Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) klepto


klepto
addikt

Egy Acorpt 7KT333-as Via-s alaplapom van, de nem találtam meg a bioszban az fsb szorzót. Illetve, van egy tippem, de lehet, hogy ez másra vonatkozik, ezért szeretném tudni, hogy szerintetek tudja-e. Egy adatot találtam a cpu-val kapcsolatban, ott be lehet állítani 166-ra. Ez a következő: Frequency/Voltage Control: CPU Clock: 133-166max. Ez azt jelenti, hogy tudja?

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#2) kingston válasza klepto (#1) üzenetére


kingston
tag

Igy igaz.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#3) kingston válasza klepto (#1) üzenetére


kingston
tag

JA:''7KT333-as Via'':))

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#4) VigyorEX válasza klepto (#1) üzenetére


VigyorEX
tag

Igen :P !!

(#5) caleb


caleb
aktív tag

Igen
:))
:))
:))

Az élet jó a világ nem!!!

(#6) sirály12


sirály12
őstag

Azé 333-as mert tudja.

Tehát igen.

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#7) klepto


klepto
addikt

Azért kérdeztem, mer a neten is, és a használati kézikönyvben is nagybetűkkel fel van tüntetve, hogy a cpu max 266, és csak a memória 333 :U

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#8) AttackR


AttackR
tag

Ki kell próbálni bár nem hiszem hogy tudja mert nkeem is ilyen lapom volt csak epoxban nah biony nem tudta! De hátha Acorp powa..

Túl sok a jóból..... túl szép lehet!

(#9) AttackR


AttackR
tag

Jah és nekem is ott volt hogy 166 de b*szott működni vele! :(((
Vettem egy ASUs A7V600-at ez már tudta :C még jó :T

Túl sok a jóból..... túl szép lehet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.