Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Simi121


Simi121
aktív tag

Szóval az a helyzet,hogy me de. kaptam egy kedevs SMS-t amelyben azt közlik velem finoman, hogy mindenkinek válalni kell a cselekedeteit, no meg vigyázak az egészségemre. Sajnos némileg értetlenül allok az ügy elött. Probáltam hívni a számot de természetesen ki van kapcsolva. Küldtem neki egy válasz SMS-t és amikor a telóm jelezte, hogy megkapta mindjárt hívtam is de foglalt volt, majd újra ki lett kapcsolva. Beszéltem egy rendőr haverommal, hogy nem-e tudna segiteni de sajnos a legjobb esetben is 1 hónap lenne mire megtudnám ki szám gazdája. Természetesen titkositva van a szám. Ha valki tudna nekem segiteni megtudni, hogy ki a szám gazdája azt nagyon megköszöném.


Elöre is köszi!!!

Simi

(#2) Pompi válasza Simi121 (#1) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Tuti, hogy neked szánták az üzenetet? Vagyis tudsz róla, hogy csináltál valami olyasmit amire ez lehet a reakció?

Feel Good Inc.

(#3) Simi121 válasza Pompi (#2) üzenetére


Simi121
aktív tag

az aszony nővérének a férje vagyis a vőtársam kicsit félrek.....t és nekem köszönheti, hogy lebukott. Talán ő lehetne, de kicsit nehéz elképzelni :F

Simi

(#4) Agyasima


Agyasima
senior tag

Súlyos OFF:

Sógorjelöltemet heteken keresztül hívogatta valami vadbirka - letiltott számról - hogy azonnal adja vissza aterepjáróját mer lesz nemulass... sógor persze nézett, mint a bagoly, hogy most mi a fasz van... merhogy nem az a terepjáró-lopkodós típus :) aztán persze kiderült, hogy nem ő a hunyó...


ON

Ha tényleg nincs más haragosod, akkor ő lesz az, vagy ha nem, hát valami idióta szórakozik. így is, úgy is, ha tényleg komolynak érzed, fordulj kedetnek a rendőrséghez. Szerintem.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#5) Simi121 válasza Agyasima (#4) üzenetére


Simi121
aktív tag

Lehet, hogy csak valaki szórakozik, passz. Sajna a rendőrség csak akkor tud segiteni ha bűncselekmény történik vagy alapos a gyanú. Szóval ha tudnám ki az sokkal előrébb lennék :R .

Simi

(#6) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Egyszer nekem jött még évekkel ezelött egy olyan sms , hogy milyen szemét vagyok hogy elloptam a táskáját meg ilyenek, közbe meg fogalmam sem volt az egésztről. :DDD

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#7) Simi121 válasza Jégkokó (#6) üzenetére


Simi121
aktív tag

Nem is lenne semmi gond csak tudnék vele beszélni, ne lenne kikapcsolva egyfolytában a telefonja.

Simi

(#8) raczger válasza Simi121 (#7) üzenetére


raczger
őstag

Szerintem sokan szoktak így szórakozni, csak így kitalálják a számot és gyerünk, de vicces lesz!

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#9) föccer válasza raczger (#8) üzenetére


föccer
nagyúr

Ja. Ami ezzel kapcsolatos 'nagy' igazság: 100 emberből 2 rosszat akar.

Szerintem téged megtalált az egyik. A számodat, meg vagy beírta, és bejött neki egy létező szám, vagy kinézte valahonnan. Szerintem nem kell begyulladni.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#10) Simi121


Simi121
aktív tag

Köszi mindenkinek a biztatást. Igazából nem vagyok begyulladva, 34 évesen nem tojok be egy SMS-től. Igazából csak dühös vagyok :((( .

Simi

(#11) raczger válasza Simi121 (#10) üzenetére


raczger
őstag

szvsz haggyad a francba az egészet!

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#12) Silencer83 válasza Simi121 (#10) üzenetére


Silencer83
addikt

kuld at a szamat priviben, esetleg hnap tudok tenni vmit az ugy erdekeben ;)
mielott megkerded, nem , nem en dolgozom a tre-mobnal, de elkepzelheto h tudok segiteni!
egy probat meger :U

(#13) Simi121


Simi121
aktív tag

Igazából az a gáz mint már írtam is a vőtársam félrek...t vagy fél évig és én buktattam le. Most elég sok veszekedés árán visszament hozzá a sogornőm két 5 éves gyerekkel de sajnos nagyon nem tud megbizni benne.Ha ő írta nekem azt az SMS-t akkor viszont vett egy új kártyát és most azt is használja, de nyilván nem arra akarja használni, hogy engem fenyegesen hanem, hogy a volt nőjével tudjon beszélni. Ez meg bizony nagyon nagy gáz lenne és nem szeretnénk. Szóval ezért lenne jó megtudnom, hogy ki vette a kártyát vagy legalább azt, hogy hol és mikor? :R

Simi

(#14) Simi121 válasza Silencer83 (#12) üzenetére


Simi121
aktív tag

privi ment. Köszike :R !

Simi

(#15) Simi121


Simi121
aktív tag

légyszi légyszi légyszi valaki

Simi

(#16) 5teve válasza Simi121 (#13) üzenetére


5teve
senior tag

Hát valahogy le kellene lesni a vőtárs új telefonszámát, és összehasonlítani az sms-ével. Hátha...

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#17) Simi121 válasza 5teve (#16) üzenetére


Simi121
aktív tag

közbe lebukott! köszike mindenkinek :R

Simi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.