag

olvasd el a fotozz.hu-n a gépedhez tartozó véleményeket, hátha vmi megtudsz

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#5) Drótszamár válasza czollnerg (#1) üzenetére


Drótszamár
őstag

Azért nem mindegy milyen elemmel csinálod ezt. Saját tapasztalataim szerint az elem súlya egyenesen arányos a tartósságával. Amit a boltokban tartós elem címszó alatt árulnak legjobb esetben is csak féltartósnak minősülnek. (ezeket kb 100-200 Ft/sb áron árulják)

Egyébkén vegyél aksikat hozzá. Sokkal olcsóbb. 4-5e Ft-ért kapsz töltöt és 4 aksit, amivel 1-2 évre meg lessz oldva az elem problémád.

szerk: az energizer e2 lithium szerintem a leg frankóbb elem. Az árát nem tudom, de van olyan erős, mint egy 2500 mAh-s aksi.

[Szerkesztve]

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#6) czollnerg válasza Drótszamár (#5) üzenetére


czollnerg
aktív tag

thx

(#7) Flashcash válasza czollnerg (#1) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Nálam egy Nikon gép be sem kapcsol még tartós elemmel sem, csak akkumulátor elemmel indul el.

(#8) czollnerg válasza Flashcash (#7) üzenetére


czollnerg
aktív tag

hát akkor nekem sincs más lehetőség.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.